Jump to content

Sentenced


Recommended Posts

Senteced mi je jedan od omiljenih bendova.Svih pet albuma koje sam slusao su fantasticni.

 

Ali,po kvalitetu se ipak izdvajaju Frozen i Down.

The cold white light mi je u pocetku bio ok.Posle recimo 8. slusanja sam rekla:"Da li ovi mamlazi vode mrtvu trku sa HIM-om?"E,posle n-tog slusanja zakljucila sam da im je ovo jedan od 3 najbolja albuma.Zatim sledi Crimson,i na kraju Amok.Krivo mi je sto nigde ne mogu da nabavim i prvi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,Dead leaves je sa Frozen-a.Nego,jedan savet:NE KUPUJTE SENTENCED MP3 DISK!!!Morate svaki album posebno preslusati i obratiti paznju na svaku pesmu(da ne pricam o ucenju pesama napamet)!

Ako je nekome potrebna pomoc za svrstavanje pesama,neka mi javi na pp.Inace,najbolje sa Frozen-a su po mom misljenju Farewell i Drown together.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvuče ko HIM kad bi svirali metal smile.gif

nije loše, ima dobrih pjesama, ali previše u ofucanom HIM love metal fazonu :mrtav: :mrtav:

 

kao što rekoh Poisonblack su mnogo više u metalu nego HIM, pa svima koji slušaju HIM preporučujem da se manu tog smeća, nek slušaju Poisonblack biggrin.gifa: biggrin.gif muzika je kvalitetna, momci znaju da naprave vrlo dobre melodije, muzički zrelo i pametno... produkcija odlična, sve je na svom mjestu... ne sviđaju mi se pretjerano, ali eto ako volite takvu muziku više nego preporučujem

 

poslušaj "Love Infernal", ta pjesma je najbolja biggrin.gifa:

http://mp3.centurymedia.com/Poisonblack_Lo...scapexstacy.mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

ne znam da li je i ranije bilo reci o ovom fenomenalnom finskom sastavu,ali nema ni veze...

ima li ovde fanova ovog benda? vase misljenje o njima? omiljene pesme...?

 

inace jedan od mojih omiljenih,i po meni jedan od najboljih bendova na ovoj zamrloj planeti...pre svega jer sviraju (pevaju) o necemu kroz sta su mnogi od nas prosli i propatili,o onome sto je gotovo i onome sto ce tek doci na nasem putu...ocaj,depresija,izgubljene ljubavi...

 

u svakom slucaju,ukoliko uzivate i u isto vreme polako umirete smile.gif u ovoj jesenjoj melanholiji i sivilu,poslusajte Sentenced,idite do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...