Jump to content

Possessed


Grobodan

Recommended Posts

E da, i najbolja stvar meni za metal-tracker i što sam se zadržao da ga koristim - jednom nedeljno, na vikend, ti stigne spisak novih, najskidanijih, torrenata iz prethodne nedelje i onda tu pokupim od noviteta šta ima, ne mora da pecam na dnevnom nivou :D

13 minutes ago, obsessed by cruelty said:

samo dodas Дискография u search pa nema kopanja :D

Pa da, ali za to treba da skrolaš u onom prozorčiću 5x5 sa 200 opcija :]

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solseeku verni, Soulseeku odani.

25 minutes ago, HUMAN said:

Al će danas da se krka dobrog pasulja, a prijatno bilo i ovima što preferiraju bućkuriše razne ili u Haosovom slučaju splačine!

Krkao se juče gust, zapečen, preliven zaprškom ljutom. Pre monstruozne zubobolje i LŠ.

Sad prdim sve u šesnes. Simfonija destrukcije. Totalne.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

soulseek za pojedinačne albume, rutracker za diskografije i bukvalno ti ništa živo više u životu ne treba

2 hours ago, Angelystor said:

Onda je i 30sek bilo po zasluzi.

Ako ti smeta čekanje, rutracker, jedino što je on za sve živo pa neki put za metal treba kopati.

one podkategorije sa leve strane ekrana kad ti izbaci rezultate su majka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni prozuialo tih 50 minuta iz ednog uha u drugo i niz put...ima kilo rifova, plivaucih solaza, Djef se potrudio silno...ali kao neki deja vu, sve kao da sam vec cuo, na boljim mestima :D

Kao neki zli brt Overkillov, posle Ironbounda

Produkcia e nesto muljava i bubnjar iako se trudio, neinteresantan uglavnom

Mada, slusao sam posle budzenja iz nocne smene, a napolju nie bilo neko vreme...mozda treba ostaviti za ljepse dane, meteoropate stail

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/9/2019 at 5:22 PM, Angelystor said:

Soulseek samo za japanske/beloruske bonuse i vynil ep-eve kojih nema nigde drugde :]

Ne kapiram baš što ne bi onda njega za sve, vrv iz navike, al' meni nije uopšte bilo teško da se odviknem od нажмања сьода

Share this post


Link to post
Share on other sites

37 minutes ago, Demon Seed said:

Ne kapiram baš što ne bi onda njega za sve, vrv iz navike, al' meni nije uopšte bilo teško da se odviknem od нажмања сьода

Ne znam, nek' bude i da je navika, nekako mi preglednije sa torrent klijentom. Pretrage svakako preglednije, posebno ako album tražim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Angelystor said:

Ne znam, nek' bude i da je navika, nekako mi preglednije sa torrent klijentom. Pretrage svakako preglednije, posebno ako album tražim.

Definitivno navika, u pretragu u slsk otkucaš ime benda ime albuma, dole u filter otkucaš ''flac'' ili ''minbitrate:320'', i nema preglednije od toga. Probaj ako se nisi zajebavao s filterima :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo islusao se album uzduz i popreko pa da prozborimo koju... u sustini slicna je prica kao za Nocturnus, neocekivano dobar povratak s kultnim pevacima koji su okupili oko sebe neke nove ljude i kojima se cuju godine u pevanju. Jbg Jeff vise nije onaj mladi demon ali trudi se, i sto je najbitnije meni uradio je dosta bas catchy vokalnih linija. Koliko znam on je i muziku radio sa gitaristima, a pokupio je ljude s pedigreom iz Coffin texts  i Gruesome tako da neke greske ni tu nema. Ocigledno se bas vodilo racuna da se slavno ime ne ukalja a muzika je zaista u Possessed stilu sa sve dugackim paklenim solazama, izvrnutim rifovima sve do roto tom prelaza na bubnju.

Ono sto je meni najveci problem sa album jeste produkcija, mislim da Pera nije bas pravi covek za ovakav zvuk. Kad je vec ovakav stil trebalo je manje moderno da zvuci.

Jesam rekao da je album podugacak za ovaj bend ali ne znam koju bih pesmu izbacio.

Sve u svemu posle gledanja uzivo sam imao bas pozitivan utisak a album mi je zapecatio misljenje. Jedino se nadam da ce za dalje primeniti recept nove muzike kao za ovaj album, ove pesme su se krckale godinama i to se cuje, ne treba nikome sad novi Possessed album na svake dve godine. Polako turnejice, ako bude sta novo bude, ako ne nema veze.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...