Jump to content

Pokolgép


RNA

Recommended Posts

Ne znam da li je Rudan imao operaciju, ali znam sa sigurnošću da aktivno radi sa bendom Mobilmánia, takođe ima i neki akustični projekat sa Kalapács-om (ili je to bio samo jedan nastup, ne znam tačno), uglavnom čovek i dalje peva.

Inače, meni se prilično svidelo kako Attila peva stare Pokolgép pesme (iz Kalapács ere), no sa kasnijim pesmama već nisam oduševljen. Nema tu sirovu snagu u glasu kao Rudan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5. februara Mobilmania nastupa a pevac je isti, Rudan Joe. Znaci, da nismo u zabludi, Joska peva i dalje(Rudan), ( pored akustike)a sa Pokolgepom su se oni svadjali, zato ga nema. Kukovecz(fogeci) je pojeo govna svakako. Covek nije hteo(Kukovecz,gitarista i mastermind) ni da se rukuje s nama zglavno 2001. a Joe je bio Lik! Da ne kazem kakav je Kalapacs Bivi ispao na svom koncertu... mislim te iste godine.Covek mi sacuvao majicu i sve rasprodali.Posle udri po pivu a on, po Red Wine.

 

Inace covek(Kalapacs) se razveo jer mu zena dala uslov:Ili se uzmes na um, prestanes sa ludorijama, osisas ili ja idem.Naravno... Metal az Esz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Mozda je meni bolji jer sam ga slusao negde pri izlasku pa mi je samim tim bolji.Uslo mi u glavu. Vedd el ami jar! mi je isto bolji od svih kasnijih. Nesto posle reuniona(2000) ih ne smekam bas.Csakazertis mi je ok al posle mi nekako vise nije to to. Bar ja ovako vidim stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam Adj uj erot, pa ću da čujem. Od starijih albuma, do sada su mi se najviše dojmili Ejszakai bevetes i Metal az esz (teško mi je da se odlučim između njih). Ovi albumi posle, od 1992. do 2002. mi nisu nešto posebno, osim Csakazertis, koji ima par finih hitova i solidno zvuči i u engleskoj verziji. Zato su poslednja dva fino skockali i razvili neki čisto njihov stil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pokolgep ponovo menja postavu. Ovog puta u grupu dolazi novi bubnjar i gitarista. Bubnjar je 19. godisnji Veress Marton a gitarista Z. Kiss Zalan (1981).

Nikad cuo za ove ljude, videcemo kako ce sve to izgledati, pocinju da snimaju novi album. Kako god, posle odlaska Rudana, to vise nije isto.

 

Czebely Csaba (bubnjar) je otisao da bi se posvetio drugim bendovima a Nagy David (gitarista) otisao u USA da oproba srecu. Krenuo je stopama Voros Attile, koji je prosle godine otputovao za USA da proba tamo i za par meseci je postao clan Nevermore-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ima svoje vreme ,prošla su lepa vremena .Što bi rekli nije to to više ni blizu.

Originalni član ima blizu 50 god a svira sa nekim klincima i ta pojava na bini mi se ne svidja .

Kao što ste već pisali otkad je Rudan otišao sve se zamrzlo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Pokolgep ponovo menja postavu. Ovog puta u grupu dolazi novi bubnjar i gitarista. Bubnjar je 19. godisnji Veress Marton a gitarista Z. Kiss Zalan (1981).

Nikad cuo za ove ljude, videcemo kako ce sve to izgledati, pocinju da snimaju novi album. Kako god, posle odlaska Rudana,

Meni je Atila odličan, nadam se da će izdati album do kraja godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 3 years later...
  • 8 months later...

Gledao ih u Pešti u julu i mogu slobodno da kažem da mi je to bio najbolji koncert u životu. Poštena svirka, kidanje od prve do poslednje pesme, a posebnu draž koncertu je dalo to što su svirali skoro ceo Totalis Metal, čiji su jubilej obeležavali. Onaj osećaj kad ne znaš jezik, a kao da ga znaš. Metalbomba je zaista metal bomba od albuma, naravno odmah sam ga maznuo na originalu. Ne kos belem je fina patriotska balada, došlo mi da zaplačem za vreme koncerta dok su je svirali, iako nisam Mađar.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Pokolgep  koncert u  Novom Beceju  24 -og Avgusta 

 

Koncert je besplatan  , odrzava se na otvorenom   na Festivalu 

 

Eto pa ko ih voli  :) 

Just now, dudi said:

Pokolgep  koncert u  Novom Beceju  24 -og Avgusta 

 

Koncert je besplatan  , odrzava se na otvorenom   na Festivalu 

 

Eto pa ko ih voli  :) 

Eh tek sada vidim da si stavio link :)   aj nema veze 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...