Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Slazem se da HIM i Korn ne treba trpati u isti kosh, zato sto su ovi drugi po kvalitetu stopama iznad prvih! :x

 

Amin for that!!! :D KoRn je realno, doneo neku vrstu revolucije i stvorio jedinstven zvuk, do tada ne vidjen, prihvatljiv velikom broju ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest TužneUši
До скора сам слушао Bob Dylana, ал кад видим колко добру музику имамо нарочито гусларске песме од којих може пуно тога да се научи баталио сам све страно да слушам. Имаш овде нешто о рок музици, добро је изанализирана

 

cijeli thread je lolovoz, trebalo je da okacis link na humor temu

Share this post


Link to post
Share on other sites

"И ја сам слушала рок и метал.То је врста музике која ствара лажно

блаженство,тера човека на акцију,и испуњава човека ароганцијом,

и све више и више увлачи у пороке.Прво то буду цигарете и алкохол,

а касније неретко дрога ако је друштво лоше.

 

Неки бендови јесу лепи и квалитетни,и добро звуче ,али све је то само

лаж обојена да изгледа лепо.А што се тиче ове књиге,мислим да је

отрежњујућа и да свако треба да је чита,поготово омладина,обузета нихилизмом.

 

имам књигу у пдф формату али не знам како да је поставим,пошто сам нова овде...ако неком треба нека остави упутства како да је ставим,поздрав

 

пс.откако сам почела да слушам духовну музику,осећам се много боље... [/url]"

 

 

 

 

dobar predlog za humour temeu, ali sam se prvo ovog setila

Edited by ^TK^

Share this post


Link to post
Share on other sites

e mrzim te fore sa odrastanjem. sto bi nadimac rekao "ako si metal napustio ,nikad nije bio deo tebe". :pivopije: naravno da ljudima ne mozes zabraniti promenu stavova, ali je odvratno da pljujes po necemu sto si bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ta knjizica losa, moze da se procita. jedan od boljih delova je kad muzicare koji pokusavaju da spoje rok i pravoslavlje nazove "neiskusnim i neopreznim entuzijastima".

 

pisac je, inace, najbolji drug dusana gerzica gere, pokojnog slikara koji je svojevremeno radio body art clanovima ekv-a za treci album  

 

edit:gosn prosvetljeni je iz crne reke :lol:

 

 

 

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi nadimac rekao "ako si metal napustio ,nikad nije bio deo tebe". :pivopije:

 

Ili sto bi rekao Phil Anselmo: "Ili si rodjen sa tim, ili nisi." ;)

 

Generalno, to sto ste gore naveli su sve primeri koliko jebeno glup covek moze da bude. Ono: "Svidja mi se kako su ovde spojeni E, F i A akord preko ovog ritma ali ja to necu da slusam posto njihov pevac veruje u demone i zao je". Mr's bre u kurac sa takvom ljubavlju prema muzici. Ko slusa muziku zbog muzike a ne necega drugog nece ga biti briga za takva sranja.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@salebghouse: zanimljiva informacija.

@Talvi : najjace je definitivno kad metal povezuju sa natkomanijom,a ja uvek volim da dodam pametnicama koje to izjave da folkeri vode za nekoliko desetina tona usmrkanog koksa ;) dobro je da postoje takvi ljudi radi primera kako ne treba postupati. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, moja poenta ide jos dalje od toga: pa sta i ako se radi o narkomanima? Te note koje oni sviraju nisu nista manje dobre zbog toga. Ono, ja volim Shining. Njihov pevac je lujka par ekselans, sece se na bini, ljubi sa clanovima benda, napada publiku, izvodi sva sranja koja je moguce zamisliti... i ima li to ikakve veze sa cinjenicom da je muzika na cd-u vrhunska? Ne. Na taj nivo ljubavi prema muzici mislim. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...