Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Vrlo ti je los taj stav

Dakle ako svi budu slusali metal, ti ces slusati Cecu - vrlo losa logika, makar za mene - metal, rock se slusa prvenstveno zbog toga sto je kvalitetniji od vecine drugih pravaca ne zbog razlicitosti ( mada ima svakakvih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se to... :ne:  :ne:  :ne: pa ja sam i pocela da slusam metal da bih bila drugacija...ako svi pocnu da slusaju metal,to vise nece biti zanimljivo :cry:  :cry:  :cry:

8O ako je to jedini razlog...slusaj nesto drugo...inace ko sto neko rece,trend ce proci-mi cemo ostati

Hail!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:x :x kucao sam nekih 5 minuta sastav o metalcima fenserima, punk frizuri na boshku iz sitija, klincima shto slushaju samo ded metal ili ne_daj bozhe samo metal... i shvatio sam da je glupo pisati o tome, svi smo svedoci lazhi na kojima se temelji danashnje drushtvo i promenjivosti svega tako da sam odluchio to da izbrishem jer niko me ne treba da mu solim pamet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se to... :ne: :ne: :ne: pa ja sam i pocela da slusam metal da bih bila drugacija...ako svi pocnu da slusaju metal,to vise nece biti zanimljivo :cry::cry::cry:

 

nije ti valjda to jedini razlog sto slusas metal 8O !? on se pre svega slusa zbog estetskog dozivljaja(e sad sam se bash prosr'o biggrin.gif )

 

ako hoces da se razlikujesh,slusaj klasicnu muziku 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:x :x kucao sam nekih 5 minuta sastav o metalcima fenserima, punk frizuri na boshku iz sitija, klincima shto slushaju samo ded metal ili ne_daj bozhe samo metal... i shvatio sam da je glupo pisati o tome, svi smo svedoci lazhi na kojima se temelji danashnje drushtvo i promenjivosti svega tako da sam odluchio to da izbrishem jer niko me ne treba da mu solim pamet...

da znash... :roll: biggrin.gifa:

zakljuchak:

glupa tema :? tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

upROPASTISTE MI TEMUUUUUUUUUUUU

 

GOVORI SE O MEDIJIMA ,LJUDIIIII

 

Metal se probija...ima cak i izvestaja sa KST zurki u SVET-U smile.gif

Dobro,ne bih se veselio da sam tu video izvestaj sa HELLHAMERA :mrgreen:

Al ono u city-ju je bilo sjajno!...samo da jos rece riba da te grupe sviraju HEAVY METAL...

EEE a danas ispada ako slusas KORN,HIM I LINKIN PARK... da si metalac.. mozda i EVANESENCE....

Kakvo vreme dodje .pffffff

UNDERGROUND FOREVER!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ctrax nije to nista jednom dok sam se setala krajom sa ortakom i ortakinjom susreli su nas neki fenseri a mi imali neke majice Maiden-a, Metallice ne secam se tacno, i poceli su da vicu skidajte bre te majice sektasi sta to nosite...Sada bi trebalo svakoj fenserki koju vidimo npr. da nosi mrezaste carape i patike(sto me mnogo nervira) da joj pridjemo i j***** kevu. Strasno ccc....

 

Ma, dobro, sad ne treba ici u krajnost, osvetiti se fenserkama zbog toga sto su vam neki tamo maskirani fenseri to dobacili... A mozda i treba... smile.gifsmile.gifsmile.gif

Uglavnom, ljude ne treba sprecavati da kupuju majce sa tim grupama, ako im se svidjaju ovako zbog izgleda, naka im.... smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Naravno, prethodna recenica je bila sala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da bi trebalo posvetiti vise paznje metalu u medijima, ali ne na ovaj nacin... Prikazivanjem u Cityu je Pink samo hteo da prosiri svoju publiku, da ubaci metalce medju njih, sto mislim da je smesno trpati u isti tor nekog ko slusa npr. neki death ili black sa najzagrizenijim ljubiteljem Zeljka Joksimovica-MENE... smile.gifsmile.gifsmile.gif Salim se za ovo zadnje... :wink:

Zakljucak je da metalu treba posvetiti vise paznje ali u drugacijim emisijama i na drugim televizijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...