Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest nesa_brus

Pa situacija nije losa, mada uvek moze bolje... Bice bolje kada ja dobijem diplomu pa se "infiltriram" u neki medij icon_biggrin.gif Za sada prednjace Metropolis i Art, 3K je nakada bio dobar, ali je u poslednje vreme zasrao. mrred.gif Uostalom metal i ne treba da se komercijalizuje, to je u sustini UNDERGROUND muzika i tako treba da ostane icon_da.gif Verovatno bi komercijalizacijom izgubio smisao, ali s obzirom na obradjivane teme i ekstremizam u vokalno-instrumentalnom pristupu ne verujem da ce se to desiti. icon_rockdevil.gif Zamislite samo Cannibal Corpse u nedeljnom popodnevnom programu RTS-a. "Sada idemo na jednu kracu muzicku pauzu, uzivajte uz Cannibal Corpse, pa se vracamo u studio!" wallbash.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamislite samo Cannibal Corpse u nedeljnom popodnevnom programu RTS-a. "Sada idemo na jednu kracu muzicku pauzu, uzivajte uz Cannibal Corpse, pa se vracamo u studio!" wallbash.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gifwallbash.gif

Ja živim za taj dan kad će Alex Webster biti dostupan široj populaciji! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

na tv-u da,ali na radiju je cesto pustala nesto sto niko nema...

 

cuo si za torbena enevoldsena ? to ti je neki danski gitarista koji je skinuo marty-ja i satrianija...e ja ga josh uvek trazim.....

 

pa pustala je i haggard kao i dosta simpaticnih bendova...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Bleh, pa sta i ako metal udje u mainstream? Sta vi imate protiv toga? Sta vas zabole, ako vam se to nesvidja uvek imate muziku koju sada slusate, ako Mejdeni udju u mainstream i pocnu da prave komercijalnu muziku, sta to vas zabole, uvek imate njihove stare albume, zar ne?

 

S'a vas zabole, uzivajte u zivotu i ne opterecujte se stvarima na koje NIKAKO nemozete da uticete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedaj boze icon_evil.gif ...samo nam jos treba da raznorazni seljaci pocnu da se ponasaju kao Metalci :|

dodji u majur/jagodinu

 

Audializuj frazu "Ziveo trash metal i dabogda pocrkali svi pozeri" na teshkom seljackom akcentu

 

come nuclear bomb,come

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa problem je ogroman. Zasto? Zato sto nema ljudi koji bi ga dobro predstavili u medijima. Zasto je to bitno? Da mlade generacije ne bi slusale aktuelnu scenu, da devojcice mogu da vide da biti metalka ne znaci neophodno biti pijana, prljava i drogirana. Bas zbog nedostatka PRAVIH informacija u medijima, desavaju se razne klinacke idiotarije `inspirisane` `zvezdama`... Kod nas, na zalost, ima nista od pravih informacija...

 

Btw, da li znate da su jedne kragujevacke novine objavile fantasticnu debilanu da su lokalno groblje porusili `klinci koji slusaju Alogiu` icon_confused.gificon_mad.gificon_confused.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bleh, pa sta i ako metal udje u mainstream? Sta vi imate protiv toga? Sta vas zabole, ako vam se to nesvidja uvek imate muziku koju sada slusate, ako Mejdeni udju u mainstream i pocnu da prave komercijalnu muziku, sta to vas zabole, uvek imate njihove stare albume, zar ne?

 

S'a vas zabole, uzivajte u zivotu i ne opterecujte se stvarima na koje NIKAKO nemozete da uticete.

decko zajebo si se maideni su vec u mainstreamu ali shta fali tome nije shto ih ja ne volim ali mi to ne smeta smetaju mi metalci koji jos nisu prelezali decje bolesti i cim neko potpise za sony (CoF) odmah su se prodali mislim treba metal vratiti gde je bio dok je jos Cliff Burton bio ziv icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

decko zajebo si se maideni su vec u mainstreamu ali shta fali tome nije shto ih ja ne volim ali mi to ne smeta smetaju mi metalci koji jos nisu prelezali decje bolesti i cim neko potpise za sony (CoF) odmah su se prodali mislim treba metal vratiti gde je bio dok je jos Cliff Burton bio ziv icon_rockdevil.gif

Mejdeni komercijala?

 

icon_smile.gif

 

E... a sto se tice Klifa Bartona, da, treba da vratimo muziku u vreme od pre 20 godina, ne treba nimalo da se promeni za tih 20 godina. Zao mi je al' se vecina ljudi nece sloziti.

 

Ako ti se ne svidja kakva je muzika danas nemoj da je slusas, simple as that.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mejdeni komercijala?

 

icon_smile.gif

 

E... a sto se tice Klifa Bartona, da, treba da vratimo muziku u vreme od pre 20 godina, ne treba nimalo da se promeni za tih 20 godina. Zao mi je al' se vecina ljudi nece sloziti.

 

Ako ti se ne svidja kakva je muzika danas nemoj da je slusas, simple as that.

Ich sprache giggish

nisi me najbolje razumeo nisam ja nista rekao za muziku nego za kolicinu fanova za bendove

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Jebi ga,kol'ko je dobro (veca medijska paznja metalu) tol'ko je i lose (samo da ne postane prestiz nekom bendu da se pojavi recimo u 'Bravo'-u,nego recimu u 'Rock Hard'-u;odnosno ono sto ti kazes komercijalizacija metala).Ne znam...

Ma zajebana je ta muzicka industrija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, bas sam u autobusu video reklamu za neki bravo ili sl. i tamo pise ...za repere, rejvere...ove one...metalce, nemetalce...

 

Sta oni to pokusavaju??? Necu da deca u istom casopisu citaju o natasi baklavac i Maidenima NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...