Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

jedino ne podrzavam pisanje debilnih textova ( kao sto to radi bravo.. ) ali ako budu pisali ( oni ili neko drugi.. ) normalne textove, ili radili intervjue, samo napred....

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Tarja i carobna kugla... mhihi.gif

Stvarno van svake pameti... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, u huperu je bio simargal. nisam citao tekst, ali izgleda da je vezano za njihov novi album. od svih teen casopisa, huper je jos i najbolji, jer nema sranja tipa kako smrsati za 10 dana i kako biti fenomenalna jebacica. objektivni su, ne pljuju nikoga, ponekad i kupim, ima nesto da se procita, a imaju i ukrstene reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovaj jos ziv icon_smile.gif

Srecan rodjendan(znam bio pre par dana)

i kad zavrsis fax dodji u Kg treba nam jedan dobar veterinar(ovi me vise ne lece na kredu)

'De si icon_mrgreen.gif

Thanx, imas od mene jednu besplatnu vazektomiju icon_mrgreen.gif

Edited by Powerslayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer citao neko clanak o "gothik pokretu" :udri:

u bravo ili huper (jebem li ga sta je)

 

neka riba,

bleji po grobljima,

nosi crno,

ima bodlje po masnim zglobovima,

ima i drugaricu koja se raspala od orgija,

obelezija gothik pokreta su krstovi i pentagrami, :udri::mrtav:

jebe se samo po dvorcima i po mraku, :ph34r:

ima manowar mac . . .

bash zato shto neki smatraju da gothik i metal i tako to, ne treba komercijalizovati (shto je nishta loshe), zato ljudi ne znaju shta to znachi...

 

ova tema je tako detinjasta... :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto rade bravo i huper posvete po jednu stranu (i to na kraju kao da imamo sto veci broj stranica) metalu je apsurdno posle 20 sranica o crncima hip hopu

i roze svetloplavim ortakinjama to metalu neznaci nista ama bas nista sto cu procitati nesto o bendu iz srbije o kome vec to isto znam

Sta neki lik ce procitati teks i odjuriti da kupi njihov CD molim vas pre ce okrenuti stranicu.......

 

Sto se MTV tice nikad se metal nece vratiti na staru stazu slave

MTV2 sluzi sad za rock metal i tvrdju muziku ali realno on se nikad nece gledati kao Fency 1 .............

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nit tje shakira ikad biti popularnija od britni...

sve u svoje vreme...

 

mislim da je bolje da metal udje bar na ta maleshna vrata u bravo/huper (kad vetj nema super tina :'(, a on je vremenom i bio postao rock chasopis), i da i ta mala zastupljenost pomogne popularisanju istog...

 

a onima kojima ne odgovara da budu obichni (shto tje postati ako metal ne bude tabu), moratje da odrastu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zashto ne bi pisali o rock/metal bendovima?! Tako barem delimicno oslobadjaju ljude predrasuda da se ne radi ni o kakvim idiotima ( *i bendovi i publika). Pogotovu za decu koju nema ko da uputi u ove vode.

 

Mislim da se muzika ne moze komercijalizovati u Bravu. Ona moze ili dospeti kao komercijala_od_starta u te novine ili moze proshiriti krug fanova. Komercijalizacija zavisi iskljucivo od muzicara, cak ne ni toliko od nacina na koji ce ih reklamirati (pr Carpathian Forest = Captain Forse na sajtu skc-a).

 

E sada, diskutabilno je koliko strucni ljudi pishu clanke, pa prema tome koliko mogu naneti shtete/koristi i citaocima i bendu.

 

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako barem delimicno oslobadjaju ljude predrasuda da se ne radi ni o kakvim idiotima ( *i bendovi i publika).

 

 

E,ja kada/ako vidim neki bend u toj šarenoj bljuvotini TEK ONDA (ću da) pomislim da se radi o kakvim idiotima!

 

Ma,daj...zamisli samo....poster....sa jedne strane Tarja iz Nightwish-a a sa druge Prishtina Aguilera! wallbash.gif I sad aj' ti to zalepi na zid!

 

Ili ne daj bože da počnu jedni druge da hvale.... icon_evil.gif

 

Ne,taj bend ili lik bi za mene zauvek bio mrtav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

huper i bravo pisu o metal bendovima ne bi li privukli publiku koja slusa metal. al ne verujem da im to bas ide icon_biggrin.gif jedino je dobro to sto ce mozda neki klinac (mozda jedan od 20-30) procitati tekst o simargalu i reci e mora da kupim cd da vidim sta je ovo. ali i za to je mala verovatnoca

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma barte potpuno je nemoguce odrediti odgovor na pitanje ove teme,iz samo jednog razloga:50% je i za da i za ne.Mislim dobro je kako Lara rece da se neupuceni informisi za nijansu a ne samo da vladju predrasude,i cak se pomocu toga preobrate neki ljudi drugih pravaca kojima je ta druga vrsta muzike nametnuta od strane drustva,brace i sestra pa cak i roditelja.A opet i nije dobro jer je donekle blam da neki savrsen bend tipa Metalkia,koji ima i tradiciju i umece stoji pored clanka o jos jednoj od cecinih divnih "aj se vrtimo oko sipke" haljina.Mislim slika Dzejmsa pored slike cece kako skoro sasvim gola loce pivo?Am,ana zaman,gde ode ovaj svet?I izmedju tih podeljenih da i ne odgovoro,kao jedna tanka linija koja ih odvaja je rec MOZDa.Mozda i nije bitno uopste jer je dans sve izmesasno.Kad bi mene videli u skoli pomisli bi:oh,koja sterberka/fenserka,kad trcim po parku neka opustena devojka/eventualno reperka,a uvece jao ona je pankerak,..a nisam brate ni jedno od toga nego metalka!!!I imam neki svoj stil,..pa samm tim se vidi da jedna stranica bravoa ili hupera pa cak ni nekog skandala ne moze da utice na sledecu i ne mora da ima veze sa njom.

 

jer citao neko clanak o "gothik pokretu" wallbash.gif

u bravo ili huper (jebem li ga sta je)

 

neka riba,

bleji po grobljima,

nosi crno,

ima bodlje po masnim zglobovima,

ima i drugaricu koja se raspala od orgija,

obelezija gothik pokreta su krstovi i pentagrami, wallbash.gificon_mrtav.gif

jebe se samo po dvorcima i po mraku, ph34r.gif

ima manowar mac . . . 

 

i opet nesto ovako,mislim em je glupost,..em je opet glupost.Iz dva razloga:prvi je vec pomenut negde ranije,da ne treba generalizovati,opet uzimam sebe kao primer jer sam zamislite bas gothik fan,a pogodili biste NIKAD(look at my picture),i ne pronalazim sebe u takvom tekstu,..znaci zabluda,..a pod 2 je sto postoje zaista takvi ljudi koji to rade da bi se isticali i bili dragciji,..i sustinski su nista drugo do pozeri koji su sopbu i imali izlepljenu cecom a ne dzejmsom.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj, mati moja!!!!!! Kakve sve baljezgarije možeš pročitati na net-u!!!!! O čemu vi razmišljate i raspravljate!!! I ne mogu da verujem da još ima ljudi, koji imaju preko 16 godina, koji pričaju da je neko pozer ili trve!!! Strašno!!!

Lazare, uvek sam verovao da si poseban!!! Hail Manowar!!!

For the black winds, fire and steel!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E,ja kada/ako vidim neki bend u toj šarenoj bljuvotini TEK ONDA (ću da) pomislim da se radi o kakvim idiotima!

 

Ma,daj...zamisli samo....poster....sa jedne strane Tarja iz Nightwish-a a sa druge Prishtina Aguilera! wallbash.gif I sad aj' ti to zalepi na zid!

 

Ili ne daj bože da počnu jedni druge da hvale.... icon_evil.gif

 

Ne,taj bend ili lik bi za mene zauvek bio mrtav.

Dadada...

Bolje da je jednobojna bljuvotina...

Crna naprimer...

 

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

A tarja i Agilera se pa bog-zna-kako-razlikuju...

A da...

Tarja je glavatija...

 

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

Njihova stvar...

A sumnjam da ti na pomozhesh da utichesh... Posebno preko foruma...

Napishi pismo BRAVO-u...

 

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj, mati moja!!!!!! Kakve sve baljezgarije možeš pročitati na net-u!!!!! O čemu vi razmišljate i raspravljate!!! I ne mogu da verujem da još ima ljudi, koji imaju preko 16 godina, koji pričaju da je neko pozer ili trve!!! Strašno!!!

Lazare, uvek sam verovao da si poseban!!! Hail Manowar!!!

For the black winds, fire and steel!!!!!!!!!

HAIL

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...