Jump to content

Najboljih 5 bubnjara svih vremena


dark earendil

Recommended Posts

Chris Adler (Lamb Of God) - Lik je masina, tehniku je usavrsio do jaja! tako da zvuci kao komp. zaboravio je da je ljudsko bice :mhihi: , ali ipak je po meni MNOGO dobar bubnjar!!! Naveo bih jos npr. Gene Hoglan, Richard Christy, Mike Mangini (Pobednik World Fastest Drummers-a(1203 Single Strokes u 1 min.), Derek Roddy, Mike Portnoy ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chris Adler (Lamb Of God) - Lik je masina, tehniku je usavrsio do jaja! tako da zvuci kao komp. zaboravio je da je ljudsko bice :mhihi: , ali ipak je po meni MNOGO dobar bubnjar!!! Naveo bih jos npr. Gene Hoglan, Richard Christy, Mike Mangini (Pobednik World Fastest Drummers-a(1203 Single Strokes u 1 min.), Derek Roddy, Mike Portnoy ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Chris Adler (Lamb Of God) - Lik je masina, tehniku je usavrsio do jaja! tako da zvuci kao komp. zaboravio je da je ljudsko bice :mhihi: , ali ipak je po meni MNOGO dobar bubnjar!!! Naveo bih jos npr. Gene Hoglan, Richard Christy, Mike Mangini (Pobednik World Fastest Drummers-a(1203 Single Strokes u 1 min.), Derek Roddy, Mike Portnoy ...

Adler ima uzasnu tehniku, muka ga gledati :) Dobro, ne bas uzasnu, ali vidi se veoma dobro da je sam ucio da svira i da neke stvari ne radi bas na najbolji nacin. Sto ne znaci da ne svira dobro.

Ipak, poslusaj Manginijevu preciznost, ne samo brzinu, ili Virgila ;)

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto koristi (triole,rolove, najcesce) je bas do jaja uvezbao, mislim ne znam ja gotivim kako je svoje sviranje uklopio u pesmu pa mi se mozda zato cini boljim nego sto jeste, ali trenutno SEAN REINERT-a ocekujem da dodje u BG i unisti bubnjeve :rockdevil: !!! Ma menjam misljenje SEAN REINERT mi je definitivno najbolji !!! U poslednje vreme bas redovno preslusavam Cynic - Focus i mnogo je do jaja jedva cekam koncert !!!! :rockdevil:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naci DZoni-fuzzbox,vasil hadzimanov

Peca Radmilov-djordje balasevic

pace-el orgazam

buca-disciplina kitchme

Rasa deep end, ajd i jeki heheh poz za jekinu

Samo greota je sto se klinci loze na sminku,ne znam ja kontam da bubnjara moram da cujem pavo na klupskoj svirci jer tu se vidi ko je ko.Vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

ma jebo bubnjara kad su sranje i s njim i bez njega. :)

 

ne mogu da sudim o bubnjarima svih vremena, ali od extremnog metala najbolji bibnjar je Pete Sandoval. i mogu svi da mu pljunu pod prozor sto se tice keca, ili duple. a to je najvaznije u extremnoj muzici. tako da...

 

 

ako neko ima drugacije misljenje, slobodno neka se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Najbolji bubnjar svih vremena je jedini,neprejebivi i nenadjebivi Zverko is Mapetovaca!!!!(to su cinjenice)

 

e onda ide moje licno misljenje sto se tice ostale cetvorice,iako sam duduk za bubnjeve,al po meni bi to bili

 

Dzon Bonam

Lars Urlih

Nik Menca

i onaj bubnjar iz def leparda(lik ima samo jednu ruku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njega u inat nisam hteo da stavljam jer se to podrazumeva...

Dersu: Nista tebi licno ali mislim da ko ga je proglasio najboljim bubnjarem(zivim) nije u pravu jer se sviranje ne mozhe porediti, bar ja tako mislim... Neil Peart je bolji od Wekla ili je Wekl bolji od Chembersa... Nema poente po meni i nisam neko i nesto da serem ko je bolji i ko nije...

Nadam se da sam te razumeo Dersu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...