Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

Ja mislim da bi Mastodon mogli da skupe 800-1000 ljudi u Bg-u uz neku pristojnu cenu karte i da bi taj cert bio uspesan.Pretpostavljam da bi dosli i neki ljudi sa strane,barem 100 njih.Taj bend slusaju i metalci i punkeri a i ovako su postali relativno bend za sire mase.Ako su ovi nasi doveli In Flames koji po velicini i po dzepu nisu nista veci ili manji bend od Mastodona (mozda je cak Mastodon trenutno i veci i popularniji bend u svetu) mogu i ove.Ne znam koliko su In Flames skupili ljudi u SKC-u mada po onome sto sam video ne deluje mi nesto previse....mozda 500-600?? (neka proceni neko ko je bio) E sada da li su organizatori pukli eventualno neke pare to ostaje otvoreno pitanje mada uz cenu karte od recimo 25eur cert bi bio sigurno uspesan

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terra Nostra su izgubili pare na In Flames-u. Bilo oko 500-600 prodatih karata najvise.

 

Propao bi i Mastodon samo tako, naravno mozda bi se i napunila sala i bila i dobra atmosfer i sve to, ali bi organizatori bili u minusu bez greske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg uvijek su ovi prostori zaostajali u tom smislu, sto se tice brojnosti neke ozbiljne publike i pracenja nekih desavanja na svjetskoj rok pozornici (uh al sam se izrazio bas sam se odrazio), ali zato smo nekad imali domace bendove koji su bili u rangu sa svjetskim a bili su slusani, a sad kita.

(tu prevashodno mislim na publiku, a dobrih bendova kod nas je uvijek bilo...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro de pretero sam ajde ali mislim da bi mogli 500 ljudi da nakrcaju na certu.E sada koliko para bi trazili za nastup ovde i da li je neko spreman da rizikuje jbg....Zato sam i uzeo kao poredjenje In Flames.Bas me zivo zanima koliko su oni kesa trazili.A ako su vec Terra Nostra rizikovali sa ovima mozda se uhvate rizika i sa Mastodonom :) hahah kako sam optimistican....Nego najzalije mi je kada vidim kako recimo govna iz Exita svake godine trpaju ogromne svote novca u svoj dzep a u okviru svog budzeta (mislim da je 2-3 miliona,ako neko zna tacnu informaciju neka iznese) mogu da dovedu extra bendove a i na stranu sto su operisani od ukusa...A oni daju svakom vecem bendu koji iskopaju (cifra se krece od 5-6 headlinera uglavnom) u proseku po 100-150000eur koliko ovi traze,Dj-evima u proseku po 50000...Domaci bendovi vecinom nista....i brale ostatak,da ne kazem polovinu kesa sebi u dzep.Od karata samo zarade fazon troduplo

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoguce je da bend kao korn propadne to je jednostavno oksimoron

taj bend je propast itself

implozija

 

billy idol je imao kul nastup na egzitu. sminkerski je bio, na tezgu se osecao, ali kulj je bio za videti i cuti

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi su kod nas skroz van svih tokova pa tako i muzickih.Mastodon ce biti popularni kod nas i ljudi ce znati za njih tek za fazon par godina kada bend bude dogurao do svog 7-8 albuma i kada ce ko zna kako zvucati i ostalo a da ne pominjem druge bendove...Kasnimo 10 godina sigurno za ostatkom sveta...Evo Laza je pomenuo Korn....tipican primer...Kada su se pojavili 95-96...u Srbiji ih je slusalo 10 ljudi ukljucujuci i mene,mogu ruku da dam ako nije istina.Ja sam ih slusao u prvom razredu srednje skole i niko veze nije imao ko su i sta su da bi tek posle 7-8 godina nastala Korn expanzija cemu je doprineo internet i ostali mediji...Isti slucaj na primer recimo sa Queens Of The Stone Age...Ljudi su ih tek skontali kod nas do pre 3 godine pre toga niko veze nije imao ko su ni sta su....mozemo ovako do sutra da nabrajamo.Klinci se danas ne interesuju za kvalitetnu muziku i oberucke prihvataju samo ono sto im mediji,citaj MTV servira na tacnu a takodje i vecina ljudi zivi u proslosti i drze se svojih 10 jebenih bendova od kojih su 3 sigurno Metallica,Iron Maiden i AC/DC....Sve to se odrazava i na posecenost koncerata i uopste dovodi u pitanje bilo kakvu organizaciju istih.....i tako bla bla bla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) :)

Preglupa rasprava.

 

Dalje:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=118402

 

Prošle i pretprošle sedmice sam odradio kao zamjena 10 dana u osnovnoj školi, nagledao se glupe djece, čuo gluposti (i od djece i od nastavnika) i smijao se k'o konj, ali ovoliko kao za ovaj komadić intervjua, stvarno nisam.

Samo jedna adekvatna riječ - INVALID. Eventualno dodati "brutalan".

Jebem ti muziku i ko je svira.

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://pitchfork.com/news/33532-mastodons-...king-khan-fite/

 

Inace meni su ovo su sve sulude price tipa rekla kazala tako da ko zna sta je tu u stvari istina i kako se sve odigralo,pod kakvim uslovima i u kakvom okruzenju.Cinjenica je da Brent treba da nauci da se iskulira u pojedinim trenucima i da ne treba da glumi drkadziju ali nadasve ne mislim da je on los lik koji ulece u govna tek tako glumeci neko mudo.Ko je gledao intervjue sa njim video je da je veliki zajebant i brbljivac koji voli da se sprda.U to sam se i licno uverio kada sam imao priliku da chatujem sa njim...Mislim kako neko moze da se primi na komentar i da poveruje u "Da li znas ko sam ja? Ja sam najbolji gitarista na svetu"??? Bilo da se Brent spontano pridruzio bendu na solo delu ili da su ga oni zvali ne daje za pravo nekome da proliva pivo po njemu??? Ajde da im je dobar ortak nego se i fazon ne poznaju a Brent je hteo da se zabavi.Ja bih prvi odreagovao isto i nabo bih tog lika jer je mega seljak ispao i pokazao totalno nepostovanje uz to njegova prica zvuci totalno suludo i kretenski.Kao da je Brent neki mega moron bez grama mozga.Brent se na kraju i izvinuo i dao kesh ovom liku za troskove usivanja usne....

Sto se tice fighta sa onim moronima iz SOAD tu je Brent ispao pijana budala ali opet to ne daje za pravo da ga njih dvojica peglaju na smrt maltene i da ih boli kurac za posledice.Brent je trebao da gleda svoja posla ali jbg pijan covek govori uvek ono sto mu je na umu i pokazuje iskrene emocije....Polazim najpre od sebe,da sam ja kojim slucajem mega pijan i da prodjem pored likova iz SOAD kako bih odreagovao :) :) :) Garant bih nesto dobacio jer covek u takvom stanju ne moze da ostane prosto ravnodusan prema takvim presmesnim facama

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...