Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

Album je odličan, da ne obrazlažem sad, skroz sam zadovoljan, većina novih metal izdanja me podseti zašto sve manje to slušam, a od Mastodona uvek dobijem zadovoljstvo i želju. Svirali oni pesmu od 14 ili 4 minuta uvek se čuje velika muzička zaleđina, veština i znanje. Brent je uvek autentičan, svojim glasom i bendžo stilom, najviše mi se sviđaju njegove pesme. Čini mi se da ovog basistu producent može dresirati kako hoće a Brent mi je nekako bitanga do kraja i na ovako mainstream izdanju, prava snaga benda.

Edited by Лука
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovaj album jedno 5 skala vise u odnosu na CTS. Obzirom da je CTS imao preveliku pauzu posle Blood Mountaina i suvise preokupljeni tripom da zavrse krug-voda, vatra,.....- pizde materine + ultra zajebana produkcija, ovaj album je bez nekih prenabudzenih najava sasvim rasterecen album. Boli mene da li oni pevaju o astralnoj projekciji ili Mobi Diku ako ne trese kao megalodon, where strides the behemoth, hearts alive itd... A sve podseca na nesto sto su po malo ubacivali na svakom albumu pa do obrade Melvinsa. Jedina zamerka mi je sto su od CTS krenuli sa pevanjem, jer realno to uzivo ne zvuci kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem:

 

Mastodon On Letterman - This Wednesday

 

Don't miss Mastodon on "The Late Show with David Letterman" this Wednesday, October 5. The show airs on CBS starting at 11:35pm/10:35 central.

 

:D

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"The Hunter", the new album from Atlanta progressive metallers MASTODON, sold 39,000 copies in the United States in its first week of release to land at position No. 10 on The Billboard 200 chart.

 

Brojka od 40k je fenomenalna.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor. Zamisli kako bi đuskao sa bendžom. :D

 

Sad vidim da je dobro što je baš ova pesma izvedena, Troj se muči, ali nema mnogo da peva.

 

Djuska kao nasi sprski tezgarosi. :lol: Ali neka neka, nije dzabe Mastodon najslusaniji u Srbiji preko LastFMa :)

 

Ne muci se samo Troj, muce se ceo bend kad peva uzivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je,nisu se sjebali mnogo.

 

Ne, on tako mora facijalno da se izdeformise da bi odradio to na svoj nacin. :P

 

:haha: :haha: :haha:

 

 

Samo ja ne razumem ako im je toliko tesko da pevaju,sto ne nadju nekog ko ce da peva umesto njih :confused:

Ali dobro nema veze bitno da kidaju i da siluju :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...