Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

meni je kul snimak ovo, u fazonu boli nas kurac, samo neka je žurka :haha:

 

realno, puca im kara, bole ih uvo za sakupljanje fanova preko tv-a i za dokazivanjem nekakvim, furaju svoj fazon

 

ne znam kako brann izdrzava da onako komplikovano svira i da peva u isto vreme, vidi se da umire covek, verovatno nije skontao da ce biti zajebano sve dok nisu smiksali pesmu i pokusali na probi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro zvuce, znalo se oduvek da su slabiji uzivo sa pevanjem, sta sad i vi dramite, verovatno su ostale pesme osurili koje su svirali. samo to sto se brann muci da izvuce dobro pevanje pored ludackog sviranja bubnja, mada uprostio je dosta sviranje dok peva, nema vise nekih prelaza dok peva kao sto je na studijskoj traci. bice to bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo kod tih video prenosa uglavnom uzmu samo snimak iz miksera,koji blage veze nema sa onim koji ljudi cuju na koncertu,eto gitareidu kroz pojacala bubanj kroz mikrofon zamislite koliko mora da se pojaca normalan ljudski glas da bi tu izasao uopste

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je kul snimak ovo, u fazonu boli nas kurac, samo neka je žurka :haha:

realno, puca im kara, bole ih uvo za sakupljanje fanova preko tv-a i za dokazivanjem nekakvim, furaju svoj fazon

Kakav je to fazon kad ti puca kara kako zvucis...

Imbecilan fazon, naravno. Zarađuješ od sviranja i pevanja, a nećeš da naučiš da radiš jedno od toga kako treba, poserem se u taj stav. Još se Troj opako popravio sa pevanjem (mada sve sumnjam da za njega furaju autotune uživo), ostatak ekipe maši manje-više svakom prilikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo kod tih video prenosa uglavnom uzmu samo snimak iz miksera,koji blage veze nema sa onim koji ljudi cuju na koncertu,eto gitareidu kroz pojacala bubanj kroz mikrofon zamislite koliko mora da se pojaca normalan ljudski glas da bi tu izasao uopste

 

To što si napisao ni dan danas ne kapira gomila ljudi. Koliko sam samo live stream-ova gledao a zvuk smeće, bez distorzije bez ičega a na licu mesta klanica Divci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što si napisao ni dan danas ne kapira gomila ljudi. Koliko sam samo live stream-ova gledao a zvuk smeće, bez distorzije bez ičega a na licu mesta klanica Divci.

Pa sve je pocelo od thin lizzijevog live and dangerous,posto pevac svira bas i peva doshao je u studio da snimi neke reci sto nije stigo da odpeva,kad je video da zvuci bolje snimio je i bas preko toga,onda su se gitare ljutile sto on zvuci mnogo bolje pa su i oni snimili samo bubnjar ostao true,danas je toliko komplikovana muzika i tehnicki i producentski da jednostavno svi nasnimavaju live jedini koje znam da to nisu radili je https://www.youtube.com/watch?v=KfBS1UU_RBg chak ja mislim da je zvuk sa kamera iz publike koje imaju limiter da ne probija i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kako brann izdrzava da onako komplikovano svira i da peva u isto vreme, vidi se da umire covek, verovatno nije skontao da ce biti zajebano sve dok nisu smiksali pesmu i pokusali na probi :D

Mislim da je to nešto što bendovi rade od pamtiveka, preteraju u studiju i onda shvate da to treba reprodukovati uživo. Postalo je normalna stvar štaviše. :haha:

 

Ja sam se oduševio vokalnom raznolikošću benda kada sam krenuo da ih slušam ali mi je ubrzo gledajući snimke postalo jasno da ne izlase baš najbolje na kraj sa pevanjem uživo. Ali šta je tu je, nijedan bend nije savršen, a nije ni kao da su se prvi put ovako pokazali na TV-u, prošlo je pet godina od Obliviona u Lettermanovoj emisiji. Mada i mi možda malo preterujemo, ovo uopšte nije loš nastup, štaviše je skroz OK. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^baš tako, čitajući ove postove očekivao sam da ću dobiti sidu od slušanja. ovo je sasvim ok, daleko je pevanje od savršenog, ali u ovim uslovima, teško da bi bilo ko za bubnjem otpevao bolje, jer se ovaj refren peva punim glasom, a to baš i ćene da ide uz ovako dinamično bubnjanje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...