Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

Prvoklasan album, jedan od najboljih koji su snimili; produkcija umerena, odlične solo deonice, vokali takođe dosta dobri, čak ni tekstovi nisu loši. Kompletno zaokružena celina, moglo bi se reći.

Malo su se proalisinčejnzovali, što je za svaku pohvalu. Jebi ga, sazreli su ljudi.

The Motherload, Ember City, Asleep In The Deep, Halloween - sve vrhunske stvari.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji sve što je Buda rekao o pravcu materijala a ostali o kvaliteti ali ja ipak ne mogu da se otmem utisku da im je ovo najslabiji album, da im je zlatno doba prošlo i da ću sanjati ludnice tipa crack the skye. Ali i kao takav album je zabavan, dobar i neopterećujući, prosto proleti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji sve što je Buda rekao o pravcu materijala a ostali o kvaliteti ali ja ipak ne mogu da se otmem utisku da im je ovo najslabiji album, da im je zlatno doba prošlo i da ću sanjati ludnice tipa crack the skye. Ali i kao takav album je zabavan, dobar i neopterećujući, prosto proleti.

 

bas ovo.

 

najveci problem je sto svaki prethodni album ima neki svoj stil/zvuk. ovaj manje vise zvuci kao neki best of.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovaj više zvuči kao Hunter koji je još malo razvodnjen ili je meni takav jer je već viđen.

Ovo je tačno momenat u karijeri benda kad su obaveze pritisle, postali su ogromni, pobrali sve što su mogli, svakog kita za muda uhvatili i nema šta da se dokazuje. Uhvatili su svoj fazon koji ću ja uvek rado ispratiti, slušati sa realnim uživanjem ali se vidi da nema više gladi u njima. Meni to iskreno ne smeta (pozdravi od King Diamonda i novog Amorphisa) ali sam ipak od Mastodona navikao šarenije.

Edited by Grobodan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

najveci problem je sto svaki prethodni album ima neki svoj stil/zvuk. ovaj manje vise zvuci kao neki best of.

 

meni the hunter bas tako zvuci, a ovaj mi je mnogo standardniji i "albumskiji"

 

talvi uleteo, cita mi misli

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, one pesme koje su pitke, su bas pitke. ali ove neke koje nisu, ponekad moram da pogledam da vidim dal sam slucajno pustio CtS. mozda nema pozajmica iz svake faze benda, ali definitivno imas osecaj da su se malo istrosili. sto se tice riffova i generalno koncepta zvuka i benda.

 

jbg tako i svi, sta da se radi.

 

kao i sa meshuggom i gojirom, i ko vec nema sta novo da kaze. pustis novi album kad izadje i bude ti skroz korektan, a kad prodje hajp oko novog i kad budes zeleo da ih pustis 9/10 puta pustis nesto starije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sviđa mi se šta je Raskulinecz uradio sa produkcijom, i ako je ovaj loš rip, mnogo to izkompresovano zvuči, sve potkresano na istu dužinu, kao što je i Deftones snimio skroz ispeglano i ravno na poslednjem. Za njih je Bayles producent i po, ali dobro to je već počelo sa Hunterom.

 

Ok mi je šta sviraju sad, nemam problem sa stilom ali mi je bedak kad ne mogu da zapamtim rif u pesmi i kad gitare zvuče toliko generično.

 

:(

 

+ Troyevo pevanje koje je još više sranje. Peva čovek istu pesmu već dva albuma.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo vec sad lici na super album da se pici leti, k'o sto vecina rekose, vrlo pitkiji, u stvari jos pitkiji Hunter, i ona Motherload mi vec sad ulazi na secemveneuzivo kategoriju, ali mi isto tako smrdi ovo azalovo da kad prodje malo vremena, pre cu opet BM ili CtS cd-u da se vratim nego ovo da pridruzim listi.

 

U principu, dobro je sto nisu u stanc kategoriji izdavanja albuma. Naredni ako ne izadje pre 2017. mislim da mozemo da ih tapsemo po ledjima, a tad sta urade urade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je mogće da ovaj Brent i dalje ovako peva live, svi su se popravili sem njega, pa jebem mu mamu, aj što mu loše ide nego što ne može nikad melodiju da ubode tačno.

 

http://youtu.be/WC99QSwXidk

 

"Falling from grace cuz I've been a way too luu". To je sve što ja čujem na kraju strofe.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...