Jump to content

The Mars Volta


BodyRemover

Recommended Posts

  • 4 months later...

jebga,citala sam samo prvu stranicu,i ostalo me mrzelo..mislim,nije me mrzelo,nego sam preko 041 i dok ja sve procitam sa mojom sporom vezom,ode racun u p.m.

no,prvo sto sam cula od pomenute ekipe je,logicno at the drive in...imam sve albume i svaki obozava,to je jednostavno jedan od onih bendova od koji ti se zarvti u glavi od srece...i onda saznam da su se raspali i ajd nabavim i mars voltu(jedan album) i spartu,takodje jedan album u wow...

sparta mi se ne svidja toliko,dok mars volta,ehehehehe...ne znam samo zasto pokusavate da pronadjete odgovarajuci pravac,ko da je bitno...bitno je da su momci fantasticni...loodilo ekspresionizma...jeste li videli njihov sajt,dodjavola icon_da.gifOvde klikni icon_smile.gif

 

i tako...jedna od mnogobrojnih razloga ,zasto mi se vise svidja mars volta od sparte je Vokal...prosto savrseno icon_da.gif

 

mislim da su oni napravili takav zvuk koji mi je pomalo nedostajao u at the drive in-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sticajem okolnosti, skinuo sam pre neki dan:

 

The Mars Volta - A Missing Chromosome [2005] (b-sides end staf)

The_Mars_Volta-2005-Scabdates (kao neki live)

 

tako da ako nekog zanima šta ima novo, nek' potraži te "albume" preko svog omiljenog p2p programa icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

nisam nesto primetio...mada sam samo slusao kod oca onako na preskok..slusacu sutra u prevozu.

 

ali su odlepili...u fazonu imamo para i neogranicen termin u najskupljem studiju i sad cemo da se izivljavamo sa nekom psihodelijom. bas ih bli kurac...sve dok ima pecuraka, acida i mescalin u steku.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na EXIT-u sam videla dechka u The Mars Volta majici i izgrlila ga ko brata!!! (Prvi chovek u Srbiji koga sam videla da ima The Mars Volta majicu!!)... A onda se ispostavilo da je mnogo mnogo vishe od choveka u The Mars Volta majici, shto anyhow ne moze ići jedno bez drugog...

 

Jebeno VOLIM ovaj bend, i sve u vezi njega, a sutra cimam ćaću... da se vidimo.. mhihi.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedini lik koga sam video u Mars Volta majici je gitarista iz Chang Ffos.. a to je iblo u Zagrebu, tako da se to ne racuna..

 

trebalo je da uzmem od chaleta/dede danas, al sam zaglavio u studiju i gladan i piskilo mi se pa sam nocnim dosao pravo kuci. sutra vadim neke zube pa kapiram da ce mi lepo pasti uz to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...