Jump to content

The Mars Volta


BodyRemover

Recommended Posts

Video bih ga da li bi danas napisao onakvu recenziju za novi Gathering. Ipak smo ga malo izmenili icon_wink.gif

icon_smile.gif

Matori moj Kente, to vi mislite da ste napravili nešto od njega, a istina je da on tečnim puderom prikriva The Clansman tetovažu (na nezgodnom mjestu) kad dolazi u BG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Svper bend! Narezao mi jedan feg sa foruma oba albuma. icon_razz.gif

Elem jebes ga ali ja sam ovaj bend video/cuo par puta na MTV-u?! Jel se ja bzvz cudim ili su oni standardni na tom teveju?! Mislim da sam video spot za "The Widow" u okviru Super Rock-a.

I jos nesto... apsostrumpfno sam siguran da sam da sam do sad vec cuo "This apparatus Must Be Unearth" jer jbte ovu pesmu znam ali ne znam odakle je znam! ph34r.gif

Sto se tice At The Drive-In tice imam jedan jedini album "Relationship Of Command" i ql je.

Samo The Mars Volta jebes ga nije metal... icon_uhoh.gif

Elem nije Moon Tower vec Mars Volta... ko razume shvatice! icon_smile.gifwallbash.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svper bend! Narezao mi jedan feg sa foruma oba albuma. icon_razz.gif

Elem jebes ga ali ja sam ovaj bend video/cuo par puta na MTV-u?! Jel se ja bzvz cudim ili su oni standardni na tom teveju?! Mislim da sam video spot za "The Widow" u okviru Super Rock-a.

I jos nesto... apsostrumpfno sam siguran da sam da sam do sad vec cuo "This apparatus Must Be Unearth" jer jbte ovu pesmu znam ali ne znam odakle je znam! ph34r.gif

Sto se tice At The Drive-In tice imam jedan jedini album "Relationship Of Command" i ql je.

Samo The Mars Volta jebes ga nije metal... icon_uhoh.gif

Elem nije Moon Tower vec Mars Volta... ko razume shvatice! icon_smile.gifwallbash.gificon_mrgreen.gif

Tako ti iskazujes zahvalnost, a mad.gif

 

Btw. Malopre nabavih spot The Widow... Sad ne moram da ga jurim po Metropolisu icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

the widow je jedina pesma koja nije deljena na 5 delova.. a i jedina je koja traje manje od 13 mina biggrin.gif

 

sa prvog albuma ima spot za televators.. budu pusteni tu i tamo na tv, koliko sam provalio.. samo, obe te pesme nisu dovoljno reprezentativni tmv po meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slusam Dzordzeta...  ...znam, sramota! 

Inace Fast Love moze ladno tebi da se pripishe kao karakterna osobina.

 

Meni??? Sad??? icon_mad.gif

 

Brate, jel ti vidis da sam ja dugo i srecno ozenjen... wub.gif Tako da, no more fast love for me icon_da.gif

 

edit: ovo je odgovor na poruku dole icon_smile.gif jebote, 'ladno sam uspeo ovu da editujem... ph34r.gif

Edited by Powerslayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

the widow je jedina pesma koja nije deljena na 5 delova.. a i jedina je koja traje manje od 13 mina biggrin.gif

 

sa prvog albuma ima spot za televators.. budu pusteni tu i tamo na tv, koliko sam provalio.. samo, obe te pesme nisu dovoljno reprezentativni tmv po meni

Da, ljudi ima da pomisle da su Marsovci smorovi koji samo prave balade... Mogli su nesto ludje sa De Loused-a da stave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...