Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Guest ReadBetweenTheLies

Shto se mene tiche,Block Out je relativno kvalitetan bend,textovi su im jaki...

Mada mi se ne svidja ta fora sa sjebavachkim tonom...

Mislim,ljudi mi zvuche toliko sjebano,da tje na kraju biti toliko sjebani da tje i svirke da batale

Moze se retji da su jedan od najboljih bendova kod nas,shto i nije tako teshko,kad pogledamo konkurenciju... no.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

par reci o exit svirci...

 

ne znam da li sam jedini, ali imam trip da su naglo prekinuli... ok nije trajalo i nije moglo da traje 3 sata, ali jednostavno su mi nedostajale neke brze stvari... koliko se secam bukvalno sve pesme su bile u sporijem fazonu...

 

mita se jos ugojio, opet osisao i ponovo obukao u najgoroj mogucoj kombinacij, ako nekog zanima...

 

iskreno, nisam ih slusao skoro od proslog koncerta u domu (decembar 05), ali ovaj Exit-gig mi je bas legao... zabrinuo sam se pre toga da sam ih se zasitio...

 

i da li iko zna da li bar nikola pise pesme za sledeci album? hocemo li opet da cekamo decembar za sledeci koncert?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam ih, samo ce mi biti uzasno ako opeth propustim, jer na Exitu nisam znala da su promenili red sa Rundekom mad.gifviolent.gifwallbash.gif

Tako da ako neko cuje bilo sta za svirke, nek' bude ljubazan da nas obavesti, na sajtu nista novo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitin glas je ono sto mi se najvise svidja, imam utisak da me pritera uza zid i da moram da mu se odupirem (sa zadovoljstvom!) da bih ostao ziv tih sat i nesto, koliko traju njihovi albumi.

Ni Nikoli pevanje ne ide lose. "Gusari" - vrh od pesme, u rangu sa pesmama Block Outa icon_wink.gif

 

"Obaveze stalno prekidaju bajku.

Necu vise da znam koliko je sati kod nas."

 

x)))

Edited by harmony_

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Bila sam na konceru, naravno, ali su mi Bjesovi preokupirali mozak. Jednostavno nisam mogla da dodjem sebi posle njihovog nastupa. Block Out je trebalo da svira pre Bjesova, definitivno.

 

Ustvari, treba da sviraju sami jer stvaraju atmosferu koju bilo ko drugi mozhe samo da pokvari. Tako da i ja chekam decembarski koncert. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesme sa poslednjeg albuma su svirali sigurno godinu-dve pre objavljivanja, a posto jos nisam nista cuo, ne verujem da ce biti nesto uskoro... pitanje je da li ce uopste necega i biti, posto su sa poslednjim album, kako kazu, zaokruzili trilogiju...

 

sa druge strane i album "tribute to pankrti" je odavno u prodaji, a nisu svirali live pesmu sa tog albuma... mozda nas iznenade :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pishe neshto na njihovom sajtu... nikola bio na nekoj tribini pa je usput deprimirano izjavio kako je on mator kako je ovo kako je ono, kurac album u ovoj situaciji i tako to.

da ja ne lupetam, evo citat:

 

NIKOLA VRANJKOVIĆ - BLOCK OUT: Dobar dan. Pa zato što je nekako pravljenje novog albuma Block Outa prilično vezano za mene. Ja nemam toliko snage da napravim dovoljno dobrih pesama da bih ispunio želju, ne znam, nekom drugaru ili fanu ili izdavaču. O tome sam pričao sa Ristom Vrtavim, čovekom kog ja mnogo poštujem i nadam se da neki ljudi odavde znaju ko je on. To je pevač grupe Arhangel, jedan od najznačajnijih tekstopisaca naše, domaće muzike. On mi je objasnio da ne može, recimo, po sedam godina da napravi dovoljno dobar album i da ne želi da ga objavi. Ja se, eto, tako ponašam. Trenutno imam mnogo više pesama da objavim svoj taj neki drugi mali akustični album nego pesme koje će zadovoljiti kriterijum Block Out publike i svih nas u bendu. Niti me je sramota da to kažem, a pričam o uslovima koji bi zadovoljili nas da napravimo još bolji album; nećemo ga još raditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...