Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

BLOCK OUT : KONCERTI :

 

Najavljujemo koncert grupe 24.03. u Living room-u beogradskog SKC. U prodaju ce biti pusteno samo 200 karata. Pozurite da obezbedite svoj primerak...

 

Takodje, 12.04. Block Out ce svirati u Skoplju.

 

BLOCK OUT : WEB :

 

Posetite Block Out na popularnom MYSPACE-u na adresi: www.myspace/blockout

Uskoro cete tamo moci da vidite sve spotove grupe.

 

Detaljnije o svemu na www.block-out.com >>>

 

 

ko je za put u makedoniju? :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno je izašlo iz mode držanje tajnih svirki. Ne vidim zašto bi sada bilo tajno, a javno su uveličali Cecinu priredbu. Izgleda da je to jedini kec koji im je ostao u rukavu. Mistifikacija, bedna i jadna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, mada ja nisam mislio bukvalno. To je više bila ironična reakcija na cert u Living Roomu, posle pompeznog platoa ispred skupštine. A moraš i ti da priznaš da taj januarski GIG nigde nisu najavili,niti na sajtu, niti na myspace-u. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam sinoc jednu emisiju na radiju koja se bavi rock kulturom i tako to...

 

Jedan dio emisije posvetili su BO...i sad...najavljuje voditelj pricu o njima predstavljajuci ih kako bi "jedan moj prijatelj rekao jedan od najvecih svjetskih bendova,ali ja necu bas biti subjektivan pa cu reci jedan od najvecih evropskih bendova"...sta vi mislite o tome?

 

Ono,ak je kriterijum to sto oni meni intimno znace...definitivno da...

 

Ne znam ima tih vagalica....

 

Whatever,BO Rules

 

 

adio

 

I kaze lik ..bice promovisan dvd najvjerovatnije na certu 24og...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako pogledas kroz istoriju, mnogi su jedno pricali i drugo radili... Recimo, Shpoenhauer je nipodastavo ovozemaljska uzivanja, a ipak je uzivao u svemu tome... I danas se gomila ljudi pali na to...

Ja trenutno grizem vene uz 'zar ces noktima da resis problem, uzmi zilet draga...'

Share this post


Link to post
Share on other sites

qpio malopre kartu

500din

kaze lik za sankom da karte idu brzo i da je ostalo jos 50ak komada...

tako da....

 

ZVEZDANE STAZE! Ehej Scum ovde zvezdan...lol ako kontash...ajd, ajd ukljuchi mozak! :udri:

 

jel ima neki jeftini koncert Block Out-a u blizini i uskoro? KAd smo se sreli na njima za novu godinu bash su me odushevili... bash su likovi live... eh, kad bi ponovili i ono sa lomljenjem gitare.... hmmmmm :cry: mnogo mi je zao shto sam to propustio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zvezdan

pade mi na pamet da si ti... ali ovo ono... nisam bio 100% siguran

:pivopije:

 

 

@ketty

prvi album?

onaj live

ili

crno belo i srebrno....

 

meni su dragi isto

ali ipak je sve krenulo sa GSSom

 

 

 

SUTRA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Scum-da,mislila sam na ''Crno,belo i srebrno''.On mi je i nekako najmanje mracan..Mozda bas zbog pesama kao sto su ''Sanjaj me'',''Kisa'' i ''Ljubicasto'' koje u principu odudaraju od Block Out fazona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svidja se i meni ta A strana albuma, ali mnogi ce reci da to nije block out... ipak, leontina kao jedna od gostiju :bigblue:

 

da li je neko slusao one snimke sa onog "demo-a" - live in kst/akademija....

 

ona stalno razmislja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...