Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

nenormalno dobro... gosti... black ponovo na klavijaturama (na 1 pesmi).... zecevi beli... dekoracija bine... velika "blizina" sa publikom... ma sve je bilo fenomenalno...

ne mogu da lazem da mi nije nedostajala neka "brza" stvar, ali nema veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je bilo..

 

svirali su sve sporije pesme..

 

najduzi je.., zecevi, majdan, finansijska, tata brada, nedostupna polja, sekira, carobni akord, deponija, tezak slucaj pakla, protiv sebe, koma, osam i trideset, tehno..logija

 

nije ovim redosledom i nesto sam verovatno zaboravio sa prvog ili drugog albuma..

 

edit: trenje sam zaboravio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno bolesno, mracno, psihodelicno...

Najjaci su mi stihovi iz pesme "Trenje":

"...Ti slušaš divnu muziku, ja povraćam po stanu,

"šiješ" predivne goblene i kačih ih po zidu,

ja odlazim na pecanje, na fudbal, u kafanu,

i uvek sam se pitao šta trpaš mi u hranu.

 

Odavno sam izlizao svoj daljinski upravljač,

pročit'o sve novine i zaspao pod njima,

ja sam mrtav već odavno, al' niko ne primećuje,

ja nikom nisam potreban i sve, baš sve što imam to je

trenje..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bila ja sinoc, mada nisam Novosadjanka :P .. Super koncert, Vranjkovic i dalje u happy mode-u, sireci sumnje o postojanju paralelne dimenzije gde nase staro gundjalo plete dzempere.. Nevaspitanih sirovina, k'o i obicno, pomalo.. Iskljucivanje mikrofona u pravi cas :) (ziveo Nikola!) i taaaaako.. Ispunjavali zelje na kraju.. Nesto se desilo sa cika Vranjom, u to bar sumnje nema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila ja sinoc, mada nisam Novosadjanka :P .. Super koncert, Vranjkovic i dalje u happy mode-u, sireci sumnje o postojanju paralelne dimenzije gde nase staro gundjalo plete dzempere.. Nevaspitanih sirovina, k'o i obicno, pomalo.. Iskljucivanje mikrofona u pravi cas :) (ziveo Nikola!) i taaaaako.. Ispunjavali zelje na kraju.. Nesto se desilo sa cika Vranjom, u to bar sumnje nema..

 

 

ma toga se i ja plasim... sledeci album ce izgleda da bude u nekom tralalala fazonu... vratite nam starog dobrog namrgodjenog depresivnog nidzu!!!!

 

ja bio u nisu... mogu da primetim da je i mita poceo malo vise da se ponasa kao rockstar u poslednje vreme... izgleda da ce i on uskoro poceti da prica viceve izmedju pesama... cujem da se i u ns-u pentrao po stolovima, sto je radio i u nisu... izgleda da nam ne gine kafanska atmosfera na sledecem 'certu...

 

a dvd "samo sto nije"... dakle status kao i pre godinu dana.... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bio u nisu... mogu da primetim da je i mita poceo malo vise da se ponasa kao rockstar u poslednje vreme... izgleda da ce i on uskoro poceti da prica viceve izmedju pesama... cujem da se i u ns-u pentrao po stolovima, sto je radio i u nisu... izgleda da nam ne gine kafanska atmosfera na sledecem 'certu...

 

Peo se Mita po stolu, da.. Cak je zakasnio na pocetak pesme.. Uleteo Nidza.. A sto se viceva tice, PITAO je da li neko iz publike zna neki, i poceo (zezajuci se, fala bogovima, sa "Bio jedan Srbin, Francuz i Nemac.." Nije zavrsio. Imali smo i drugog pevaca za vreme Protiv sebe, i tad je Vranjkovic iscupao mikrofon, car, jer ga je pomenuta spodoba smarala DOK JE SVIRAO, a za sta, saznali smo tek kad je ljudina poklekla i okrenula stalak sa mikrofonom ka "zvezdi".. Mislim, OH! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Block out ce nastupiti 16. juna u Arilju, na ostrvu Vajt, na rezi Rzav na festivalu "Zemlja za nas". Pored njih, nastupaju jos i Darko Rundek i Cargo okrestar, Wroom, Deca losih muzicara, Supernaut i Krug - EKV tribute band sa Tanjom Jovicevic.

 

Par dana kasnije, 19. juna nastupice na koncertu Kaiser Chiefs-a u beogradskoj Areni.

 

Krajem meseca, 29. juna odrzace koncert u kragujevackom SKC-u.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...