Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Znači.. Koncert je bio odličan, skoro 3 sata su svirali (tačnije 2 sata i 50 minuta). Ona nova pesma je odlična, Isis-oliki uvod i posle Floydi.. Noise momenat na Nedostupna polja je bio savršen.. I na kraju, Consecration ga je zabiberio, odličan zvuk i izvedba. ;) Btw. Bajaga ftw.

 

Evo deo nove pesme:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je fenomenalno.

Stvarno su odradili ljudski nepuna 3 sata.

Atmosfera super, samo sto sam popizdela ne nekog lika, kosu sam htela da mu ishchupam , bengovao je cak i uz Majdan . ono kao...

 

Hm... Kakvu je kosu imao doticni dasa? :) Mozda se osecam uvredjeno :) , ali nisam "bangovao" uz Majdan nego sam se kaltio :)

 

BILO JE DO JAJA!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča kaže sledeće:

 

1.nova pesma

2.zecevi beli

3.carobni akord

4.majdan

5.bedem

6.vertikalno gledano

7.finansijska konstrukcija

8.protiv sebe

9.tata brada

10.deponija

11.najduzi je poslednji sat

12.ako imas s kim i gde

13.koma

14.andrej

15.trenje

16.tezak slucaj pakla

17.dan koji nikad nije dosao

18.8 i 30

19.nedostupna polja

20.neki moji drugovi

21.sdss+gsz

22.blentostamin

23.tri korne penal

 

Tako bejaše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti ovo moje drushtvo kad me za svaki koncert ispali :udri: .

Necu ici. :mrtav:

 

 

Hah, pa sta ce ti drustvo bre covece?! Mene su tako poslednji put ispalili za Slejer 2002. u Pesti i od tada ne pitam, ako ima neko jos super, ako nema idem sam i zdravo! Veruj mi to je jedini nacin, ja sam se 7 dana jeo sto nisam isao. Eto, samo ti govorim iz najbolje namere jer sam situaciju osetio na svojoj kozi jos davno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, pa sta ce ti drustvo bre covece?! Mene su tako poslednji put ispalili za Slejer 2002. u Pesti i od tada ne pitam, ako ima neko jos super, ako nema idem sam i zdravo! Veruj mi to je jedini nacin, ja sam se 7 dana jeo sto nisam isao. Eto, samo ti govorim iz najbolje namere jer sam situaciju osetio na svojoj kozi jos davno.

Vala da znash,u pravu si.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@from funeral... - Taj lik je imao plavu kosu i uz Andreja je klatio glavom ko lud :)

 

Nope!! Nisam ja bio! Moja malenkost crna kao ugalj :).

 

Jos nesto:

Necu zaboraviti devojq sa rozim (ili ljubicastim) pramenovima i skejterkama koja ima tako lep i nezan pogled i znala je ceo text za "Andrej"! :wub:

Ako neko poznaje tu devojku neka je puno pozdravi od decka u crnom sa crnom kosom do dupeta koji se gubio/tripovao (ipak je Block Out u pitanju :)) pored nje... :wub:

 

Ne zelim da zaboravim....

Edited by From Funeral Skies

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je to koncert bio, iskreno...

Ustvari, hteo sam reci da sam ih jednom ili dva puta ( retko sviraju, činjenica ) gledao u boljem izdanju.

A Vranjkovića baš gotivim, oni su mi jedina CRNA varijanta koju pušim...

Edited by extreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne odoh,bi da sam znao da ce toliko svirati ,lomili smo se do 5 minuta pred pocetak dal dati poslednji dinar za uci s obzirom da sam ove godine bio na najmanje 3 njihove svirke... greota jbna ,al nije dobro ni da se prezasitis... ni da umres od gladi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...