Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

nije u prodaji nego u pretprodaji. danas sam baš pitao preko spejsa living room i rekli su mi 600 u pretprodaji. za sada, samo ima u living roomu da se kupi. kada sam kupio večeras kartu, pitao sam dokle traje pretprodaja i lik je rekao kao ne zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo moje "u prodaji" se odnosilo na to da karte mogu da se kupe, a ne na pretprodaju-postprodaju-šta god. :)

matori, ja samo prenosim šta mi je rečeno i to je to. meni su ovi iz livinga rekli da su karte u pretprodaji. naravno, kako oni tumače tu pretprodaju, to je već njihova stvar... :)

 

Ne bash, ali sam cula demo :wub:

jel bi mogla nekako da proslediš taj demo ili jel možeš barem da nam kažeš kad će da izađe novi album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da prosledjujem, a album ce skoro, so he said. Uostalom koliko sam shvatila politika Block Outa sa novim materijalom je takva da album kao takav nece "izaci" vec ce moci da se skine sa mreze. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svirka u Tremi ( Novi Sad , SNP ) proslog petka je bila odlicna. Svirali su od 23 : 00 do 02: 20 !!!!!

 

Nazalost , masa iz prvih redova je nogom slucajno prekidala kabl od ozvuchenja do tonca pa jer par puta bilo prekida zvuka :) Ali su clanovi Block Outa bili skroz opusteni , cak su se i nashalili :)

 

Setlista je bila odlicna , samo mi je zao sto nije bilo pesme Tezak Slucaj Pakla ili Sekira :)

 

Sve u svemu , drago mi je da sam konacno prvi put bio bas na njihovoj svirci ( ne racunajuci Exit 2008. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest simetrije

Pozdrav svima. Samo da vas obavestim da intervju sa Nikolom ( rađen pre svega 5 dana) možete da pročitate ovde

 

Drugi deo intervjua biće objavljen u petak, koji je sasvim slučajno trianesti.

Edited by simetrije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...