Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Promene u grupi "Block Out"?

 

- Vrlo je verovatno da je ovo poslednji nastup grupe „Blok aut“, u ovom sastavu. Ovaj koncert je nešto što treba da podrazmeva neko izlaženje u susret i dobru volju da se sve ovo desi. Postoje određene promene u bendu za koje će se tek saznati. Ovo je verovatno poslednji nastup u ovom sastavu i poslednji nastup „Blok auta“ za neki duži period. Mi smo na bini imali malo čudan osećaj i ja sam se lično opraštao sa svakom od pesama. Da li će se desiti da mi opet sviramo ne bih želeo da prejudiciram ali večeras je kraj jedne etape za „Blok aut“ a nastavak će da usledi kad se stvore uslovi -izjavio je za Južne vesti Milutin Jovančić, glavni vokal benda.

Edited by nemanja89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nemoguce cak je veoma moguce. Meni se najvise ne svidja cinjenica da nece svirati dugo vremena kako Mita kaze... mozda i bolje da se malo konsoliduju i da snime neki materijal i da se vrate sa nekom svezinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da Nikola napušta bo. Okačio Miljko na fejsu ovu sliku i u komentarima potvrdio ono što je Mita izjavio

1237979_156883961182864_246380018_n.jpg

 

тakodje je napisao i:

mislim da slika govori vise od hiljadu reci...

:udri:

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigurno vas loze. i pre je Nikola davao intervjue u kojima je govorio da ce se bend raspasti, i da ce im biti to poslednji nastup, pa se nista nije dogodilo.

na kojem fejsu je izasla ova slika? proverio sam sada klasican profil benda i muzicarski i nista nisu objavili jos od prvog septembra kada su imali koncert u Nisu?

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju oni taj kredibilitet da se sprdaju sa publikom kao sto recimo ima Tool, pogotovo jos kada se zna da medjuljudski odnosi u bendu nisu bas najbolji. Tu verovatno postoje dve struje, Vranjkoviceva ego struja i ostatak benda, tako mi je to uvek izgledalo a to verovatno sad dolazi do izrazaja... ne znam, nadam se da gresim. Pa nije covek mislio na zvanicni profil benda nego je Miljko okacio sliku na svom profilu na fejsu. Mozda bude neko zvanicno saopstenje uskoro...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam, nikola nece vise da svira sa njima, a oni bi da nastave sa bendom... bez njega ili sa nekim drugim. ne znam ko ima pravo na ime block out (ako oni hoce da nastave sviraju pod istim imenom), ali mislim da im nikola nece dati da sviraju njegove pesme bez njega... u svakom slucaju, ako misle da mogu bez njega (mislim da niko osim nikole nijedan block out koncert u zivotu nije organizovao, nek im je sa srecom u tome), nisam siguran na sta ce to da lici i koliko ce da potraje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo izgleda kao Roger Waters kad je napustio Pink Floyd, samo on je svirao bass gitaru pa je basista u muzickom smislu lako zamenljiv a ovde zameniti coveka koji preko 20 godina svira gitaru i koji je pisao tekstove i stvorio sliku i zvuk benda je jako tesko. Iako ga nikada nisam gotivio previse je on jaka kreativna individua i nezamislivo je da bi mogli da nastave bend pod tim imenom bez njega.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zanima šta će sad da rade gomile ovakvih devojčica:

 

 

Tina Kidy A to was Nikola slikao za kraj.....?Treba da se zapitate jel u redu to shto radite.....Postojimo i mi...Koji was prate celog ziwota..I wole BO isto toliko..Ne rushite to shto imate...Treba da se ponosite,i cuwate..A da manje lupate gluposti.Wi ste nas ucili da se ponosimo wama.A shta sad radite?!!

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

mwa

 

koliko ja znam, nikola nece vise da svira sa njima, a oni bi da nastave sa bendom... bez njega ili sa nekim drugim. ne znam ko ima pravo na ime block out (ako oni hoce da nastave sviraju pod istim imenom), ali mislim da im nikola nece dati da sviraju njegove pesme bez njega... u svakom slucaju, ako misle da mogu bez njega (mislim da niko osim nikole nijedan block out koncert u zivotu nije organizovao, nek im je sa srecom u tome), nisam siguran na sta ce to da lici i koliko ce da potraje

 

Imaš li neku informaciju ko će svirati umesto Nikole. Meni jedino pada na pamet Velja iz Jewy Sabatay

Share this post


Link to post
Share on other sites

na tom poslednjem nastupu mi se nikako nije dopao zvuk, bilo je preglasno, bučilo je i probijalo pogotovo na vokalu... a nisu ni svirali neko tamo trenje :(

 

mene zanima šta će sad da rade gomile ovakvih devojčica:

 

možda da se okrenu izučavanju gramatike i pravopisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko god dodje stavice se u vrlo neprijatnu i nezahvalnu poziciju. Zamisli da dodje uzivo da svira i odredjena svota balavurdije koje ce sigurno biti krene da doziva Nikola sto ce se verovatno desavati... tesko ce tog nekog prihvatiti, bilo ko da dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam, nikola nece vise da svira sa njima, a oni bi da nastave sa bendom... bez njega ili sa nekim drugim. ne znam ko ima pravo na ime block out (ako oni hoce da nastave sviraju pod istim imenom), ali mislim da im nikola nece dati da sviraju njegove pesme bez njega... u svakom slucaju, ako misle da mogu bez njega (mislim da niko osim nikole nijedan block out koncert u zivotu nije organizovao, nek im je sa srecom u tome), nisam siguran na sta ce to da lici i koliko ce da potraje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutin Jovancic

 

Poštovana publiko i svi oni kojima je to bitno,

obaveštavamo vas da Nikola Vranjković, autor većeg dela našeg repertoara, više nije član grupe Block Out.

Nekoliko godina unazad došlo je do ozbiljnih problema unutar benda što je kulminiralo u poslednjih pola godine. U suštini, Nikola već dugo nije deo benda, nezadovoljan jer je okružen ljudima koji ne umeju, kako je sam sebe ubedio, da iznesu njegove ideje. Sa druge strane, ostatak benda je izgubio svaku komunikaciju sa njim i sve je postalo jedno veliko mučenje koje nikome nije potrebno.

Nadamo se da će Nikola naći dovoljno kvalitetne muzičare sa kojima će uspeti da ostvari ono što je naumio.

Block Out nastavlja sa uobičajenim aktivnostima. Posle mnogo vremena ponovo uživamo u muzici. Postavili smo sebi ciljeve, radimo na njihovom ostvarenju i iskreno se nadamo da ćemo novim pesmama uspeti da zadovoljimo očekivanja i ukus naše publike.

Postalo je očigledno da više nismo u istoj priči. Mi smo bend, a on je Nikola Vranjković. Pa neka tako i bude.

Block Out

 

 

толико им беше, сада могу да престану са радом

 

или да паразитирају на старој слави

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...