Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Ne znam dal sam to ja il nesto drugo u pitanju, al nikad nisam kontao bendove EKV, Blok Aut, Bjesove, Ajzbrn, Sansajn, Kandu Kodzu Nebojsu, Disciplinu Kicme, Darkvud Dub i ostale

 

баш је Блок Аут као ти бендови, уб'о си га у центар

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se jos onomad kad je pokojni Delca organizovao onaj basket poznatih licnosti, 2 na 2 cini mi se, ili 3 na 3, jebem ga, ne secam se....uglavnom igrao Mita, protiv ekipe za koju je igrao Sarenac, Sarenac ga odvalio sa svojih 2 metra, ovaj se samo odbijao od njega kad se zaleti pod kos, na kraju se nesto nadrkao zesce...a ruku na srce nije imao pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

više veze sa celom tom "alternativnom" scenom kod nas ima imidž i glas koji bije te bendove, nego njihov zvuk i kvalitet.

jedni ih slušaju onako đuture jerbo su urbani i intelektualni, drugi ih mrze jer su džankeri i isfolirani.

 

to što su u isti koš strpani najbolji srpski bendovi ikada (ovi što je pomenuo bed es (minus KKN), koji na prvom mestu i nemaju mnogo toga zajedničkog, osim što redom pišaju po svom srpskom metalu) i brdo slinavaca koje gura exit, jelen pivo i ortaci sa televizije (i-plej, hipnotajzd, žene kese, ajkule, zmije, avijoni...), nema veze.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da jarbole recimo ljudi mrze zato sto su u jednom momentu bili izlozeni njihovom zvuku koji nisu razumeli i automatski okarakterisali to kao djubre i pritisnuli "ovi ne zasluzuju da budu poznati" dugme u glavi vise nego sto ih mrze zbog navodnog foliranja i dzankerisanja per se, te predrasude onda proisticu iz ovog prvog; nisu oni toliko eksponirani da bi veci broj ljudi mogao da napravi opservaciju tipa "ovi se mnogo foliraju i dzankerisu"

na primer za neuporedivo veci van gog je zaista opstepoznato da se neverovatno foliraju i drogiraju pa ih skoro niko ne hejtuje primarno zbog toga nego zbog toga sto su "postali uzasni", "prodali se" itd, a to je zato sto se dobro uklapaju u arhetipe propalih rokera sto je nesto sasvim legitimno u nasoj sredini i nikog ne iritira preko mere.

raditi nesto nerazumljivo, izlaziti iz okvira ocekivanog donosi znatno socniji hejt u ovoj zemlji/regionu jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta si kontao?

 

Uvek sam vise kontao Ju Grupu, Corbu, Kerbera, Pilote, Viktoriju, Bajagu itd koji u sebi nemaju taj neki obojeni misticizam il sta vec ili dzankizam,

koje covek kad slusa zna o cemu se radi, a ne da se tekstovi pisu samo pod uticajem droge koji zbog toga ni nemaju smisla, a posle grdan narod te bendove nazivaju umetnicima jer ne razumeju sta je autor hteo da kaze (sto bi po njima trebalo da implicira da su to neku geniji).

Edited by Bad_Ass_Skins
  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, samo zdravo srbsko tkivo.

Kad Kiki promuklo zapjeva Kao ptica na mom dlanu ili Viktorija (isto promuklo) Moj decko je golman, odma' iz prve je jasno da je to umjetnost, a ne taj neki obojeni misticizam.

 

Ja samo petnaest, ona ofucana...... Brate moj, najjaci smo, evo je tvoja pjesma kraljuuu i to sve.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni inače nije jasno šta je toliko neshvatljivo u EKV tekstovima, naročito kad slušaš to od metalaca koji se šatro ponose intelektualnošću i kompleksnošću svoje muzike. čak, dosta njih su poprilično direktni

 

Opeth tekstove kao svi šatro kapiraju a EKV im nebulozan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...