Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Jedna od nasih "pametnijih" grupa.Inace, ja ne mogu da slusam svaki dan ovaj bend mada ih jako cenim. Morbidni su mi i razpolozena sam jedino kada imam isuvise pozitivne energije ili kada me se jednostavno nista ne tice.Svidjaju mi se njihovi koncerti jer su najduzi i ljudi, jednostavno, nesebicno sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je rekao da je Ritam Nereda bolji od Block Out-a smile.gifsmile.gif .

U poredjenju sa BO Ritam Nereda su prosto smesni. Od domacih bendova iz poslednje decenije Block Out-u po originalnosti i kreativnosti mogu da pariraju jedino Bijesovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima ljudi koji ih cijene... Ja ne bih rekao da su najbolji ili ne znam ni ja šta, ali se objektivno može reći da su bend čiji su albumi (Godina sirotinjske zabave i SKSSS) najrealnije slike jednog ružnog vremena...

 

Meni je inače draži SKSSS jer je opušteniji i ujednačeniji, dok me atmosfera na GSZ ponekad zna i smarati, ali to se nije desilo odavno, nisam slušao BO bar nekih godinu dana... Nije mi padalo na pamet, valjda iz straha da ću se izbedačiti...

 

I da, jel' ima neko da mu je stvar sa prvog '8 & 30' simpatična? Mislim, nemam pojma na šta se tekst odnosi, niti sam ikad nešto puno razmišljao o njemu, imam ideju da je to jednostavno pjesma o nekome koga više nema (dobro, nemojte me sad odmah proklinjati i pisati objašnjenje), ali stvar je baš onako sjetna, a opet lagana... I jako mi se sviđa.

 

Aj' pa sutra će biti još koje slovo, riješio sam da prebacim GSZ i SKSSS na komp da slušam malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedna ispravka... prvi album je pola snimljen sa nikolom a pola bez (mislim da je druga strana njegov rad)... ali meni je ceo super... cak ako uzmemo u obzir da im je i leontina gostovala u jednoj (ili vise) pesmi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...