Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Da zaista... Rogosic je tako napljuvao i BO i Hladno pivo, a to su grupe koje zaista nisu to zasluzile. no.gif

Zato mi i nije preterano zao sto ce da ukine REX. Ako ce takve tekstove da objavljuje, onda blje da ni ne izlazi.

 

BO ZAKON!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi shabani iz REX-a napisase kako je Mita dosadio i kako treba da menjaju vokal wallbash.gif

 

Kretenizam

Е тај број ме је баш изнервирао. Толико глупости су писали, а као они треба да буду озбиљни часопис. no.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bugarevic
Prelistavala sam teme i ne mogu da verujem da se niko nije setio ovog benda!!!!!!! 8O

 

Mnogo su dobri, imaju najjache textove kod nas, provereno! (Mada ni Goblini nisu daleko...)

 

Je l' ih slusha neko? naravno, zganija

icon_rockdevil.gif naravno, slusamo ih ja i tata brada

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Oni su jako depresivni ... Mene totalno ubijaju u pojam...Mada su odlican bend...

Nisam bas sigurna.

"..sve je proslo,sve je iza nas...hiljadu zvukova a ni z od zla..."

To nije pesimizam i depresija.Mislim,cinjenica je da Block out nije bend za slusanje uvek,svuda,u bilo kakvom raspolozenju ali nije ni toliko crnilo.Crni su tacno onoliko koliko treba,ni manje ni vise.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vertikalno gledano i Manastir su dobre pesme,ovaj zadnji album mi se ne svidja,previse je depresivan...

Zadnji album je tehnicki savrsen,muzika se potpuno izdigla u odnosu na prvi album i neke hardrokerske fazone(mada su i tada bili posebni zbog tekstova),tekstovi su bolje uklopljeni sa muzikom,Mitin glas je u potpunom jedinstvu i sa jednim i sa drugim.Zadnji album mi je apsolutno savrsen i kao sto sam vec rekla depresivan je koliko treba,ni manje ni vise.A to ne moze da mu umanji kvalitet.

P.S.I dalje ne razumem sta ce oni na hard rock forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobro,tih fazona je bilo na prvom albumu..donekle,kasnije to je samo svoj bo..

 

po meni zadnji album je najmracniji do sada atmosferom..ne znam kao da je zatvorio neki krug pocevsi od gsz,sto kazes potpuno savrsenstvo..upravo da produkcija i kompleksno jedinstvo cine ovaj album jos mracnijim,sto ja ne poistovjecujem sa depresivnijim..ali definitivno nije tacno da bo ide silaznom putanjom od gsz i sksss,naprotiv..ovaj je najbolji kao i svaki njihov najnoviji !

 

inace,nove svirke?

jel sviraju na exitu...onaj block-out.tk dosta tavori sa informacijama..

i nadasve...

 

block out na vrh

 

poz blentostaminCI

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

inace,nove svirke?

jel sviraju na exitu...onaj block-out.tk dosta tavori sa informacijama..

i nadasve...

 

sad je www.block-out.com, a postavljen je i novi, ne bas aktivan, forum....

nisam video da tamo pise ista o exitu....

ali pise ovo:

Članovi benda ovih dana snimaju u studiju obradu pesme "Volkovi" slovenačke grupe Pankrti, koja će se naći na tzv. tribute albumu, koji će biti posvećen ovoj legendarnoj grupi. Album bi na proleće trebalo da se pojavi u Sloveniji i Hrvatskoj, a potom, verovatno, i u Srbiji.

 

ekv sam i mogao da zamislim da obrade, nekako "soba" kao da je pisana za njih... ali ipak pankrte.... to jedva cekam da cujem...

 

...kad smo vec kod njihovih obrada, da li je neko cuo za, cini mi se, pretproslu novu godinu duet mite i drakule (direktori) za pesmu "za milion godina"... znam lika koji je bio na snimanju te pesme i kaze da su bili zesce razvaljeni ali da je odlicno zvucalo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Искрено, спотови ми се нимало не свиђају, јер не волим такве трипове, али то је небитно, јер им мјуза, у сваком случају, рула.

Lele bre!!! Daj meni.... nisam video do sada ni jedan njihov spot.... wallbash.gif ako neko moze da mi da, neka mi se javi.... imam i dosta stvari, pa moze i razmena ili bilo sta.......

 

Posto do sada nisam video ovu temu, moram (i ja) reci da su ubedljivo, od sada aktivnih domacih bendova, najbolji!!!! icon_rockdevil.gif A mnogo su dobri likovi.... nisu dignuti i istripovani..... Mita kad je skinuo kapce na gitarijadi (u Zajecaru), svi se zaprepastili kad videli dugu kosu..... dosao je u srek svirke do ograde i pozdravljao se sa publikom (gitarista je i pevao i to solidno...).... nije kreten kao Cane iz Partibrejkersa.......

 

Mnogo su bre dobri bre!!.... Mozda najbolji album (ako se uopste moze izdvojiti neki) je Godina sirotinjske zabave...... sve pesme su mlogo dobre!!! A super je i solisticki album Za ovde ili za poneti, svidja mi se sto je zicka mahom uradjena na akustari.... Sa novog albuma ubedljivo je najjaca pesma Tezak slucaj pakla!!!!..... i tako...... musik19.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

eh, ne videh temu.

revival:

 

Koncert Block Out-a DOB, 23.decembar

 

Block Out mi je jedan od omiljenih domacih bendova. Mracno, jako, tesko, intezivno, sivo, prelepo!!!

 

Nikolin solo album- pesme Kradljivci Mladosti, Sretenje, Svako Putuje Za Sebe, Gusari, Bar Na Kratko, Armatura II- CISTO SAVRSENSTVO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...