Jump to content

EKV


SRLE

Recommended Posts

Sto vise slusam sve sam ubedjeniji da nam je upravo nesto kao Revisited trebalo u ovom trenutku. Srecem klince od 16 godina koji se kroz ovaj album upoznaju sa EKVom i to je super...inace u NS je bilo zaista divno i emotivno, voleo bih da su imali i jedan sasvim zivi blok ali nema veze....hvala Profi na sjajnim fotkama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo kasnim,jbg..Juce dobio Revisited,tek...ali...

 

7 dana,Tonemo,Anestezija...

Savrseno uklopljen redosled pjesama..tako da samo plovis..

 

Svaka cast,covjeku..dostojno imena i te stvari..

 

Bice na fusionu na exitu ekipa valjda..

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ne svidja Revisited...ima dobrih pjesama..ALI

zasto Firchie mora da dira sto nije njegovo...jos hoce i album Limunovog drveta da izda...bruka :evotigana::violent:

 

i jako mi se svidja album Angel's breath Milana Mlanevica...

 

 

RIP Milane...nisi sam,nisi sam

tvoju senku nastavljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ne svidja Revisited...ima dobrih pjesama..ALI

zasto Firchie mora da dira sto nije njegovo...jos hoce i album Limunovog drveta da izda...bruka :evotigana::violent:

OK, razumem da se nekom ne svidja album, ali mi smeta sto svi postavljaju pitanje "da li je Firchie imao pravo?", na sta ja pitam a ko drugi (medju zivima) ima pravo da uradi nesto ovakvo? Zika Todorovic, imam osecaj da ga zabole za tako nesto, s druge strane Firchi nije ravnodusan i eto nastao je ovaj album. Mislim odma se ide s predrasudom da je Firchie uzeo nesto tudje ne bi li zaradio za sebe, sto mislim, da ovde nije slucaj.

 

Na Revisited gledam kao jedan dobri, stari, isproban proizvod kome je data nova ambalaza. Mislim da je cilj ovog albuma da privuce neku mladju publiku, tj. da skrene paznju na jedan bend koji je nekad stvarao dobru muziku (a koga vise nema), a ne da zadovolji stare fanove kojima je ionako dovoljan postojeci EKV materijal.

Edited by Black_Velvet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Revisited gledam kao jedan dobri, stari, isproban proizvod kome je data nova ambalaza. Mislim da je cilj ovog albuma da privuce neku mladju publiku, tj. da skrene paznju na jedan bend koji je nekad stvarao dobru muziku (a koga vise nema), a ne da zadovolji stare fanove kojima je ionako dovoljan postojeci EKV materijal.

 

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto Firchie mora da dira sto nije njegovo...jos hoce i album Limunovog drveta da izda...bruka :evotigana::violent:
Vidi, da Firci i njegov otac nisu davno snimali i sacuvali snimke Limunovog Drveta, niko drugi danas ne bi imao materijal na tu temu, a ja mislim da je sjajno sto se danas BILO KO bavi izdavanjem takvog materijala u opstoj poplavi govana. Kamo srece da i neki drugi ljudi isprate njegov primer i objave neke raritete koji chame po fiokama. Sta je tu lose?

Share this post


Link to post
Share on other sites

15.avgusta na Beer Festu će biti EKV Revisited nastup.

Tako da, svi se pakujte i dolazite u Beograd! :pivopije:

Bili su i sinoć na Exitu, nažalost nisam imao sa kim da idem. :( A bili su i KUD Idijoti... jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na nastupu Revisiteda na EXITu i bilo je odlicno... jest da je fusion stage mali , al je bio popunjen prekjuce, svirali su ceo Revisited + Zemlja (neka produzena verzija). Za razliku od nastupa na Trgu ovde je svirana verzija Anestezije sa Revisiteda, dakle sa onim riffom, ali zato onaj razgovor nije mogao dobro da se cuje... izuzev toga ostalo je bilo odlicno.

 

A najjace od svega mi je bilo sto masa ide prema Fuisonu i razgovaraju medjusobno ko nastupa tu i neki lik kaze samo "EKV" bez revisited, a masa u fazonu "wtf? kako ekv" :D...

Edited by Black_Velvet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na nastupu Revisiteda na EXITu i bilo je odlicno... jest da je fusion stage mali , al je bio popunjen prekjuce, svirali su ceo Revisited + Zemlja (neka produzena verzija). Za razliku od nastupa na Trgu ovde je svirana verzija Anestezije sa Revisiteda, dakle sa onim riffom, ali zato onaj razgovor nije mogao dobro da se cuje... izuzev toga ostalo je bilo odlicno.

Da li znaš ko je sve ovaj put svirao na Revisitedu?

 

Baš me interesuje šta se dešava sa Dolce Vitom - oni su svake godine svirali za Beer Fest i 5. novembra, do pojave Kruga i Firchieja. Da sam na Firchiejevom mestu, konktaktirao bih likove iz Dolce Vite pošto su realno dosta bolje svirali od Kruga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li znaš ko je sve ovaj put svirao na Revisitedu?
Pazi, nisam upucen ko sve svira u Firchijevom bendu (mislim po imenima), ali u odnosu na onaj cert na trgu u NSu jedino im je jedan gitarista nov... cak i za tog nisam siguran posto je se prakticno sakrivao iza levog zvucnika :rolleyes:. Znaci bila je Tanja, ona violinistkinja ridjokosa/crvenokosa (whatever), gitarista, basista i klavijatursta su, koliko sam video, isti oni koji su svirali na trgu i imali su i drugog bubnjara ali on nije svirao na svakoj pesmi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bi mogao neko uplodat limunovo drvo, al ne doslovce :D

 

ili me uputit na link neki?

 

i ako ima ko audio verziju pecata od sarlo akrobata

 

hvala

 

 

 

eh i da, i ja sam mlad i odbija me revisited. ccc

mislim da se treba vrtit cesce ekv na radiju i tv-u, a toga u hrv nema.

samo rijetko koja pjesma zasvira na radiju

Edited by dida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest gagipro

da li neko zna tacne datume za sledece koncerte ekv-a:

 

Ekatarina Velika - Live Dom Omladine - Belgrade 1989 (ima na netu da se skine)

Ekatarina Velika - Studio M - Novi Sad (ima na netu da se skine, za ovaj bar godina)

Ekatarina Velika - Rock 'N' Roll Zauvek - Belgrade 1994 (ima na youtube)

Ekatarina Velika - E K V vs. OKTOBAR '92 (ovaj koncert je bio na tv-u pre 3 godine,

na rts 2, ako neko zna u kom je gradu bio i datum)

u kulusicu 88 i novom sadu 88 znam samo da je mesec decembar

u kosovskoj mitrovici novembar 1991

na avala fest septembra 1990

koncert sarla akrobate u skucu u zagrebu 1981 (ima na netu da se skine audio snimak)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...