Jump to content

EKV


SRLE

Recommended Posts

@-Diamond- Zato postoji brdo bootleg-ova,pa donekle cujemo i hendriksa i bitlse u najboljem svetlu-live(koliko toliko),a ima i par snimaka EKV-a.:-)

 

Al da ih je gudra sjebala,sjebala ih je,i sa te strane mislim sve najgore o svima njima,sami su krivi za to kako su zavrsili,i traziti alibi i opravdanje u tome da su generacija koja se nije snasla,umrli roditelji,osecajna,emotivna ovo-ono stvarno je besmisleno.Ali sto se tice pecata koji su ostavili u muzickom smislu tu nema sporenja,jedan od najvaznijih bendova jugoslovenske scene.

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/topic/32159-pravilapredlozipitanjaidejeprimedbe/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usput, zna li neko razloge zašto se Srđan Todorović ne pojavljuje u filmu? Živ je, umro nije, majku mu.

 

Gledala sam pre par meseci neki Srdjanov intervju u kome kaze da je cela ta prica o EKV-u vrlo bolna tema i da ne zeli da razgovara o tome... Mozda je to razlog zasto se ne pojavljuje u dokumentarcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Знам неке добре момке који су пропали због те дроге и само због те дроге". :)

 

Бата Трлаја а?

 

Gledala sam pre par meseci neki Srdjanov intervju u kome kaze da je cela ta prica o EKV-u vrlo bolna tema i da ne zeli da razgovara o tome... Mozda je to razlog zasto se ne pojavljuje u dokumentarcu...

Да, ''Балканском Улицом'' пре годину дана.

Такође је изјавио да је разлог напуштања бенда то што је потпуно хтео да се посвети глумачкој каријери.

Сећам се и да је рекао: ''Док ја имам термин за снимање неког филма, ЕКВ већ има заказану турнеју.''

Није могао да издржи на два фронта.

Такође је истакао да нема комп, као и да појма нема да се служи интернетом. :mhihi:

 

 

- Скинуо сам документарац са репидшера у четири дела. Које годиште је последњи бубњар Миливојевић?

Баш изгледа младо ... али и делује ми скроз антипатично, лик као да је скренуо. Неки психо поглед и фем говор ....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@Vlaja Buraz: Jel to što je na ovim linkovima ima neke veze sa ovim: <a href="http://www.rts.rs/page/tv/ci/news/18/РТС+2/235/ЕКВ+-+Као+да+је+било+некад.html?position=-1" target="_blank">http://www.rts.rs/pa...ci/news/18/РТ

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/topic/32159-pravilapredlozipitanjaidejeprimedbe/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

jao krasno... intervju je :wub:

 

btw, postoji mogućnost da se MIZ ponovo okupi (za one koji ne znaju, jedan stari EKV tribjut iz 2005/06. koji je tako imao dosta svirki, po festivalčićima i slično), ali trebamo pojuriti Gorana da se aktivira... ostatak benda je u fazonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

EKV je kul skroz to je prvi rok bend sa kojim sa imala kontakt pa su mi zato posebno dragi, i zbog njih pocela da ulazim u svet roka i mjetala. Legende. :mrgreen:

 

Ali mi je sad odvratan onaj Fircijev Ekv tribjut(kako se vec zove nemam pojma) mlacenje para na ono sto su bili Milan,Megi i Bojan. On je u EKV bio skroz nebitan jos jedan u nizu bubnjara. :excl::angry2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...

fanovi ekv-a su najgori fanovi.

 

zmazani , prljavi , smrde , doduse skolovani , ali mnogo lazu.

mama mi radila pri ministarstvu , tata penzionisani pukovnik...stroga vojnicka disciplina , samo rad , red i trud. od malena. pa dokle , bre , jebote? roditelji nemaju razumevanja za moje potrebe , soliteri smrde , smog gusi , izasao bih iz kruga dvojke ali ne znam kako. nisu me pustili da odrastem , jeeboooote (*bandera naglasak). eh da imam krila mladog orla... zvacu miksu da izmiksujemo taj njegov dop i odletimo zajedno iz ove narodnjacke dzamahirije. treba da se cisti , ali kako , pa ne mogu da verujem mi smo izgubljena generaaaacija (*bandera naglasak # 2). odoh do dorcola da tetki odnesem lek , a ona ce mi zauzvrat pokazati kako se unatraske cita dostojevski.

Edited by Pristojni urinator
  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

niko ne spominje onaj album Milana Mladenovica i Masima Savica iz osamdesetih.

Kojи ? Rex illusivi ?

Да ли је неко купио ово словеначко издање,где то може да се набави ?

 

http://zkpprodaja.si21.com/sl/Zabavna_glasba/EKATARINA_VELIKA_1984-1987_DVOJNI_CD/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...