Jump to content

EKV


SRLE

Recommended Posts

icon_smile.gif

 

covek je bIo jebeni narkoman, ni u njegovoj glavi nije bilo cisto shta je hteo najverovatnije....

 

prica 'o surovoj realnosti' ti se ogleda u direktnim textovima kojih je najvise bilo koD riblje corbe, a ne u hermeticnim pricama....hermeticne price ne sluze za prikazivanje direktnih stvari....

 

nemam nista protiv ekva, imam protiv prevelikog lozenja na doticen i debilne mistifikacije olicene u tvojim na pr. sranjima....

icon_smile.gificon_smile.gif Ovo samo dokazuje koliko o EKV-u malo znas.

naravno da se iz tih 'hermeticnih' textova moze izvucji prica o surovoj realnosti.Poslusaj malo pesme 'idemo','Par godina za nas'',''Just let me play some modern r'n'r'',''Zajedno''...''Hermeticne'' su bile samo pesme o ljubavi,i to koliko hermeticne,za koga i koje pesme pitanje je;bas zato sto je apstraktna stvar u celoj prichi,logicno je da ne mozes da dozivis isto i razmisljas isto kao i Milan.

 

fillexa ostavi na miru,daleko od toga da je idiot, sto se sudeci po tvom pristupu nekim stvarima, za tebe ne moze reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na podrsci, Ketty

A rekao bih da je ponasanje naseg kolege Blacksunray Verb Delikventa-a tipican primer jednog mehanizma odbrane - projekcije. Naime, ovaj mehanizam odbrane se sastoji u tome da svoje osobine pripisujemo drugim ljudima. Kako on sve redom nazima idiotima, debilima, seratorima, ne govori li ovo pomalo o licnosti osobe koja u svom potpisu tvrdi da je pristalica seksualnog nihilizma, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko primeraka treba da narežem?

Jedan Sex + ja! Za sad dva. Ljudi, dodajte se dalje! icon_mrgreen.gif

 

najbolje je da ovima koji nemaju taj snimak iz NS. Tako da ne moraš da se cimaš, dea. O:)

Ok

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na podrsci, Ketty

A rekao bih da je ponasanje naseg kolege Blacksunray Verb Delikventa-a tipican primer jednog mehanizma odbrane - projekcije. Naime, ovaj mehanizam odbrane se sastoji u tome da svoje osobine pripisujemo drugim ljudima. Kako on sve redom nazima idiotima, debilima, seratorima, ne govori li ovo pomalo o licnosti osobe koja u svom potpisu tvrdi da je pristalica seksualnog nihilizma, a?

icon_smile.gif Care!Nema na cemu icon_wink.gif

Hm,vrlo zanimljiva teorija,vrlo icon_da.gif

 

Jedan Sex + ja! Za sad dva. Ljudi, dodajte se dalje!

I ja,i ja

biggreens.gif

Edited by Ketty

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

covek je bIo jebeni narkoman, ni u njegovoj glavi nije bilo cisto shta je hteo najverovatnije....

 

prica 'o surovoj realnosti' ti se ogleda u direktnim textovima kojih je najvise bilo koD riblje corbe, a ne u hermeticnim pricama....hermeticne price ne sluze za prikazivanje direktnih stvari....

 

nemam nista protiv ekva, imam protiv prevelikog lozenja na doticen i debilne mistifikacije olicene u tvojim na pr. sranjima....

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za pricu o hermetizmu Milanovih stihova - oni jesu hermeticni, ali se u jedan deo moze prodreti znatno lakse i oni otkrivaju tematiku - uzmi npr dum dum. tu je jasno o cemu se radi. a mnogi tekstovi mogu imati vise znacenja. npr meni jesen svaki put znaci nesto drugo kada je slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pesme nikad ne dozivljavam skroz u boji..

Evo,recimo 'Modro i zeleno' mi je hodnik i sve je tirkizno i tu sedi neka devojka u belom na stolici i plete icon_redface.gificon_biggrin.gif

Pa sta da radim,reci pesme veoma uticu na to da stvorim sebi odredjenu sliku u glavi. icon_redface.gif233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zamisljam modro i zeleno isto kao Tea! biggrin.gif

Inace vecina njihovih pesama mi je bolesno bela (anestezija, soba...), tonemo mo je u nekim tamno zeleno-plavo crnim (ako se neko seca kako izgleda madonin spot za frozen, pa te boje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...