Jump to content

Judas Iscariot


Guest Slobo

Recommended Posts

Nisam raspolozena za pisanje nekih eseja o bendu, tako da cu staviti samo nekoliko recenica.

Dakle, jedan od najboljih USA bendova s drugacijim zvukom od svojih 'fellow Americans'. Izdvojila bih albume 'Thy Dying Light ' i 'Dethroned, Conquered and Forgotten'. Mada..i 'Heaven in Flames' ima izuzetno dobrih pjesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni kod Thy Dying Light mnogo smetaju lose odsvirani bubnjevi.Daleko od toga da sam neki perfekcionista i picajzla sto se ovakvog zvuka tice,ali ono su najgora ispadanja zabelezena na CD koja sam ja ikad cuo i bas kvari ugodjaj i nervira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
Upravo tako. Jedino bih od amera josh stavio Averse Sefira, Inquisition i Absu.

 

grand belial's key,ne?

 

a nekad sam se zesce lozio na judas iscariot,a sad su mi poslednji album i onaj ultra brzi ep najgotivniji

 

ovo grob otvorio temu pod drugim nikom,bila ga sramota valjda :evotigana:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grand Belial je bas specifican.. a ima USA jos dobrih(i pokojnih) bendova - Nachtmystium, Weakling, Krieg, Leviathan, Von, Profanatic,a Ibex Throne, Black Funeral, Xasthur.. + kad dodamo razbijace iz Kanade, ta sjeverna amerika ima kvalitetnu BM scenu.

 

Pa, Grand Belial su mi malo nezgodni zbog ideologije, Profanatica mi nije bash legla iz istih razloga kao i Demoncy (ako neko zeli da se menja za Profanaticu - Profanatitas De Domonatia,

nudim CD za neki jaci black/death naslov).

Judas Iscariot, Absu i Averse Sefira diskografije mogu da slusam sve po redu u cugu, bez razlike.

 

Naravno, ponavljam kao i uostalom uvek, ukusi su razliciti, ne bi ni bilo normalno da se svima sve svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, Grand Belial su mi malo nezgodni zbog ideologije, Profanatica mi nije bash legla iz istih razloga kao i Demoncy (ako neko zeli da se menja za Profanaticu - Profanatitas De Domonatia,

nudim CD za neki jaci black/death naslov).

Judas Iscariot, Absu i Averse Sefira diskografije mogu da slusam sve po redu u cugu, bez razlike.

 

Naravno, ponavljam kao i uostalom uvek, ukusi su razliciti, ne bi ni bilo normalno da se svima sve svidja...

 

Moram malo da korigujem samog sebe, sto se tice Profanatice stvarno mi je OK ali mi nije uvek za svako raspolozenje, bash kao i Demoncy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 7 months later...
  • 3 years later...

Iskopah iz nostalgije Heaven in Flames pa se setih nostalgično vremena kad je JI bio smatran jednim od vrhunaca black metala pre nego što su Deathspell Omega i Watain 2003 obrnuli scenu naopako. Posle se saznalo da je Andy bio dete bogatog tate sudije i da je sad cenjeni advokat, ah taj internet... bio je i onaj nastup sa Kozeljnikom u Pančevu ali lepo je to bilo vreme i znao je brat da nabode dobar rif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...