Jump to content

Judas Iscariot


Guest Slobo

Recommended Posts

Pa... najverovatnije ne ide i smeska se svima redom, mada ne vidim zasto bi bio neki kurton od coveka, iako mu je zasigurno slava malo udarila u glavu. Uostalom, muzika je ono sto se najvise ceni.

Naravno, nego mi cisto palo na pamet, jer smo raspravljali pre neki dan, mene licno nije nikad briga da li je neko iz grupe kreten ako mu je muzika O.K. Mislim, sta ja imam od toga da li je on dobar covek a i ne poznajem ga...tako da, kontam da pitanje i nije imalo neku svrhu. Anyway, hvala. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nabavio sam The Cold Earth Slept Below.... pa iskreno, ocekivao sam vise od ovoga. Dethroned, Conquered, Forgotten, inace jedini koji sam slusao pored ovoga, je neuporedivo bolji, vokalno, producijski, dosta je brzi, i muzicki daleko ispred The Cold Earth...

Mada, dobro The Cold Earth je izdat pre skoro 10 godina, pa to objasnjava dosta toga... icon_biggrin.gif

Sve u svemu, nije los, ali sam ocekivao vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda najbolji mi je Distant in Soltary night, ima tako neku depresivnu atmosferu, potpuno te uvuce u sebe.

A sto se tice cold eartha mislim da je super. Posebno mi se svidja vokal na moonlight butcheriju. Malo podseca na varga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Za sad imam samo:

The Cold Earth Slept Below

Thy Dying Light

Distant In Sloitary Light

Heaven In Flames

Dethroned Conquered Forgotten.

 

Bogami, od svih ovih sto sam cuo najaci mi je Dethroned... kratko i jebitacno. Odlicno izproduciran, brz, jednostavno bez mane. Heaven In Flames ga prati u korak, dosta je atmosfericniji i to mi se svidja, i produkcija je sasvim lepo legla i stvorila odlicnu atmosferu. Distant... nisam puno slusao, jebiga vise sam se drogirao sa ova dva vec navedena albuma, ali ni on nije los, cak stavise. Na Thy Dying Light, koliko god oni imali dobar zvuk, bubnjevi su lose odsvirani. Licno mi se ne svidja kako je to odradjeno u nekim pesmama, i to je najveca mana ovog albuma. Inace album je mnogo dobro odradjen. The Cold Earth, je suvise hladan i mizantropican, i ne svidja mi se nesto preterano, niti ga slusam cesto... istoimena pesma sa tog albuma, je najbolja i jedina mi je stvarno ostala u secanju uz Wrath, ove ostale su poprilicno dosadne.

 

Najpozitivnije je to sto covek na svakom albumu ima drugaciju produkciju, gitare imaju drugaciji zvuk, i on uz to menja stil pevanja. Skroz dobar trip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
JUDA

 

Na ovom sajtu ima jako puno intervjua sa Akhenatenom pa citajte.

 

Inache u jednom od njih kad ga je jedan pitao neshto za norvesku metal scenu i nesto za immortal on je odgovorio I HATE IMMORTAL. Ja sam se slogiro.

pa upravu je covek, Immortal jesu najveci pozeri, imaju finu muziku na nekim albumima, ali su pozeri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gaze Upon Heaven in Flames

 

I feel the Darkness, Blahsphme , The kingdome of night, wretched blashphmer, Worriors through the dark, Evil in my veins sweat of death blacking, Dark demons rise above, Worriors dark of night, of my dark abyss unretched blasphemer darkness falls, destroring the holy the revire kingdome of hell eternal darkens demons to the unknown death and holy ghost rize upon the kingdom of snow, tourture and blaspheme rianize posses of woe, of my dark abyss unwretched blahpamer darkness falls, well be for espened I wishful death sound of the burning gates gaze upon heaven in flames, i fell the darkness blapame the kingdom of night wretched blasphamere worriors through the dark evil in my veins sweat of death blackening drawn in to the dark

 

Cini mi se da je ovo jedini njegov text koji se oze naci na netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Gaze Upon Heaven in Flames

 

I feel the Darkness, Blahsphme , The kingdome of night, wretched blashphmer, Worriors through the dark, Evil in my veins sweat of death blacking, Dark demons rise above, Worriors dark of night, of my dark abyss unretched blasphemer darkness falls, destroring the holy the revire kingdome of hell eternal darkens demons to the unknown death and holy ghost rize upon the kingdom of snow, tourture and blaspheme rianize posses of woe, of my dark abyss unwretched blahpamer darkness falls, well be for espened I wishful death sound of the burning gates gaze upon heaven in flames, i fell the darkness blapame the kingdom of night wretched blasphamere worriors through the dark evil in my veins sweat of death blackening drawn in to the dark

 

Cini mi se da je ovo jedini njegov text koji se oze naci na netu.

Dali je to zardjao moj engleski ili je ovaj lik sto ga je pisao skroz nepismen? Ja bi pre rekao da je ovo drugo... text je sranje. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel poznato nekom sta je izdanje None Shall Escape The Wrath? Ne pojavljuje se u diskografiji a nije ni live bootleg...

 

Nabavio sam Judas Iscariot- Unreleased Tracks icon_biggrin.gif

Ima 4 stvari, od kojih se prva nalazi la splitu sa Krieg, i ima obrada od Bathory- Call From The Grave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...