Jump to content

Sunn O)))


Turin

Recommended Posts

komentar sa hrvatskog yum-a:

 

Earth je bio dobar, bolji nego na studijskim snimkama. Koliko su god dosadni, toliko su i zabavni.

Sunn 0))) je bio najdosadniji i najgori bend koji sam ikada u životu imao nepriliku slušati. Najgori koncert Doorsa puta 200000000000000. Još kad sam vidio onog mulca od pjevača, pao mi je mrak na oči.

 

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

 

___________

bilo je jako nezahvalno za fotkati - blic zabranjen [mada nije da bi i pomogao nesto], jako slabo osvetljenje, tona dima na bini, vibracije koje mi ne dozvljavaju da budem mirna te dve sekunde produzene ekspozicije + gomila smaracha koji visoko dizu mobilne telefone da bi kao nesto uslikali, pa mi upadaju u kadar wallbash.gif...

mada after all ja mnogo vise volim ove razmazane fotke, nekako realno docaravaju kon.cert!

 

voila sneak preview:

 

user posted image

 

 

 

 

 

_____

da. bas je smarach taj vozac. jel zna neko da mi odgovori wtf je bila fora sa tom muzikom koju smo slusali ceo povratak? icon_confused.gif ja nisam vadila cepove, ali opet se osecam brainwashed od toga :eww:!

 

a i ocekivala sam zamor...

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih par pesama Bijelog Dugmeta su me ubile u pojam, ali sam ionako odkuntao 80% povratka. Ne znam, Biljana i ja smo sedeli u povratku ispred, mogli smo i da promenimo muziku, ali ne znam zašto nam to uopšte nije palo na pamet, sorry. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

par pesama? icon_confused.gif

ono je bre bio box-set! laugh.gif

 

ma bre nisam ja nikome prebacivala, nego sam htela da proverim jel neko zna da li nam se to lik u povratku svetio zbog obrnutog krsta! mhihi.gif

_______

e fotke uploadujem na svoje parce servera cim dodjem malo sebi... i saljem vam linkove...

videli ste kako je bilo na koncertu tako da mojne neko da mi se zali da su "sranje i mnogo mutne" violent.gif

a i mrzi me da ih sminkam u adobeJu!

 

koju piskelazu ocete? posto su ove mnooooogooo velike...

ocete ovako circa 800x600?

 

 

 

icon_wink.gif

 

 

 

_______

 

sto se tice "kuja" to mora krang da se pripupita jer je moj fotoaparat to vece bio strejterski raspolozen.

a sto se tice vecitog pitanja saputnika iz kombija - evo vam odgovor http://www.mi2.hr/ mhihi.gif

Edited by femdom

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno jedan od najboljih koncerata na kojima sam ikada bio.

 

earth su bili fenomenalni.

 

sunn0))) su bili out of this world.

 

stao sam na pola metra od zvučnika i one vibracije su mi razbile kamen u bubregu (ako sam ga ikada imao).

ne želim da prepričavam bilo šta, ali sve je fenomenalno ispalo. i put i koncert.

 

ali onaj momenat.. kad je malefic izašao sa kesama... haha.. tužno i smešno sad.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@femdom:

ma, nisam ni mislio da si prebacivala, nego čisto jedno od zapažanja! eh, prokleta forumska komunikacija! icon_smile.gif

 

Haha, ladno sam čak i kevi danas prepričavao tu scenu sa kesama. Pokazao joj pre toga i Meleficovu sliku. Žena umrla od smeha. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...