Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

bio je krš za opeth..

 

na wackenu npr je odvalio sa bloodbathom.

ali mnogo je jednodimenzionalan (što bi se reklo mhihi.gif ).

 

u svakom slučaju, nenadoknadiv gubitak za opeth.

--

 

i kažu da je gene zvučao do jaja sa njima.. ali ne tako dobro kao lopez icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

lopez je bio odlican bubnjar za opeth. steta....

 

ne znam ko je taj novi lik, sranje ako je tacno ovo sto pricate...

 

hoglan nije za opeth, mada bi on sigurno savrseno odradio posao. njemu je prilicno dobro tamo gde vec jeste...

 

 

i da cepa blastbitove

koje balstbitove? mozda kad sam vezba kuci uz hip hop? u opeth-u, ne bas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni mislio na opeth.. kažem da može da svira šta hoće, blastbitove sam naveo kao drugu krajnost.. svirao je u amon amarthu, a kažu i da je odličan jazz bubnjar, i tako to..

 

baš me zanima šta će biti taj njegov solo projekat..

ne mogu ni da pretpostavim da li će biti metal ili ne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni mislio na opeth.. kažem da može da svira šta hoće, blastbitove sam naveo kao drugu krajnost.. svirao je u amon amarthu, a kažu i da je odličan jazz bubnjar, i tako to..

 

baš me zanima šta će biti taj njegov solo projekat..

ne mogu ni da pretpostavim da li će biti metal ili ne..

 

haha, krang, priznaj da ti u stvari pojma nemas o bubnjanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije psihopata.. imao je napade panike / anksioznosti / paranoje / čega već.

to ga ne čini psihopatom.

pored toga, ima neku urođenu krvnu bolest.

 

ali jeste mnogo čudan lik.. bio je u nekom kriminalu, nemam pojma.. možda ga neko juri. pričao mi je kent da je njemu pričao jonas ili ko već kako je imao neku ranu od metka na ruci jednom, i da je totalno kulirao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

priznajem.

 

hahahahaha znao sam hahahahahaha

 

neeego.

cemu tolika frka sa tim bubnjarem, to stvarno nije bog zna sta

koliko je vec albuma izdao s njima, malo promjene ce dobro docji bendu

meni se licno ne svidja kako zvuce bubnjevi na zadnjih par albuma(mislim samo po pitanju tona i produkcije, inace konza normalno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gay Bar News Exclusive

 

http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/ne...ewsitemID=52915

 

OPETH frontman Mikael Åkerfeldt has commented on LORDI's surprise win in this year's Eurovision Song Contest, marking Finland's first Eurovision victory in 45 years. Asked by an OPETH fan on the band's official forum what he thought of LORDI winning the contest, Mikael replied, "Haha! I love watching that! This year there were quite a few decent songs and one amazing song...Bosnia/Herzegovina!! Song was called 'Leila', or something like that, and I fucking loved it! Will buy the single (in secrecy...)! There was one melody theme in there that was amazing. The guy had a fantastic voice too! Epic shit!!

 

"Sweden had a seasoned singer competing called Carola, who is practically the only superstar we have here. She can SING! I've always fancied her, ever since I was a kid, and she can SING! Don't tell the metalheads I said that...errr...too late!

 

"LORDI? Come on now, what am I, 5 years old??"

Share this post


Link to post
Share on other sites

"LORDI? Come on now, what am I, 5 years old??"

Da, stariji od 5 godina, ne moze Harija slusati tamo neki klinac icon_wink.gif .

 

Jedno je cinjenica - Hari zna, jos da peva normalniju muziku... mada je i dalje bolji od "krmeljavog turcina" (copyright by PRST) aka Merlina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno Mikael nije slushao Evroviziju 2004 kada je Zeljko nastupio sa Lanetom, jer da jeste ne verujem da bi se toliko odushevio "novom" Zeljkovom pesmom koja je osakacena kopija Laneta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo izjavom me je frontmen opetha toliko razocarao da cu shift-deletovati sve njihove albume koje imam na disku. ua, ua! icon_smile.gificon_smile.gif

 

ne mogu da nadjem pesmu vlatka stefanovskog koju je pisao za neki (verovatno kusturicin) film gde glumi miki manojlovic, valjda opet nesto o ciganima, i gde postoji 90% slicna melodija onoj kojom pocinje "lejla", ako se ja dobro secam. i samo da se zna icon_smile.gif meni je 100 puta bolja slovenacka pesma by leontina nego zeljkovi napevi za cmizdrave babe i sve one koji se tako osecaju. icon_wink.gif za inat! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno Mikael nije slushao Evroviziju 2004 kada je Zeljko nastupio sa Lanetom, jer da jeste ne verujem da bi se toliko odushevio "novom" Zeljkovom pesmom koja je osakacena kopija Laneta.

Vidi se da ne citas Butcherian...ccc.Ne sjecam se iz kojeg broja je intervju,ali je izjavio da je odusevljen lanetom. laugh.gif

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...