Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Не знам зашто али последњи албум уопште није оставио утисак на мене.

Уопште ме не привлачи да га слушам као што је то знао да чини "Blackwater Park" а чак и више од тога "Ghost Reveries".

Једноставно, за мене нема тог магнетизма.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim kako ovih dana Opeth i kompanija obilaze komsiluk i morao sam da nadjem ovu temu. da vidim sta se pise o tome, posto u podforumu o koncertima nema nista (kao ni na njihovom sajtu :angry: ).

Jesu li neki od organizatora probali da ugovore koncert i ovde, pa da je bilo poteskoca oko rasporeda ili slicno? Ili su od starta pretpostavili da nebi bilo mase?

Mislim da bi Opeth itekako napunio koncert, jos pogotovu sto ide u paru sa Cynic, koje sam prosli put propustio (velika greska :frown::udri: ).

Isao bi peske iz Novog Sada na Opeth, pogotovu sto su sa Cynic! Obozavam Opeth i siguran sam da Opeth ima dosta publike ovde. Band koji ima i tvrdu i laganu i kvalitetnu muziku.

Evo sad bas slusam Blackwater Park album - eXtra je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bih nasao ekipu za dzemovanje bilo bi super! :bigblue:

 

pokusavam vec duze vreme,ali slabo...kao svi zivi slusaju a niko nece da svira! :angry: :angry: :angry:

 

nekima je tesko,neki zauzeti,neki bi da sviraju Iron Maiden... :angry: :angry: :angry:

 

 

aj ako neko hoce da svira ovo savrsenstvo od muzike nek cimne na PM... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

april ethereal: nek ti je sa srecom sa time :D

mada realno treba naci muzicare... i pevaca za to... tj. pogotovo pevaca....

 

elem, ja ovaj bend mnoooogo gotivim i nadam se da ce Jednoga Dana doci ovamo... :D

Najvise mi lezi album My Arms Your Hearse, pa Watershed, pa Deliverance, pa svi ostali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, уопште се не слажем да је growl лак за певање.

Тамо где ПОСТОЈЕ текстови и где постоје речи које нешто значе, овај тип певања је веома тежак.

Послушајте Стив Такера, то је, по мени, идеалан модел growl вокала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, уопште се не слажем да је growl лак за певање.

Тамо где ПОСТОЈЕ текстови и где постоје речи које нешто значе, овај тип певања је веома тежак.

Послушајте Стив Такера, то је, по мени, идеалан модел growl вокала.

 

Posle godinu dana vezbanja nije nikakav stvarno problem. Vazno je da samo taj ima snage, poshto je stvanro potrebno i da zna iz stomaka da vuche taj growl.

 

Inache meni je idealni growl Joe Duplanter. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bih nasao ekipu za dzemovanje bilo bi super! :bigblue:

 

pokusavam vec duze vreme,ali slabo...kao svi zivi slusaju a niko nece da svira! :angry: :angry: :angry:

 

nekima je tesko,neki zauzeti,neki bi da sviraju Iron Maiden... :angry: :angry: :angry:

 

 

aj ako neko hoce da svira ovo savrsenstvo od muzike nek cimne na PM... :pivopije:

 

 

Ja sam hteo da sviram Opeth za drugarom, i sporoban sam da sviram, ali eto sto kaze nema se vremena, previse obaveza na faksu i oko RD.

 

dao sam vam link za ortaka

jbt lik slusa opeth i jos svira kao zmaj jbt i stalno je za dzemovanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...