Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Opeth bi mogao komotno u gradsku bastu, s nekim akusticnim setom... :smile:

što se mene tiče mogu i u Garden centru da sviraju, samo neka dođu :mrgreen:

 

Sviđa mi se sve što sam pročitao. :D

takođe!

 

Upright bass, jazzy-style, really? Sweet

 

woo-hoo!

 

Well, this is really Opeth gone jazz

 

pa bilo je krajnje vreme

 

Getting folky, Jethro Tully, I see what they’re doing

 

aaaaaaaaaaaaaaaa

 

Thelonius Åkerfeldt…well, maybe not quite

 

haha, polako, ima vremena

 

 

ovaj album opušteno kupujem na slepo (tj. na gluvo, bez prethodnog slušanja) i regularno i limited izdanje jer već vidim da će mi se svideti

 

extreme acoustic jazz folk prog metal.

 

zvuči jednostavno previše dobro ;)

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncerti kod nas su propast, zato ih i nema. Ovde mogu da prodju samo bas oni najveci bendovi i to je to.

Sad, pare jesu problem, to je potpuno razmuljivo, ali veci je problem ta nekultura odlazenja i lenjost. Ljude jednostavno boli kurac da idu na koncerte i jbg.

 

Realno je da mi nemamo publiku za Opeth...i niko nije lud da to organizuje.

 

Voleo bih da nisam upravu.

 

e pa sine jesi u pravu nazalost

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj album opušteno kupujem na slepo (tj. na gluvo, bez prethodnog slušanja) i regularno i limited izdanje jer već vidim da će mi se svideti

 

extreme acoustic jazz folk prog metal.

 

zvuči jednostavno previše dobro ;)

 

 

Potpuno. :da: Ne mogu da docekam.

 

Mislim, jbni Alex Acuna gostuje, eeejjj...:worship:

Edited by Et in Arcadia Ego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrtim kanale danas i uhvatim na RTS-u epizodu serije Criminal Minds kad odjednom krece "Death Whispered a Lullaby" - serija mi porasla u ocima, iako nisam ljubitelj... :bigblue:

ma dok ne ubace "to bid you farewell" (ili makar "epilogue" sa MAYH-a) kao odjavnu špicu serije ništa nisu uradili :D

 

ma zezam se, kul fora, ni ja nisam ljubitelj ali bi mogao da krenem da gledam, hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što je tužno je što je ovaj nastup na sonisphere-u bolje snimljen od zadnjeg DVD-a.

 

Ne znam sta fali na zadnjem DVDu, mozda si gledao ripovanu verziju a ne original (posedujem obe tako da znam da ima razlike). To je vezano za zvuk, a ako mislis striktno na snimanje videa onda je to pitanje ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video interview with the Swedish singer and guitarist Mikael Åkerfeldt of the progressive metal rock band Opeth. FaceCulture spoke to him about his record collection and influences, inspiring artists, done with playing metal, deleting songs, the first song for the new Opeth album Heritage, the album cover, the departure of Per, Stockholm, being afraid, robbery, a gun to his head, the Devils Orchid, religion and politics future musical plans.

 

(27/06/2011)

 

http://www.youtube.com/watch?v=TnkdU4QhNUA&feature=feedu

http://www.youtube.com/watch?v=0v2pMSu7EUI&feature=feedu

 

 

 

Edited by Lou
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dok ne ubace "to bid you farewell" (ili makar "epilogue" sa MAYH-a) kao odjavnu špicu serije ništa nisu uradili :D

Ahahahah! Sad na rts-u ide emisija "Srbija na Vezi" i podloga Ending Credits... Wtf? :bigblue:

 

EDIT: Ne znam sta se to desava, al' postaju sve popularniji... Ne mogu da upalim televizor da ne cujem Opeth stvar - sto bi neko rek'o "prodali se". :haha: Nadam se, mada sumnjam, da im je RTS platio prava, da bar imam neku satisfakciju od pretplate...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kazem i jesu, pre par godina u Novom Sadu, i bas sam posle toga imao takve paranoicne tripove i nisam se osecao bezbedno tamo, mada mi je sad ok, tako da ga potpuno razumem, samo mi bilo malo smesno ono kad je rekao da tripuje kako bi covek koji sedne pored njegove zene mogao biti serijski ubica... :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...