Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Dobro, naravno da je mika oduvek donekle pokazivao afinitete, koji bend uostalom nema NIKAKVIH uticaja a da valja bilo sta? A da.. za Pitera.. bas to mislim.. kapiram da sam negde na ovoj temi to i spomenuo da mi se cini da je on bio neka spona tu koja je donekle ogranicavala kompletnu mikinu kreativnu dominaciju.. sa ovom ekipom sada opeth je definitivno i 100% one-man-band.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, naravno da je mika oduvek donekle pokazivao afinitete, koji bend uostalom nema NIKAKVIH uticaja a da valja bilo sta? A da.. za Pitera.. bas to mislim.. kapiram da sam negde na ovoj temi to i spomenuo da mi se cini da je on bio neka spona tu koja je donekle ogranicavala kompletnu mikinu kreativnu dominaciju.. sa ovom ekipom sada opeth je definitivno i 100% one-man-band.

 

Dobro si ovo rekao. Tako i ja mislim

Edited by Captain Spaulding
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da.. za Pitera.. bas to mislim.. kapiram da sam negde na ovoj temi to i spomenuo da mi se cini da je on bio neka spona tu koja je donekle ogranicavala kompletnu mikinu kreativnu dominaciju..

Sramotno je što ga je Mikael posle napljuvao u fazonu da nije doprinosio bendu i da su njegove ideje bile za bacanje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

In other news:

 

"Heritage", the new album from Swedish progressive metallers OPETH, has registered the following first-week chart positions so far:

 

Denmark: #8

Norway: #8

Germany: #9

Netherlands: #10

Australia: #12

Austria: #16

U.K.: #22 (U.K. Rock Albums chart at No. 1.)

France: #24

New Zealand: #26

Ireland: #34

Belgium: #87

 

Izgleda da se poprilično dobro prodaje a podsetimo da je ovo era downloada gde će svako poslušati album pre nego što ga kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe je era u kojoj je Opeth prethodnim ostvarenjima napravio sebi kultni status, sa mnoštvom fanova koji imaju sve albume, pa jedni iz principa, drugi iz inata, a treći iz fanatičnosti kupuju Heritage.

 

E da, valjda ima i onih kojima se album stvarno i sviđa, i dunno.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je album bas lepo legao ovih dana. Svakako jeste slabije izdanje Opeth-a u odnosu na neke druge njihove radove, ali album po mom ukusu daleko od toga da je los, ima tu bas lepih momenata i dobrih deonica. Doduse neke od kompozicija mi deluju nedovrsene (Nepenthe) ili su trebale da budu krace ( I feel the dark). U svakom slucaju album je po mom misljenju vise nego ok, naravno moglo je to i bolje. Kad bih ga ocenio ovo bi mu bila ocena : 7.5/10.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...