Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

taj bend je najplagijatorski bend svih vremena. bas onako blam te bude koliko otimaju ideje.

 

yngwie, melodije, riffovi, solaze, u ton odsviraje, cak i tekstove su maznuli, onda sa time requiem su krenuli i symphony x da skidaju na isti nacin.

 

bas bedak sto je toliko neorginalan i bezobran, jer je taj klavijaturista jedan od najbolesnijih sviraca ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam kupio i prvi majestic i time requiem, ali je burazer zadrzao jer je on veci fan neoclassice.

 

u rangu sa prvim i drugim Kenzinerom :D

 

Ja sam od njih imao samo onaj "Trinity Overture", nisam čuo ništa drugo, i baš je taj rad bio - slušaš da bi čuo šta klavijaturista radi. :haha:

 

kapiram da sve to uredno zvuci ako nisi yngie manijak, ali smo ja i brati bili bas fanatici vikinga, i bukvalno douche chills se desavaju koliko ti je neprijatno kad cujes koliko je bezsramno uzimao pesme, kao da je yngwie neki UG koji niko nije slusao pre njega

 

i jos jedan btw, Peter Wildoer iz Darkane-a je svirao na tom trinity overture. prva stvar sa tog albuma pocinje kao rising force of malmsteena, toga se secam, onda valjda druga stvar dosta lici na Symphony X - Of Sins and Shadows

Share this post


Link to post
Share on other sites

promenili setlistu

 

Through Pain to Heaven (Popol Vuh song)

The Devil's Orchard

I Feel the Dark

Face of Melinda

Slither

Credence

To Rid the Disease

Folklore

Heir Apparent

The Baying of the Hounds

The Drapery Falls

 

Deliverance

 

to se trazi :rockdevil: nek ostane ovako za pestu i ja prezadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisi jedina. Ja sam gledao još pre kad su u onoj emisiji "Lov i Ribolov" na RTS-u ubacili onaj završni instrumentalni deo iz Closure-a i od tada svaki put kad slušam tu pesmu pred oči mi iskoči onaj Memedović kako vadi nekog soma iz reke. Haha, veoma traumatično iskustvo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...