Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

the grand conjuration je mozda pesma koju uopste nisam slusao od njih, mozda sam je jednom pustio, dva puta u vrh glave

 

umesto toga bi recimo legla ghost of perdition :)

 

dupe bi dao za when,demon of the fall ili fapril ethereal sa mayh pored credence

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc Opeth standardno,sto se i ocekivalo,sjajan zvuk i nastup,sumnjiva set lista i prepun klub. Mikael je bas bio raspolozen,zezao se celo vreme kao i uvek,pricao o gulasu,Ron Vudu,Szigetu '05...

To Rid the Disease i Face of Melinda pesme veceri,zbog istih se najvise isplatilo otici.

 

Predgrupa zarad alkohola skroz preskocena.

 

Za neki pametniji izvestaj se ceka Milos (chess),delovao mi je sinoc normalno i fokusirano na nastup...mene rakija pomutila skroz. :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe :) Koncert je bio stvarno sjajan, zvuk perfekcija, ne pamtim kada sam slusao neki koncert sa ovako dobrim zvukom. Von Hertzen Bros standardno dobri, ko je bio na pain of salvation, to je to. Sto se tice Opeth, setlista bez iznenadjenja, standard sve isto kao i na prethodnim nastupima. Sve je bilo sjajno sem publike i madjara koji su govna mrtva od ljudi standardno i atmosfere koje nije bilo. Bukvalno smo je napravili gospodin Andrija i ja sa jos par madjara i spanaca cini mi se koji smo zapravo dozivljavali koncert, neke improvizovane sutke na brzim pesmama na cudjenje ljudi oko nas i baba i deda koji su nas cudno posmatrali kao sta rade ovi kreteni a ono sa bine pici jebanje mame. Publika uglavnom mrtva tisina i udostojili su se eventualno tapsanja. Mamicu im jebem mrtvu, ni da se pokrenu hladnokrvna stoka. Sto se tice mene, meni je bilo fantasticno. Mikael je drasticno smrsao, skroz se osusio. Pazario sam Heritage majicu, da :cool:

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je bilo ostalima, ja sam bas zaplakao kao kakva pedercina kad su krenuli sa Face of Melinda :cry: A vlazio sam i na ostalim, uglavnom starijim pesmama. Knedla u grlu, nostalgija, emotivno rastrojstvo.

 

Ne znam, 2004. mi je bila najbolja setlista i najbolja postava, 2005. na Szigetu je bilo prekratko, a ovo sada ne znam kako da opisem.. bas udarac. Mnogo volim ovaj bend.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...