Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Crnac je totalni uljez, deluje kao da je izasao iz Terence trent d'arby benda

 

A Peter inace radi kao IT konsultant u Stokholmu

 

opethold_.jpg

 

Mikeal - šmekerica, Anders - k'o neki banatski tamburaš :bigblue:

 

Face of Melinda - total cult fotka

 

74375_546896532001576_1551147153_n.jpg

 

I zju, prvo sam pomislio da je Peter ovaj levo, eno ga desno u čučavcu :D

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

nije bas ni da u prog roku nisu pare; imas stampu posvecenu tome i ljude koji prozdiru to po celom svetu.

to ti je poslednje utociste u muzici, sto se tice prodaje albuma, uvek ce biti neki prog nerd koji ce kupiti i najskrbavije izdanje. za taj zanr je karakteristicno da ljubitelji disciplinovano grade kolekciju i dosta kupuju diskova i ploca

ja mislim da se njemu pre prestao svirati metal nego sto se potpuno pronasao u tome da sam svira retro prog i onda je odlucio da mora leba da zaradjuje mora da svira nesto i odlucio se na tu safe varijantu

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ga godine stižu, jel, i da je promenio životnu filozofiju ali realno, sada mu je ego toliki da ga boli kurac šta ko misli i da sada opušteno moze da pravi muziku kakvu on želi, što je sa jedne strane ok.

Svi bendovi koji su počinjali kao mali, koji su svirali u klubovima su se trudili da pridobiju masu da ih zavole. Sada, kada su hipnotisana gomila, ga manje briga šta fanovi oće, nego šta oni, ups, ON oće.

Kapiram da će da napravi još album, dva, koji će biti u ovom tripu, i da će u potpunosti da izbaci sve extremne pesme sa set lista (ako Opeth opstane do tog trenutka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zaboravi samo da opeth nisu uopste svirali koncerte prvih 5 albuma. still life kao cetvrti album je dobio sjajne kritike ali je to i dalje bio underground prilicno. blackwater park kao peti studijski je dobio super kritike u britaniji i nemackoj i tad su svirali neku turnejicu sa katatonijom tek. tek posle deliverance/damnation su postali veci bend, a sa roadrunnerom i ghost reveries su se probili u americi. imam intervjue iz blackwater park perioda gde se mikael zali da jedva krpi kraj sa krajem, secam se recenice "i can't eat my own flowers you know" :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...