Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Pa da, kul mi je da smo konacno dosli do toga o cemu je ovde rec.. nama kojima se ne svidja je ovo apsolutno dosadno i bezlicno, i zato nam se ne svidja, na stranu sto je drugacije od starog materijala.. vama je kul i zanimljivo i zato vam je super. Na kraju krajeva, sve se svodi na ukus, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, e pa vidis, tu sam paralelu i ja hteo da napravim, odlicna je. Naime, Load i Reload bas dokazuju ono o cemu pricamo ovde, iako je Metallica totalno promenila stil, to su meni npr. neuporedivo bolji albumi muzicki nego ono pregovno poslednje Death Magnetic kojim su se kao "vratili na stari zvuk" Dakle, veruj mi, slazemo se da je kvalitet presudan, cak i ako promenis zanr, manje je strasno nego ako izgubis kvalitet. Uostalom, evo Mastodon, koji cesto pominjemo ovde, sa svakim albumom je prakticno menjao zanr ali su drzali visok nivo kvaliteta, po meni, sve do ovog poslednjeg albuma (ali dobro znam, ni oko toga se ne slazemo :haha: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad ga pustih jos jednom, ne znam kako moze ovo da ti bude bezivotno..

Eternal rains will come..

 

Nesto sam malo slusao i Heritage, novi mi je definitivno bolji jer se zna sta sviraju, tamo su mi i vokal i rifovi zvucali nesigurno kao da svake sekunde hoce da predju u metal.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulazi mi uvo dobrano Pale communion, biće nešto.

 

Sledeci post "tokom slusanja pale communion-a otvorili su se mikrokosmosi unutar mikrokosmosa postavljeni jos od heritage-a"

Prosto tvoj nezaboravni komentar na Heritage :wub:

Meni je skroz legao album posle ne znam kog slusanja, vec ga pustam spontano :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intervju Sa Mikom i Frederikom... Ne znam za vas, ali meni je ovaj Frederik toliko zabavan, slusam sta Mika prica a gledam u njega i umirem. Znaci uvek isti polozaj sedenja, faca, i ne progovara ni rec, ponekad zvace nesto i to je to :haha:

http://www.blabbermouth.net/news/opeth-part-one-of-new-pale-communion-video-interview/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...