Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Pa ne samo za palacinke. Znas, ono, klasika, kuvanje, pranje vesa, sudova, peglanje, pusenje... :)

 

 

Sram te bilo!!!!Ko ono reche da su zene pametnije od mushkaraca!!!!Taj je definitivno genije!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nisam rekla od onih koje se prave kod vas,vec od onih koje vi pravite(pripadnici mushkog pola! :mhihi: )!!!!

 

2. A znachi zene za to sluze,samo palachinke da prave.....a vi samo pazite da se sluchajno ne umorite,i da zene ne ostanu bez posla!!! :angry:

 

1. Sta fali mojim palacinkama? Jos se niko nije zalio.

 

2. Ne... Ne sluze zene samo da prave palacinke. Muskarac pravi rostilj i kuva kotlic i barata daljinskim. Zene rade sve ostalo.

 

Fala kurcu sto sam ja nenormalan pa moja buduca zena nece morati da kuva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

ni ja nisam lud da budem normalan, pa da dam da mi žena kuva, može kolače, pite i tako to,

 

btw, koliko se ja sećam, lotke je spominjao na onoj svirci u rumi, posle nidžinog rodjendana neki odlazak u penziju, da ga zamenim, onomad kad sam s njima pevao par stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash sve!?!? ;):cool::red:
Pa sad..jel bash sve morash da znash!!! :razz:
1. Sta fali mojim palacinkama? Jos se niko nije zalio.2. Ne... Ne sluze zene samo da prave palacinke. Muskarac pravi rostilj i kuva kotlic i barata daljinskim. Zene rade sve ostalo.Fala kurcu sto sam ja nenormalan pa moja buduca zena nece morati da kuva...
Svaka chast izuzecima....Inache....blago tvojoj zeni!!!
ni ja nisam lud da budem normalan, pa da dam da mi žena kuva, može kolače, pite i tako to,btw, koliko se ja sećam, lotke je spominjao na onoj svirci u rumi, posle nidžinog rodjendana neki odlazak u penziju, da ga zamenim, onomad kad sam s njima pevao par stvari
Znachi pricha je izgleda ipak istinita... :sad: Edited by KLETVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вечерас ми је њихов звук био нешто крш, поготово гитаре и непостојећи добош. А ни нови гитариста ми се није дојмио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,a koja je povezanost tvojih komenta o palachinkama sa ovom temom?Nema veze....ne vredi!!!!

Pa jel sam ti lepo rekao da su se upoznali u palacinkarnici. Sta se primas, zajebavao sam se ono za zene, o zeno bozija :)

I bio sam napickan od strane izvesne persone. :bigblue:

1. Sta fali mojim palacinkama? Jos se niko nije zalio.

Ni meni se nisu zalili oni sto sam im sipao misomor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel sam ti lepo rekao da su se upoznali u palacinkarnici. Sta se primas, zajebavao sam se ono za zene, o zeno bozija :)

I bio sam napickan od strane izvesne persone. :bigblue:

 

Ok,bre ...O CDHOVEKU BOZIJI!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. ni ja nisam lud da budem normalan, pa da dam da mi žena kuva, može kolače, pite i tako to,

 

2. btw, koliko se ja sećam, lotke je spominjao na onoj svirci u rumi, posle nidžinog rodjendana neki odlazak u penziju, da ga zamenim, onomad kad sam s njima pevao par stvari

 

1. Ja ne dam ni pite (ako nisu neke slatke), kolace moze, to ionako samo deca jedu.

 

2. Pa bolje ti da ga zamenis nego neki drugi metuzalem.

 

Btw, genijalan signature! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA vi ovde vishe pricate o PALACINAKAMA nego o Kraljevskom apartmani.

Ja sam poceo da slusham ovaj bend pre 2 godine na zajecarskoj gitarijadi kad sam cuo pesmu Ruka pravde.

Neshto malo kasnije nabavio sam sve njihove pesme i dugo dugo sam slushao samo njih.Posle izvesnog vremena naucio sam sve njihove pesme napamet.I sad cesto znam da pevam neke njihove pesme.Brzo ulaze u ushi,lako se uche textovi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se sa komentarom da im ne trebaju klavijature. Mnogo su losiji bez klavijatura, neke pesme sa Rokera i Ruke pravde ne mogu ni da se zamisle bez klavijatura, kako ces Ruku pravde da sviras bez klavijatura... obogaljis pesmu

 

 

Da Ruka pravde bez klavijatura bih zvucala ko Lotke i Rammstein! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se sa komentarom da im ne trebaju klavijature. Mnogo su losiji bez klavijatura, neke pesme sa Rokera i Ruke pravde ne mogu ni da se zamisle bez klavijatura, kako ces Ruku pravde da sviras bez klavijatura... obogaljis pesmu
A kako ces pesma sa prva dva albuma da sviras bez dve gitare?

Meni su sve ove godine te pesme bili unistene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...