Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Da da... bila dvesta dvojka, a ovi seljaci nas prakticno najurili u ponoci, kao ne smemo mi, ovo ono, a to sto je trebao jos jedan bend da svira nikom nista... a kad su narodnjaci trese, lupa, udara do ranih jutarnjih sati... Bruka, valjda nas nece sad sve zajedno sa Apartmanom izbaciti u ponoc (mozda ce im se lokal pretvoriti u bundevu :rolleyes: )

 

 

:pivopije: haha,videcemo....ne mogu da zaboravim koliko su pandura doveli letos na Zelovo da "obezbedjuju" svirku,izgleda da nas se nesto mnogo plase....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam i ja na svirvci, mada ne slusam takav zvuk, fino je bilo...A sad detalji...sank je vrlo dobar, usluga dobra, imaju jelen pivo sto je naravno pozitivno...Mada, u Srpskom pabu imaju i crno toceno, to je jos bolje :D

 

Crna damo, mogla si se javiti, pa gde je cuveno Cacansko gostoprimstvo? :)

 

Onaj bajkerski klub je fino mesto :da:

 

To je ukratko izvestaj sa moje turneje po Cacku...dodjoh, videh, popih :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tja nisam bio ja da te provedem po kafanama...

U Manchulu(bajkerski klub) izlazi ok ok ekipa, ali je Srpski Pab postao mesto gde se skuplja klincadija koja slusa yu rock :) :)

Mada dobra im je usluga(citaj: pivo) tamo(u srpskom pabu)...

 

A to mesto gde je Apartman svirao je inace(kad nisu neke metal/rok svirke tamo) mesto gde se skupljaju najveci sabani u gradu, garantujem :) :)

Mada padnu neki ok afterpartyji tamo ponekad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Rider_girl
Шта знам, тамо нисам био 5 година, оматорило се... У сваком случају боље него прошли пут кад су свирали под_шатром у Пријевору :mhihi:

 

Jeste, al to se bas cenilo, mogli su da iskuliraju i da uopste ne sviraju, s obzirom na to da su vremenske nepogode unistile onu normalnu binu...

A sinoc je bilo odlicno, ko je bio, zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tja nisam bio ja da te provedem po kafanama...

U Manchulu(bajkerski klub) izlazi ok ok ekipa, ali je Srpski Pab postao mesto gde se skuplja klincadija koja slusa yu rock :) :)

Mada dobra im je usluga(citaj: pivo) tamo(u srpskom pabu)...

 

Pa kad sam dosao u Srpski pab, bili smo jedini tamo...posle se nakupilo klincadije...ali nisam obracao paznju, imao sam bitnijih stvari da radim...fino drustvo i crno pivo, sta ces bolje...

Nemam primedbi :D

Cak mi je i svirka prijala, dobro su przili matorci...plus jedan mladji, taj je valjda tu da im popravi prosek...a i da devojcice malo gledaju :)

 

 

A sinoc je bilo odlicno, ko je bio, zna...

Znam znam :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srpski pab je postao mesto gde dolaze najveci dizeli & shabancine,u pocetku je bio cool mesto(nekih pola godine od otvaranja),ali,po obicaju-fenseraj je okupirao kafic,kao sto nazalost bude sa svakim mestom u gradu pre ili kasnije.Pohvale "Manculi" sto jos istrajava,oni su odoleli shabanijadi.A pab je super prostor,usluga je dobra,al mi je mrsko kad vidim KO je sve poceo tamo da izlazi.... :puke:

 

@ Feniks:E,pa,da znam kako izgledas,javila bih se.

 

...plus jedan mladji, taj je valjda tu da im popravi prosek...a i da devojcice malo gledaju :)

 

 

Gledalo se,gledalo :mrgreen:

Malo sam se shtrecnula kad se popeo gore iznad zvucnika,jer sam stajala tacno ispod,ne bih se bas obradovala da padne na mene,koliko god sharmantan bio. :)

Edited by ^Crna_Dama^

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pab je super prostor,usluga je dobra,al mi je mrsko kad vidim KO je sve poceo tamo da izlazi.... :puke:

 

@ Feniks:E,pa,da znam kako izgledas,javila bih se.

 

Zato sam ja bio u pabu, da popravim prosek :)

 

Pa onaj najlepsi posetioc svirke, to sam bio ja :)

Iduci put nema opravdanja, da znas :)

 

 

Gledalo se,gledalo :mrgreen:

 

Kraj svirke, odem ja u wc, pa izgubim osobu sa kojom sam bio...gledam , kad pored mene taj mladi gitarista, i neke dve tri curice oko njega, daje on autograme, slikanje, sta vec, ja se brzo pomerim, da neko ne pomisli da sam nastran pa da i ja trazim nesto od njega :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam ja bio u pabu, da popravim prosek :)

 

Pa onaj najlepsi posetioc svirke, to sam bio ja :)

Iduci put nema opravdanja, da znas :)

 

 

PosetiLAc :mrgreen:

 

Kraj svirke, odem ja u wc, pa izgubim osobu sa kojom sam bio...gledam , kad pored mene taj mladi gitarista, i neke dve tri curice oko njega, daje on autograme, slikanje, sta vec, ja se brzo pomerim, da neko ne pomisli da sam nastran pa da i ja trazim nesto od njega :)

 

 

Eh....devojcice su cudo. :)

Polovina je samo mahala glavicama,a neke su dosle da bi bile vidjene,i setkale okolo u nadi da ce nahvatati nekog malog metalcica a mozda i mladog gitaristu,hahaha.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

PosetiLAc :mrgreen:

 

Znao sam da si me primetila...mogla si se javiti, ja ne ujedam...bar ne odmah :)

 

 

Eh....devojcice su cudo. :)

Polovina je samo mahala glavicama,a neke su dosle da bi bile vidjene,i setkale okolo u nadi da ce nahvatati nekog malog metalcica a mozda i mladog gitaristu,hahaha.....

 

Nisam ih primecivao...treba zasluziti moju paznju :) Plus je pivo imalo prioritet, kao i svirka :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro pitanje. Gde?

 

Na koju svirku mislis u Bg-u ili van?

 

Mislim da ima 5-og decembra u beogradu koncert apartmana ali ne znam u kom prostoru tacno. Ali izlepljen je ceo grad plakatima lako ces naci. A pogledaj i na njihovom sajtu ima sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka u Cacku je bila super. Ko nije bio... zajb se...

Repertoar solidan. Valjalo bi da su pevali "Demonske oci" i jos koju novu, cisto da cujemo kako to zvuci kad Lotke peva.

Bila je jenda od novih pesma - "Jos samo jednom", samo sto Lotke nije znao tekst, pa mu je to odvracalo paznju, inace kad bi se malo vise uneo verujem da bi to zucalo deset puta bolje nego sa albuma :wink2: . Prema tome, mislim da bi valjalo da snime ponovo "Cuvara tajni" samo ovog puta sa Lotketom :mrgreen:

 

Pozdrav za Fenkis-a.

Ja ipak mislim da on potajno voli da slusa Apartman cim je prevalio toliki put da bi ih slusao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je u Festu. Na šta su spali, od velike sale SKC-a, preko Doma omladine i KST-a, do malog kluba gde ljudi sede za stolovima dok oni sviraju.

ozbiljno...ja sam mislio da je taj klub Fest neko vece mesto, kad ono...prc...

nisam mogao da verujem kad sam video(tj kad sam ih gledao) u KST-u, stvarno mi je bilo cudno sto je popularnost i interesovanje za ovaj bend opalo... Kraljevski da svira pred 200-300 ljudi u Beogradu??? Wtf... Gde su beogradski hard'n'heavy mijetalci...

 

Fora je sto kad su svirali u KST-u, Lotke je rekao nesto u fazonu da su oni to tako namerno hteli, za povratnicki koncert, klubska atmosfera isl...

tako da sam ocekivao da ce se stvari popraviti, ali sad po Princhevim recima vidim da je cak i suprotno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u festu na Apartmanu i bilo mi je do jaja kao i uvek. Ja sam divljao,a sad sto je tamo malo i sto neki sede za stolovima boli me uvce. Mislim da sve ovo nema veze sa interesovanjem,jednostavno ljudi imaju svirku,dobice lovu i to je to. Veca mana Fasta je dziberski skupo pivo (pre par godina je bilo 150) nego to sto nece neki da djuskaju,ko ih jebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh....devojcice su cudo. :)

Polovina je samo mahala glavicama,a neke su dosle da bi bile vidjene,i setkale okolo u nadi da ce nahvatati nekog malog metalcica a mozda i mladog gitaristu,hahaha.....

 

..ali su, u svakom slucaju, dosle zbog sebe a ne da bi vodile racuna o tome sta druge rade.. :D

 

Srpski pab je postao mesto gde dolaze najveci dizeli & shabancine,u pocetku je bio cool mesto(nekih pola godine od otvaranja),ali,po obicaju-fenseraj je okupirao kafic,kao sto nazalost bude sa svakim mestom u gradu pre ili kasnije.Pohvale "Manculi" sto jos istrajava,oni su odoleli shabanijadi.A pab je super prostor,usluga je dobra,al mi je mrsko kad vidim KO je sve poceo tamo da izlazi.... :puke:

 

..zasto je bitno ko odlazi u Pab? ..da imas dobru ekipu i u diskoteci bi ti bilo vrh!

 

.."fenseri" ti smetaju?? ..svasta!

 

..povrsnost, ogranicenost i predrasude - ljudska glupost, PART I.. :cool:

 

 

 

..sve u svemu, ne pratim rad Kraljevkog A. ali svirka je bila jako dobra. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ali su, u svakom slucaju, dosle zbog sebe a ne da bi vodile racuna o tome sta druge rade.. :D

 

 

 

..zasto je bitno ko odlazi u Pab? ..da imas dobru ekipu i u diskoteci bi ti bilo vrh!

 

otprilike tako, gledas se be i svoje drustvo a za ostale te boli uvo...

 

 

 

..sve u svemu, ne pratim rad Kraljevkog A. ali svirka je bila jako dobra. :)

 

Naravno, kad si imala dobro drustvo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Rider_girl
Srpski pab je postao mesto gde dolaze najveci dizeli & shabancine,u pocetku je bio cool mesto(nekih pola godine od otvaranja),ali,po obicaju-fenseraj je okupirao kafic,kao sto nazalost bude sa svakim mestom u gradu pre ili kasnije.Pohvale "Manculi" sto jos istrajava,oni su odoleli shabanijadi.A pab je super prostor,usluga je dobra,al mi je mrsko kad vidim KO je sve poceo tamo da izlazi.... :puke:

Verovatno iz razloga sto Mancula nije klasican lokal, vec moto klub, pa i nema nikakve slicnosti s ostalim navedenim... Skroz je druga prica i drugi ljudi...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...