Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Apartman ima novu pjesmu, zove se "Magija" i predstavlja omaz R.J. Dio-u, kako kroz zanimljiv tekst, tako i kroz sam aranzman pjesme. Vec je uveliko izvode uzivo, slusao sam tu pjesmu do sada dva puta uzivo, na Fish Festu krajem juna i nedavno u Bijeljini.

Ovo je za sada najbolji live snimak koji postoji na netu, nadam se da ce se uskoro pojaviti i studijski snimak te pjesme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam nesto odusevljen pesmom , ali ok , ceo bend se slozio da im je Dio najveci i to je njihova stvar .

Ja sam voleo Marka , ali Rade je zesca likcina , carina :D

Ne bih ga menjao ni za sta . U Bjeljini su kratko przili , ali je druzenje , pre i posle bilo vise nego dobro .

Lotke mi je na poslednjih par koncerata nesto u autu , doduse se to ne vidi toliko na bini . Osim mozda u Sremskoj Mitrovici kad je pocepao spisak pesama revoltiran necim . Cak je i u Rumenci imao neko negodovanje kad je neko bacao pivo ili slicno ne secam se bio sam pijan . Mene bas zanima kakva je njegova stvar sa novog albuma .

Mozda malo truba sto je o bajkerima , jer mi uz njega bas i ide Gore digni glavu fazon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahha, ovo je fakat Lotke jebote!! Nemam rijeci :D Nisam znao za ovu epizodu iz njegove biografije :haha: Znam da je pjevao u grupi Ognjeni vuk, slusao sam njihov album "Cokni mi vrat" :haha:

 

Kad smo vec kod ovakve tematike, evo jedne pjesme benda Apartman 69 u kojem je svirao Zoran Zdravkovic. Izdali su jedan album pod nazivom "Seti se moje pesme", objavljen 1983.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8DTbFzebFiA

 

Na Youtubeu se mogu takodje naci neki video snimci ovog benda sa kraja 90-ih, ali to je vec neka druga postava, bez Z. Zdravkovica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja nisam mogla očima da vidim Apartman, do pre par godina kada sam (na silu odvučena od strane drugara), uživo čula njihovu svirku na nekom Moto festu. KAKVA JE TO ENERGIJA!!! Komunikacija sa publikom!!! Nemam reči...:pivopije:

 

Džabe je sve ukoliko band na nastupu ne ume da uđe u dijalog s' publikom! Mogu biti, ne znam ti ni ja, koliko dobri muzičari ukoliko samo stoje kao voštane figure ili zamahuju sveže opranom kosom i razmišljaju o tome koliko dobro izgledaju na sceni, koliko riba se loži na njih u tom trenutku, koliko će para uzeti i da ne nabrajam...

 

Malo energije i kreativnosti nije na odmet. Valja učiti od Apartmanaca.:cool:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji proser , sedi 1 !!!!!!!!!!!!! Poslusaj live cd kad sam reko Olgi - Pusi kurac ... TRo je predoistroznosti radi ... Kuhinjaaaaaaaa , kuhinjaaaaa ... zove te kuhinjaaaaaaaa , creno bela zastava simbol je picketinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kraljevski Apartman u Nišu!

 

 

Posle dve godine vodeći srpski hard & heavy bend, KRALJEVSKI APARTMAN, nastupiće ponovo u Nišu. Koncert će biti održan u klubu Pravnog fakulteta sa početkom od 21h. Bend najavljuje koncert od puna dva sata, a obzirom da u Nišu dugo nije bilo metal koncerata, ovaj dogadjaj ce upotpuniti i niški bendovi REVOLUTION I ARIA AETERNA. Osim dobro poznatih pesama koje se u Nišu već deceniju horski pevaju, Kraljevski Apartman će na koncertu premijerno izvesti i nekoliko pesama koje će se naći na novom albumu. Naime, snimljeno je 12 novih pesama za novi album koji bi uskoro trebalo da bude objavljen u izdanju PGP-RTSa, za koji je bend do sada izdao većinu svojih albuma. Na albumu se nalazi i jedna pesma koja je posvećena Ronnie James Dio-u "MAGIJA". Cena karte je 350 dinara u pretprodaji, odnosno 400 na ulazu. Prodajna mesta su Cd Sound Music Shop (na kraju novog podzemnog prolaza), kao i klub Pravnog fakulteta (Juridicum), a pretprodaja počinje u ponedeljak 05.marta.

 

Satnica:

20:30h-Ulaz

21:00h-Aria Aeterna

21:30h-Revolution

22:00h-Kraljevski Apartman

 

Organizator koncerta je Rock N' Roller Promotion iz Niša.

Kontakt: rocknrollerpromotion(at)gmail.com

 

Kako je bilo 2003. i 2010. u Nišu može se videti ovde...

 

 

2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...