Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

A izvini, a koji moj je to Kraljevski Apartman dobar bend? Gomila matorih seljaka koji sviraju kurac živi od muzike a glupavi Maiden klinci se lože na njih i sad oni ovde imaju neki neprikosnoveni status. Rock Express i 202 ih furaju do maksimuma a to uopšte ne zaslužuju a ima na desetine mladih bendova ovde koji zaslužuju mnogo više pažnje. O tekstovima neću ni da komentarišem koliko su tupavi i bez ikakvog stava. Muzika u fazonu - pazi kakve smo baje kako soliramo po džitrama bez ikakvog smisla... Očajniji su od svih power metal bendova koji postoje. I kako nisu seljaci? Baš zvuče urbano možda? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakakve gluposti sam mogao kroz svoj zivot da cujem,ali si ti izgleda prevazisao sebe!O kojoj desetini mladih bendova ti pricas?Ko to forsira Kraljevski Apartman.Power metal i hard rock nemaju mnogo slicnosti,ali za tebe je to isto kad poredis takva 2 pravca.A sta je to po tebi urbano!Stav u tekstovima,pa nisu oni politicka partija da stavljaju svoje stavove!Oni se samo zezaju i publika ih voli. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Paklenko666 je na ozbiljnom putu bana, nastavi li sa ovakvim blasfemijama.

Bas da mi je viditi njega koliko ce tr00 biti sa 50 godina.

 

Inace, muzika nije ni malo naivna a ni tekstovi, probajte da to slusate malo dublje. Svaki ton i svaki stih bole.

 

Slava Apartman!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam shto ste se toliko zakacili da su KA loshi! To shto se vama ne svidjaju ne znachi da bend nije losh. Nisu preterano orginalni,ali za textove cu da kazhem: Da li ste nekada pokushali da prevedete strane rock textove na nash jezik? Ko je razumeo,shvatice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam shto ste se toliko zakacili da su KA loshi! To shto se vama ne svidjaju ne znachi da bend nije losh. Nisu preterano orginalni,ali za textove cu da kazhem: Da li ste nekada pokushali da prevedete strane rock textove na nash jezik? Ko je razumeo,shvatice...

ja sam shvatio , posle dugog wallbash.gif

 

 

ne ozbiljno jaki su stvarno,nisu orginalni ali ko je nesto novo izmislio u hard rock / metalu .....ipak imaju po 50 god. i to treba postovat.

 

 

Koje desetine bendova?

 

Znaci da ako ih neko gura da su losi ?Po tom razmisljanju svi bi trebali bit underground ,jeli?

 

Ja nista smijesno niti glupo nisam nasao u njihovim textovima!

 

A kakav bi to stav trebali imat?

 

 

i tako u nedogled..........s pitanjima

 

 

ali jedno je istina "momci" su strava icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...