Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Prekjuce citam novine "Politika" i na nekoj strani o muzici veliki intervju sa Kraljevskim apartmanom (i njihova slika) a iznad veliki naslov"MLADE SNAGE DOLAZE" Kad tad nisam crko od smeha necu nikad icon_smile.gif

Pa sta zar nisu mladi???

 

Tek 4. album!!!

 

A to sto je prosjek godina clanova benda oko 50, hm....pa necemo o tom!!!

 

Vazno je da je duh mlad!!!

 

 

Poz

laugh.gificon_biggrin.gificon_biggrin.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekjuce citam novine "Politika" i na nekoj strani o muzici veliki intervju sa Kraljevskim apartmanom (i njihova slika) a iznad veliki naslov"MLADE SNAGE DOLAZE" Kad tad nisam crko od smeha necu nikad icon_smile.gif

MLADE NADE ??? wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Ko je to napisao, dodjavola....

 

 

Hhhehe... standardno dobra atmosfera u filozofu...

 

Mada u izboru za onaj hit, ipak su malo imali popusta, kao domace snage... ali to i nije mnogo vazno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hit je izabran od strane publike sto znaci da niko nije mogao da namesta. I, naravno, Apartman to zasluzuje jer su sjajni- pesme su im fenomenalne, atmosfera, iskreni su... icon_rockdevil.gif

Ma, sta vise da govorim, dovoljno sam ih nahvalila... Hehe... icon_mrgreen.gif

Neko je pitao koliko kosta CD- ja ga platila 460 din.

Sad jedva cekam samostalni koncert Kraljevskog (smrc....jos 2 meseca, ko ce to izdrzati icon_cry.gif )! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojcice ili dete(bukvalno receno), 'ajd' malo porasti... taman da smanjis razliku u godinama sa "momcima" iz apartmana... laugh.gif

Haha... Neka 'fala, meni je dobro ovako, necu da porastem. icon_razz.gificon_razz.gif

P.S.Sto volim ove primerke kojima je osnovni povod za zajebanciju ne-veliki broj godina (a ni sami nisu mnogo ''napredniji'')... Dajte, ljudi, smislite nesto originalnije, nemojte se ponavljati!!!!!!! icon_twisted.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hit je izabran od strane publike sto znaci da niko nije mogao da namesta. I, naravno, Apartman to zasluzuje jer su sjajni- pesme su im fenomenalne, atmosfera, iskreni su... icon_rockdevil.gif

Ma, sta vise da govorim, dovoljno sam ih nahvalila... Hehe... icon_mrgreen.gif

Neko je pitao koliko kosta CD- ja ga platila 460 din.

Sad jedva cekam samostalni koncert Kraljevskog (smrc....jos 2 meseca, ko ce to izdrzati icon_cry.gif )! icon_rockdevil.gif

A ( mozda gresim ) ali ja smem da se kladim, 101% sam ubedjen da je ipak glasniji bio urlik za 'tallicu nego za apartman....

Nije da mi smeta, mozda je cak i bolje ovako, zbog reklame i podrske sceni, ( ili su na bini i u radiu drugacije culi... ) al ja sam 101% da je veci urlik bio za tallicu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...