Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Dobro covjek rece Apartman je pored lose opreme i svega s cim se susrecu napravio odlican zvuk uzivo, a sto je obrnut slucaj sa Alogiom koja je losa u zivo, pitam se zbog cega da nije zbor poziranja pred petnaestogodisnjim klinkama, pa im se u mozgu zavrtilo da su zvijezde, prave zvijezde su oni koji dokazu to uzivo, a kako vidim to je Apartman. Ali dosta ove glupe rasprave izmedju tebe i Lakija, ovo ne vodi nicemu oboje ste tvrdoglavi, ali ti si malo vise, ako te ne interesuje Apartman nemoj vise posjecivati ovu temu, vec idi na Alogiju ili neke druge!?

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro covjek rece Apartman je pored lose opreme i svega s cim se susrecu napravio odlican zvuk uzivo, a sto je obrnut slucaj sa Alogiom koja je losa u zivo, pitam se zbog cega da nije zbor poziranja pred petnaestogodisnjim klinkama, pa im se u mozgu zavrtilo da su zvijezde, prave zvijezde su oni koji dokazu to uzivo, a kako vidim to je Apartman. Ali dosta ove glupe rasprave izmedju tebe i Lakija, ovo ne vodi nicemu oboje ste tvrdoglavi, ali ti si malo vise, ako te ne interesuje Apartman nemoj vise posjecivati ovu temu, vec idi na Alogiju ili neke druge!?

 

Poz

A ti, jel znas da je nekulturno upadati u tudji razgovor?

 

Pogotovo kad nikad nisi gledao ni Alogiu ni Apartman uzivo, stoga idi na teme gde jos nesto i mozes da kazes.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svadja izmedju muskarca i zene ne bi trebala biti javna stvar, pa zato si moderator, pa znas pp!

 

Poz

Ti bi mogao nauciti vec jednom PRAVILA javnih foruma!!!

 

Na PP ide privatna rasprava MIMO teme, a kako vidim, mi se u svakom postu doticemo Kraljevskog Apartmana, i ne pricamo o frizurama i pijankama.

 

Ma iskulirao bih ja uopste sve price, bilo da su tacne ili ne, ali kako sam moderator ovde, moram da gledam sve teme, tj. sta se desava, i kad procitam nesto sto mi se ne svidi, jednostavno je jace od mene, pa moram da odgovorim icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma iskulirao bih ja uopste sve price, bilo da su tacne ili ne, ali kako sam moderator ovde, moram da gledam sve teme, tj. sta se desava, i kad procitam nesto sto mi se ne svidi, jednostavno je jace od mene, pa moram da odgovorim icon_mrgreen.gif

Ok!

 

Ali previse se zestis!

Pusti djevojku da se ugusi u svom neznanju!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim Apartman, volim da odem na njihove svirke i imam određen stav gde ti momci pripadaju i slažem se da prave odličnu atmosferu na koncertima, ali poređenje sa Saxon,Iron Maiden i ostalim bendovima je više nego morbidno glupo. KA će uvek biti srpski HM, hard rock bend koji nikad neće biti izvan tog kruga dok za razliku Iron Maiden je svetski bend i za razliku od KA tako i zvuče.

 

OK kapiram ja da je Apeiron uzbuđen zbog svirke sa ovim bendom pa iz tog razloga daje ovako pretenciozne izjave, a i znam da želi svoj stav da odbrani do krajnosti ludila pa najbolje sačekati da se malo ohladi. icon_biggrin.gif

 

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd prvo ovo - da, na Alogia temi, ne moras nigde dalje ni da ides, tamo ste uspeli da pogazite skoro sve bendove sa scene, da bi dokazali velicinu Alogije u odnosu na njih. Ne samo ti naravno, ima i gorih slucajeva tamo.

 

Apartman uzivo zvuci 1000 puta bolje nego na albumu. I to bi trebala znati ako si ih ikad gledala live. Sa Alogijom je obrnut slucaj.

 

Alogia ima dobar prolaz, ali to nije merilo kvaliteta. Imao je i prvi Tornado album, a realno je nista u odnosu na bendove sa kojima su ih stranci poredili. Otkud ti znas ko su ti stranci? Mozda deca od 15 godina?

 

 

 

Poz!

Ne trudi se uzalud da mi pripises to da sam gazila druge bendove ne bi li velicala Alogiu.

NIKADA nisam to radila i ti to sam znas. Cak sta vise nisam velicala Alogiu, nisam komentarisala da je najbolji bend, nisam kopala oci onima koji misle da je sranje, samo sam reagovala na krajnje neukusne postove pisane od strane onih koji se nisu skidali sa teme i od svog postojanja na istoj pisali su samo ono sto bi se moglo svrstati u omalovazavanje. Toliko.

 

Ne osporavam cinjenicu da K.A. uzivo zvuci dobro. Konstatovala sam da imaju propuste, navela i koje na skoro identican nacin kao jos jedna osoba ovde a vi ste me doziveli kao nekoga ko ne voli ovaj bend, sto nije tacno.

Slusam ih od samog pocetka njihovog postojanja, odlazim na koncerte ali sam, priznajem, pojedinim stvarima sa novog albuma razocarana sto ne znaci da prestajem da ih slusam.

Nema benda koji makar jednom nije uzivo zvucao lose. Primer su hitovi 202-ke koji su standardno katastrofalni i gde se ne secam da je ijedan jedini bend zvucao zadovoljavajuce ikada, pa ni K.A. a posebno ne Alogia cija je svirka teza i kompleksnija.

 

Od svih bendova sa nasih prostora koji su izdali za inostranog izdavaca Alogia je dobila najvise ocene.

Druga stvar je ta da su oni izdali za mnogo vecu izdavacku kucu nego ostali bendovi i to se verovatno moze racunati kao merilo nekog kvaliteta.

Dovoljna mi je cinjenica da ti stranci, koje ti nazivas klincima, pisu za neke znacajne casopise i da su neki od njih, cak i meni, vrlo zvucna imena.

 

Na komentare slicnom onom da ovi iz Alogie sviraju samo zbog devojcica bih uglavnom reagovala.

Glupo je i pomisliti da postoji bend koji svira iz razloga koje je on naveo.

Njegov komentar bih sad ja mogla da shvatim kao gazenje po Alogii a sve u cilju velicanja K.A.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih bendova sa nasih prostora koji su izdali za inostranog izdavaca Alogia je dobila najvise ocene.

Ne bih se slozio sa tim jer je tornado za Triumph Of The King dobio 10/10 ili 100/100 u Hard Metal (ja mislim da je taj casopis), a i kont koji tornado svita je pet puta originalniji od Alogije, samo im fali malo produkcije!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se ovog ostalog tice, OK. Ja zavrsavam, nemam vise stvarno zivaca, a i nista necemo postici. Svi smo izneli misljenja, i mislim da je vreme da stanemo. Ja bar stajem.

 

Alicia, samo nesto - kad smo opet kod recenzija, bas sam procitao neku Alogijinu, gde lika (stranca jelte) Bajka podseca na Symphony X. Jeste, podseca, koliko i Amon na Gorgoroth.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem na neke prethodne poruke. SVAKI muzicar koji kaze da ne svira zbog curica LAZE!!! I to dobro zapamtite! Ja licno sviram radi zena, slave i para. Dobro, usput i jako volim to sto radim i cini me sretnim, ali kad bih odbio ista od ovog nabrojanog, bio bih lud ili peder.

Sex, drugs & rock'n'roll!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem na neke prethodne poruke. SVAKI muzicar koji kaze da ne svira zbog curica LAZE!!! I to dobro zapamtite! Ja licno sviram radi zena, slave i para. Dobro, usput i jako volim to sto radim i cini me sretnim, ali kad bih odbio ista od ovog nabrojanog, bio bih lud ili peder.

Sex, drugs & rock'n'roll!!!

A koji onda k**** sviras black metal???? Idi sviraj u GN'R Tribute bendu pa ce da bude i curica. Izabrao si pogresan zanr da steknes "pare, slavu i zene".

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alicia, samo nesto - kad smo opet kod recenzija, bas sam procitao neku Alogijinu, gde lika (stranca jelte) Bajka podseca na Symphony X. Jeste, podseca, koliko i Amon na Gorgoroth.

 

Poz!

Procitala sam i ja tvoju gde te Vreme istine podseca na Seven doors hotel.

Upravu si, podseca, kao sto i Amon na Gorgoroth icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem na neke prethodne poruke. SVAKI muzicar koji kaze da ne svira zbog curica LAZE!!! I to dobro zapamtite! Ja licno sviram radi zena, slave i para. Dobro, usput i jako volim to sto radim i cini me sretnim, ali kad bih odbio ista od ovog nabrojanog, bio bih lud ili peder.

Sex, drugs & rock'n'roll!!!

Zene, pare i slavu...he neces ih steci, ali uvijek ima ljudi raspolozenih za Pivo!!!

 

laugh.gifpivopije.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem na neke prethodne poruke. SVAKI muzicar koji kaze da ne svira zbog curica LAZE!!! I to dobro zapamtite! Ja licno sviram radi zena, slave i para. Dobro, usput i jako volim to sto radim i cini me sretnim, ali kad bih odbio ista od ovog nabrojanog, bio bih lud ili peder.

O.K. onda sam ja peder... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem na neke prethodne poruke. SVAKI muzicar koji kaze da ne svira zbog curica LAZE!!! I to dobro zapamtite! Ja licno sviram radi zena, slave i para. Dobro, usput i jako volim to sto radim i cini me sretnim, ali kad bih odbio ista od ovog nabrojanog, bio bih lud ili peder.

Sex, drugs & rock'n'roll!!!

E brate, daj malo te droge koju koristish!!! Ocu i ja da budem lud ko ti!!! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitala sam i ja tvoju gde te Vreme istine podseca na Seven doors hotel.

Upravu si, podseca, kao sto i Amon na Gorgoroth  icon_wink.gif

Haha, OK. Necu u detalje sa nekim ko nije muzicar po tom pitanju, ali 6 akorda iz refrena redom odsviranih su isti kao u Seven Doors. Mada nebitno, ako ti to ne cujes.

 

A slusala si Gorgoroth? Koji album? icon_razz.gif

 

Poz!

 

p.s.

 

user posted image

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem na neke prethodne poruke. SVAKI muzicar koji kaze da ne svira zbog curica LAZE!!! I to dobro zapamtite! Ja licno sviram radi zena, slave i para. Dobro, usput i jako volim to sto radim i cini me sretnim, ali kad bih odbio ista od ovog nabrojanog, bio bih lud ili peder.

Sex, drugs & rock'n'roll!!!

icon_smile.gif Iskreno!

 

Vidi se da si stara škola HM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...