Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Mother Serbia i pesma koju su svirale pre nje... najgori melos na svetu!!!!

Zvuchi kao "Igrale se delije"... mada i ta etno pesma nije toliko losa!

pukeface.gif

Ne treba interfector toliko hvaliti ,Dosta hvale oni sebe!

 

Kako se guraju svugde probiće do grand produkcije kad tad!

 

Black metal nije za pozere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koncertu je bilo stvarno super... laugh.gif Ali Interfector... ono je blagi ocaj! Kao da je doslo do spoja black metala i Grand-a! Grozno! pukeface.gif

zanima me koliko si bendova koji sviraju black metal cula u zivotu pa da tako pljujes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio maksimalno dobar!Interfector je bio sjajan i mnogo mi se dopala ona nova pesma,a MOTHER SERBIA mi uvek podigne raspolozenje.Svaka cast momcima!

Sto se tice Apartmana sentimentalno sam vezan za ovaj bend i uvek kada sam na njihovom koncertu uzivam.A u trans sam upao kad su na kraju odsvirali moju najdrazu pesmu Gore digni glavu! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam komentar! Samo sam prosla pores Skca u to vreme oko 9 i videla BRDO ljudi. Zalosno je sto je na Carpathianu bilo mnogooo manje ljudi a na KA su dosli svi. Mislim da je ulaz bio previse skup za nase uslove. Ipak to nije ne znam kakav bend pa da tako zacepe cenu. Sve u svemu ne bih nikad isla na KA i ne mogu da se opasuljim zasto je bilo tako puno... Kaze mi ortak da su se klali da udju... icon_confused.gificon_uhoh.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam komentar! Samo sam prosla pores Skca u to vreme oko 9 i videla BRDO ljudi. Zalosno je sto je na Carpathianu bilo mnogooo manje ljudi a na KA su dosli svi. Mislim da je ulaz bio previse skup za nase uslove. Ipak to nije ne znam kakav bend pa da tako zacepe cenu. Sve u svemu ne bih nikad isla na KA i ne mogu da se opasuljim zasto je bilo tako puno... Kaze mi ortak da su se klali da udju... icon_confused.gificon_uhoh.gifno.gif

Pa KA ce uvek slusati vise ljudi jer to nije extremni metal!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na KA gledam kao na tvrdju i moderniju R. Corbu, aranzmanski jednostavne pesme, tekstovi na srpskom i pevaju o obicnim stvarima iz zivota, vrlo prosto, na koncertu je uvek ekstra zezanje i provod kao sto je bilo i sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...