Jump to content

Steve Vai


Crusader

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

imajo sam jedan album sve spotovi vai on je skrenuo samo idite na njegov sajt i tamoce te videti potpuna budala prica i zeza se sa gitarom ok je to.ali i malmsten ima dobre stvari a joe pa da dobro o n vristi ko ludak na gitai ok je to sve ali nezmemo da zaboravimo cacophony iz 87-89 jason i marty su isto legende i michael angelo batio ima neke dobre stvari ali on je vise trkac musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih gitarskih heroja, Steve Vai mi je daleko najbolji. Zasto? Zato sto je najkompletniji, ima neverovatnu tehniku, izuzetno je kreativan, ima scenski nastup, ima viziju, lud je kao struja i stvarno je njuska. Ustvari ja ga uz Vernon Reida dozivljavam kao novog Hendrixa. Njegov kung fu je jednostavno veci od bilo cijeg biggrin.gif

 

Mislim, kad vidim eric johnsona na bini sa onim slusalicama na usima i tako zgrbljenog...to je poenta. Johnson jako dobro svira, ali sem tehnike i tog neverovatnog bluesy feelinga on nema nista vise. (nista vise, jel biggrin.gif kao da to nije nista laugh.gif ) Steve is THE MAN.

 

Takodje, gomila gitarista mi zvuci kao skola gitare uzivo, kao da si otvorio lekciju iz knjige i sad ti on to pokazuje sa bine. Ne volim to. Steve vise od svih iskache iz skolskih okvira i daleko je najhrabriji sa izletima van svih predvidljivosti i zato ga izuzetno gotivim i poshtujem.

Covek je ziva struja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U početku me je nervirala ona mazga na kraju ali....to je Stivi. icon_smile.gif Meni je onaj uvrnuti orijentalni "Fire Garden suite" sa....pa,sa Fire Garden-a...

Da to zaboravih do jaja stvar. Prvi put kad sam je cuo smor. Drugi put kad sam je cuo- pa nije lose. A posle treceg puta sluzi mi kao pesma za uspavljivanje kad ne mogu da zaspim(uspavljujem se uz vai-a wallbash.gifph34r.gificon_rolleyes.gif ) i to mi je jedna od najjachih vai-evih stvari

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...