Jump to content

Asia


Apeiron

Recommended Posts

Pa ne mogu da verujem da jos uvek niko nije otvorio temu o ovom bendu???? ccc...

 

Kultni progressive sympho rock sastav, koji iza sebe ima takva ostvarenja kao sto su Asia, Aria, Arena, Astra, Alpha... ... ne zna se koji album je bolji, zvuk klavijatura je fantastican, atmosfera, sve...

 

Definitivno bih kao najbolji istakao ARENA album, zbog svih pesama, ali posebno zbog The Day Before the War!!! Kakva je to samo pesma...

 

Pozdrav svima koji su culi i vole ovaj bend, ako takvi postoje ovde (meni na pamet pada samo JEDNA osoba za koju sigurno znam da deli moje misljenje smile.gifbiggrin.gif )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Asia su mame i tu nema rasprave. Koji ih jos nisu culi sto live ,sto studijski ne znaju sta propustaju. Mozda bas nisu za METAL sajt, ali sta je uopste taj jebeni metal? Ponovo su na okupu ako budu svirali negde blize (od engleske) javljam.

Postovanje pokretacu teme!!!

Keep On Rockin'!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asia Carrera? musik19.gif

 

Obožavam je icon_da.gificon_cool.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mhihi.gif Jednostavno nisam mogao da odolim da je ne pomenem

 

Tek da ne ispadnem potpuni spamer: Baš su me iznenadili Southparkovci kada su za jednu epizodu iskopali "Heat Of The Moment" pesmu, onda kada Kartman kao želi da pomogne bolesnom Keniju pa se obraća kongresu. icon_mrgreen.gif Legla je tamo kao budali šamar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhihi.gif ma dajte ljudi kao sto rece covek ovo je kultni bend.Ali ipak live nastupi su svoja prica i moraju se odslusati.Pogotovu onaj u moskvi!Inace saznao sam za ovaj bend tako sto sam slusao riznicu na 202 kad idu konecrti i onda kad cuh da in jet nahvali znao sam da to mora da valja! icon_rockdevil.gif

 

p.s.Slusajte svi malo vise 202-ku a ne dzenariku,pa cete znati za asiu! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su ti dali da to kažeš? icon_smile.gif

 

U proteklih par dana sam imao slobodnog vremena čak i da posvetim ovom bendu, pa:

- 'Go' je simpatična stvar.

- Uživo su bolji nego studijski, zbog koncepcije - albumi su im previše razblaženi...

Slabo mi ide skroz. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mni bas slabo ide ovaj bend.

 

pre 4-5 godina sam dobio jedan CD na slusanje, i nista... ni da se digne.

 

 

da ne ispadne da sam impotentni gothicar uzecu od can'ta ovih dana nesto pa eto...

 

ako nista barem cu moci da s razlogom jos jednom svratim na ovaj topic i kazem da je bend ultra-dosadan icon_smile.gif

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

momci, momci, u stvari klinci, pitajte lakija zbog cega ovaj bend valja icon_smile.gif polako, jos ste mladi icon_wink.gif

Pa da, sve su ovo amatercine, i to najgore!!!

 

Nova ASIA razbija!!!!!!!

 

Nema ni jedne lose pesme, odlicna atmosfera, produkcija, pevanje, sviranje... VRH!!!

 

Odlican povratak, i nakon Arene, najbolji njihov album do danas!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
http://www.asiaworld.org/

Zvanična stranica, pomalo škrto urađena.

Мало више него штуро. Могли су се мало више потрудити око тога.

Ја имам албум "Alpha", али ми он није баш нешто претерано занимљив. слушао ам и много боље, као рецимо "Arena".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја имам албум "Alpha", али ми он није баш нешто претерано занимљив. слушао ам и много боље, као рецимо "Arena".

Alpha se nasao u sendvicu izmedju dva odlicna albuma Asia I Astra pa je prosao manje zapazeno i deluje dosadnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album " Silent Nation " je tako ...

...pa recimo nepretenciozan...lak za slusanje,ne mogu da nadjem prave reci ,dakle nista epohalno ali sasvim pristojan ,cak rekao bih vrlo dobar album ,narocito naslovna pesma.

Znaci,preslusajte ,necete pasti na dupe ali, nadam se ni razocarati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
Tourdates:

2005-Mar-01 Tue Ljubljana, Slovenia

 

Vidi ti to, i to sviraju bukvalno preko puta gdje stanujem. A hajde, eto idem ih pogledati, a svira Guthrie Govan sa njima. Mozda bude zanimljivo.

A mozda i ne.

Uhmmm.... jebem ti vizu i ko je izmisli!

 

Asia... noviji radovi ipak imaju prednost u odnosu na stare, po nekom mom gledistu... Nema tog albuma koji ima vise hitova od Arene, ili kvlt kao sto je The Day Before the War...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...