Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Da, ali Hang recimo verovatno nema gomilu tremolo rifova :da:

 

Ne kazem ja, mozda je i moguce, ali mi smo bili samo 2 puta tamo. Jednom, onda...secas se ;)

...I jednom pre mozda mesec dana. Nismo nesto imali vremena da eksperimentisemo.

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi napise imena (a i brojeve ako je moguce) studija koji rade i nalaze se u centru grada,sve odgovara i vracar i tako okolo, samo da nije novi beograd,vidikovac i tako dalja mesta...Prednost imaju oni koji su van zone placanja parkiranja ;) Puno bi mi pomogli hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOVI STUDIO NA CRVENOM KRSTU!!!Potpuno akusticki obradjen ,NOVA OPREMA, KLIMA... Od opreme: lampasko predpojacalo za vokale i klavijature. Od git. pojacala: RANDALL G2 seriju i Peavey StudioPro112, a za bass: Nemesis&Eden...Bubnjevi su takodje Peavey...(nesto skromniji,ali ipak novi i imaju lep zvuk). Cena probe je 500din. Za jos detalja javite se na PP...Telefon za zakazivanje proba:

 

011/386-17-35

063/313-010

 

Darko

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

NOVI STUDIO NA CRVENOM KRSTU!!!Potpuno akusticki obradjen ,NOVA OPREMA, KLIMA... Od opreme: lampasko predpojacalo za vokale i klavijature. Od git. pojacala: RANDALL G2 seriju i Peavey StudioPro112, a za bass: Nemesis&Eden...Bubnjevi su takodje Peavey...(nesto skromniji,ali ipak novi i imaju lep zvuk). Cena probe je 500din. Za jos detalja javite se na PP...Telefon za zakazivanje proba:

 

011/386-17-35

063/313-010

 

Darko

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='18. 1. 2007, 14:30' post='1279731']

"Brate, ja udjem - a sve Behringer!" :lol:

:):):) kao nas studio - mixeta, 2 mikrofona, monitor, gitarsko pojacalo, a ponekad i bas i dve kutije - sve od dragog nam behringera. A da i dve wah pedale, koje se donose na probe. Zivela sirotinja, kako kaze jedan moj ortak "Da nema behringera mi se nikada ne bi bavili muzikom". Inace lik kupuje i rack kompresor, pogodite koje marke :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja mislim da imas jedan u Zemunu, nov, tamo kod stare okretnice 15ice, u Geteovoj 26, u mom kraju. Znaci oprema je sasvim pristojna, cak i ekstra. Pojacala su Marshalli lampasi, jedan je JCM800, a drugi JCM900. Bas pojacalo je Trace Elliot i imas 2 opcije u koji kabinet da se stekas( da li u manje wataze ili jedan vece, ne znam tacno), a bubnjevi ne mogu da se setim koje su marke, ali su novi i do jaja su. Da ne spominjem kako je sve uradjeno u duhu Fendera( stolovi u obliku Fender headstocka :) ), cak i WC solja ima nalepnicu Fendze, ma fanatsika je studio, ima i mali kafe bar gde mozes da sednes pre i posle probe. Cene pica su simbolicne, znaci ona Coca cola od pola litre je nesto tipa 40 kinti, isto kao u radnji. Imas opciju i da snimas, ima ona kontrolna soba. Proba je 600 kinti, osoblje je ekstra. Broj je 064 38 727 66.

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

najajci studio za sada Tvrdjava na Lekinom brdu(da znam sad cete kazete u pizzdi materini al nije uopste - 17 od opstine NBG 15-20 min)

imate wc u sklopu studia(oblepljen posterima riba iz velikog brata :) ), kozni kauc (veoma vazno ako dovodite zenski deo publike ahaha), bubnjevi su ekstra zaista, najbolji na kojiam sam do sada svirao plus sve cinele su Zildjian ZBT i to pored kontre i rida ima i dva crasha :pivopije:

imate i klavijture i racuanr jos na raspolaganju ako su vam potrebni i mogucnost da pazarite palice za 250 din :pivopije:

za ove gitarsko, zvucno tehnicka sranja nek vam se obrate moje kolege iz 601 :):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...