Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

najajci studio za sada Tvrdjava na Lekinom brdu(da znam sad cete kazete u pizzdi materini al nije uopste - 17 od opstine NBG 15-20 min)

imate wc u sklopu studia(oblepljen posterima riba iz velikog brata :) ), kozni kauc (veoma vazno ako dovodite zenski deo publike ahaha), bubnjevi su ekstra zaista, najbolji na kojiam sam do sada svirao plus sve cinele su Zildjian ZBT i to pored kontre i rida ima i dva crasha :pivopije:

imate i klavijture i racuanr jos na raspolaganju ako su vam potrebni i mogucnost da pazarite palice za 250 din :pivopije:

za ove gitarsko, zvucno tehnicka sranja nek vam se obrate moje kolege iz 601 :):):):):)

 

 

Gde na Lekinom? Ja zivim na Lekinom i nikad u zivotu nisam cuo da ovde ima neki studio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moz neki info o pojacalima u tom studiju?

Evo ovako. Ima jedan Marshall Valvestate od 100W, neki Vox( IMO, sranjce) i bas pojacalo Fendza, neki jeftiniji ali radi posao, mislim da je isti model kao onaj u 15ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo vec neko vreme svirali u Lionu jer je Boban najavio da ga zatvara, posto prelazi na clubbing, :) tj. otvorio je klub sa ortakom, malo pre nove godine. Klub se zove Zica i nalazi se u ulici Kraljevica Marka, blizu raskrsnice sa Karadjordjevom. Moguce da je odlozio zatvaranje studija jos neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

STUDIO NA CRVENOM KRSTU!!!Potpuno akusticki obradjen ,NOVA OPREMA, KLIMA... Od opreme: lampasko predpojacalo za vokale i klavijature. Od git. pojacala: RANDALL G2 serija i Peavey StudioPro112, a za bass: Nemesis&Eden...Bubnjevi su takodje Peavey.. Cena probe je 500din. Za jos detalja javite se na PP...Telefon za zakazivanje proba:

 

011/386-17-35

063/201-608

 

Darko

Share this post


Link to post
Share on other sites

STUDIO NA CRVENOM KRSTU!!!Potpuno akusticki obradjen ,NOVA OPREMA, KLIMA... Od opreme: lampasko predpojacalo za vokale i klavijature. Od git. pojacala: RANDALL G2 serija i Peavey StudioPro112, a za bass: Nemesis&Eden...Bubnjevi su takodje Peavey.. Cena probe je 500din. Za jos detalja javite se na PP...Telefon za zakazivanje proba:

 

011/386-17-35

063/201-608

 

Darko

 

 

Vazi sto si me nazvao sinoc da mi javis imas li danas slobodan termin, a tako smo se dogovorili. Btw, sinoc si mi rekao da "veliki" studiji pokupise sve bendove. Upravo si odbio jedan.

 

Izgleda da ti treba malo vise osecaja odgovornosti i profesionalizma ako hoces da radis ovo. Naravno, sada mojne da zoves... a ovo ti bese jedina prilika da u svom studiju cujes sludge doom dronove... :meshuggah::rockdevil: .... sledeci put, sa nekim drugim, pazi sta se dogovaras. :da:

 

Aj, ziv bio i uzdravlje.

 

:pivopije:

Edited by Abramelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi sto si me nazvao sinoc da mi javis imas li danas slobodan termin, a tako smo se dogovorili. Btw, sinoc si mi rekao da "veliki" studiji pokupise sve bendove. Upravo si odbio jedan.

 

Izgleda da ti treba malo vise osecaja odgovornosti i profesionalizma ako hoces da radis ovo. Naravno, sada mojne da zoves... a ovo ti bese jedina prilika da u svom studiju cujes sludge doom dronove... :meshuggah::rockdevil: .... sledeci put, sa nekim drugim, pazi sta se dogovaras. :da:

 

Aj, ziv bio i uzdravlje.

 

:pivopije:

 

Pa ja nisam ni rekao da je ovo profesionalni studio... To znaci da ne mozes da ocekujes potpuno profesionalan

odnos... Sta da ti kazem? Jednostavno je tako ispalo... Za sad studio stoji sa novom opremom zato sto se

nalazi u dvoristu punom komsija drkadzija... Nisam te zvao zato sto sam imao problema da navatam jednog od drkadzija pa nisam mogao sebe da dovedem u situaciju da mi murija dolazi na gajbu... Ti ne znas kakav si studio propustio i kakav zvuk bi mogao da imas samo da si imao malo vise razumevanja... Nameravao sam da ti sve ovo odgovorim na pp, ali sad vec mislim da treba svi ljudi koji zele da probaju u mom studiju da znaju da je ovaj studio osmisljen tako da NEMA odnosa VLASNIK-MUSTERIJA, vec da smo svi ortaci koji pokusavaju da nadju OK mesto za svirku i da su samnom uvek moguci svakakvi dogovori koji nisu moguci sa svakim drugim studiom... Nadam se da ces imati razumevanja ''SLEDECI PUT, SA NEKIM DRUGIM''

 

Uzdravlje :pivopije::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehehe, nije frka drugar za dobar studio. Na kraju krajeva, imam ja moj studio na Banjici, ali sa ovim bendom nisam hteo tu da probam. Cisto da ne guzim vise bendova u jednoj prostoriji kod ortaka u kuci. A solidnih studija ima, fala kurcu.

 

ovaj studio osmisljen tako da NEMA odnosa VLASNIK-MUSTERIJA, vec da smo svi ortaci koji pokusavaju da nadju OK mesto za svirku

 

Ovaj deo je mnogo smesan, druze. Znaci li to da sam ja mogao da ti donesem jedno pivo i jednu buksnu, ili da ti srezen neku muziku, ili nista, samo da se pojavim, a ne da platim probu 500 dinara?

 

Naplacujes studio, a u fazonu si nema odnosa, vlasnik-musterija. Ako to radis, TREBA da ima tog odnosa. Inace neko od to dvoje trpi.

 

Nisam imao strpljenja, jer si mi rekao da danas ima slobodnih proba sigurno, a zvao sam ti i caleta i kevu da bi zakazao probu, prosetao si me po par telefona, i nista na kraju. Mene su veoma ozbiljni ljudi sa pravim obavezama cekali da im javim imamo li probu, i u koliko sati, na sto sam ja i racunao kad si tako rekao.

 

Tesko li je pozvati i reci "Izvini, nemam slobodan termin, komsije su drkadzije".

 

Ja sam barem na to racunao.

 

Izgleda da si sve sam lepo rekao:

Pa ja nisam ni rekao da je ovo profesionalni studio... To znaci da ne mozes da ocekujes potpuno profesionalan odnos...

 

Samo, moram da napomenem, naplacujes kao da drzis profesionalan studio.

 

Aj, toliko od mene, da ne smaramo vise ovde.

Edited by Abramelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju bih ti javio danas... Nisam stigao juce, jbg... A i rekao sam ti da sigurno imam slobodan termin... U cemu je tolika frka... A sto se tice odnosa,upravo je onakav kakv sam i rekao... Dodjes i sviras...

Za one koji dolaze prvi drugi put cena je standardna, a kasnije se oko tog dela lako dogovarmo... Nije kinta jedini nacin da se podrzi neki studio... Uostalom ja nemam zaradu od tog studija jer sve pare i ulazem nazad u opremu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju bih ti javio danas... Nisam stigao juce, jbg... A i rekao sam ti da sigurno imam slobodan termin... U cemu je tolika frka..

 

tolika frka je bila samo zato sto sam se juce morao dogovoriti sa zauzetim, zaposlenim i porodicnim ljudima za probu, koji ne mogu sebi priustiti da im za probu javljam sat, dva pre nje...

Mada, naravno, opusteno sada.

 

Pozdrav tebi i svako dobro.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,rekao sam ti DA IMAM SLOBODAN TERMIN... I rekao sam ti kad da dodjes...

Trebalo je da se cujemo da ti objasnim kako da dodjes...

Kakva je razlika da li sam ti objasnio dan kasnije ili dan ranije... Zvao bih te u svakom slucaju...

Edited by gUrNuL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,rekao sam ti DA IMAM SLOBODAN TERMIN... I rekao sam ti kad da dodjes...

Trebalo je da se cujemo da ti objasnim kako da dodjes...

Kakva je razlika da li sam ti objasnio dan kasnije ili dan ranije... Zvao bih te u svakom slucaju...

 

 

Mojim postom ovde, hteo sam samo da ti skrenem paznju na to kako si se neprofesionalno poneo i nisam imao nameru nikako da se prepirem, niti imam oko cega. Ali, sad, vidim da ti djavo ne da mira, pa se glupiras.

 

Nebitno sve... samo, trebalo je DA MI JAVIS KADA SUTRA IMAS SLOBODAN TERMIN. Jer sam ja zvao tebe prvo na mobilni telefon i rekao si mi da ne znas kad ima slobodan termin, pa si mi rekao da zovem na fiksni da vidim kada moze i tu mi se javila tvoja keva, koja mi dala drugi fisni da zovem tvog caleta kojeg sam par puta zvao i niko se nije javljao. Onda sam opet tebe zvao i zamolio te da lepo vidis kada moze sutra, jer alpsolutno nisam naisao na informacije tamo gde si me ti uputio. Decko, ti ocigledno nisi normalan, ili se pravis da nisi.

 

I rekao sam ti kad da dodjes...Trebalo je da se cujemo da ti objasnim kako da dodjes...

 

Da me nisi onda mozda setao po porodinim telefonima da mi tvoji roditelji objasne gde je studio?

Ili si mozda bezobrazan, pa sad i lazes...

 

Nego, zajebi pricu, i ako hoces da ti neko dodje do tog studija, prestani da se blamiras...

Edited by Abramelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvrdim da sam ti rekao da dodjes u 5 i da imam termin od 5 do 7... To je bilo kad si me drugi put pozvao

na mob. Trebalo je da pozovem kuci i da proverim to i AKO BUDE PROMENA DA TI JAVIM... Ako ne,trebalo je da te pozovem da ti objasnim kako da dodjes... E jedino je tu moja greska... Jbg, nisam stigao to vece... Nisam mislio da cu pretrpeti ovoliko pljuvanje zbog toga... Nisam mislio da je toliko bitno da istog sekunda saznas kako se dolazi do mog studija... Neki ljudi stvarno nemaju razumevanja... Sto se mene tice ne mislim da se blamiram... Samo se branim od neosnovanih napada...

 

Mislim da sam ovim postom rekao sve sto sam imao... A nemam ja problem vec ti, jer normalan covek ne ide okolo i pljuje ljude bez razloga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...