Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Hej kolege muzicari, treba mi vasa pomoc.

Da li znate gde se mogu iznajmiti najpovoljniji (dobri) bubnjevi za svirku?

Znaci tipa da ima barem 2-3 cinele i 2 timpana. :ph34r:

 

:mrgreen:

 

e vidis to je dobra ideja za temu, ajde ljudi pisite gde ima sta da se iznajmi od opreme za svirke , pojacala bubnjevi itd itd i koje su cene otprilike i utisci ;):pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej kolege muzicari, treba mi vasa pomoc.

Da li znate gde se mogu iznajmiti najpovoljniji (dobri) bubnjevi za svirku?

Znaci tipa da ima barem 2-3 cinele i 2 timpana. :ph34r:

 

:mrgreen:

 

Zoves coveka koji se zove Srecko, ja sam mnogo puta saradjivao sa njim i uvek sam bio zadovoljan... Svirka sa 4 benda ce te kostati mislim 90-100 evra, sa sjajnim bubnjem koji je sredjen i nastimovan maximalno (garantujem u to jer sam isti jedno 30-ak puta ozvucavao ;) ) i 2 gitarska marhsall pojacala sa kutijama, i bas pojacalo... ako svira manje bendova, cena pada, ne znam koliko je ako ima samo jedan bend ali kapiram da je dosta jeftinije. poz!

 

063/ 242050 < Srecko

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, Srecko...

Taj covek stvarno ima dobru opremu...

Toplo preporucujem...

 

STUDIO NA CRVENOM KRSTU!!!Potpuno akusticki obradjen ,NOVA OPREMA, KLIMA... Od opreme: lampasko predpojacalo za vokale i klavijature. Od git. pojacala: RANDALL G2 serija i Peavey StudioPro112, a za bass: Nemesis&Eden...Bubnjevi su takodje Peavey.. Cena probe je 500din. Za jos detalja javite se na PP...Telefon za zakazivanje proba:

 

011/386-17-35

063/201-608

 

Darko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zna se, svuda gde pise "Amadeus", to je Sreckova oprema, a svuda pise "Amadeus" :)

 

S tim sto ima i povoljnijih kombinacija, ako su samo bubnjevi potrebni. Nemam pri ruci broj, ali znam da su za 60 evra mogli da se iznajme dobri bubnjevi plus dobra pojacala plus prevoz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoves coveka koji se zove Srecko, ja sam mnogo puta saradjivao sa njim i uvek sam bio zadovoljan... Svirka sa 4 benda ce te kostati mislim 90-100 evra, sa sjajnim bubnjem koji je sredjen i nastimovan maximalno (garantujem u to jer sam isti jedno 30-ak puta ozvucavao ;) ) i 2 gitarska marhsall pojacala sa kutijama, i bas pojacalo... ako svira manje bendova, cena pada, ne znam koliko je ako ima samo jedan bend ali kapiram da je dosta jeftinije. poz!

 

063/ 242050 < Srecko

 

Meni trebaju samo bubnjevi, zvacu ga pa cu proveriti.

Hvala ti prijatelju! :pivopije:

 

Jos neko? :bigblue:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nikada nisam bio tamo, ali sam cuo da imas nekoliko gitarskih glava i boxeva pa ti upari kako ti se svidja, jos je i razglas soma vati. Ma neko ludilo.

Prvom prilikom cu uzeti broj pa cu ti ga poslati, ali nemoj ocekivati da to bude uskoro, posto ne vidjam ljude koji imaju tamo probe bas cesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...