Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

mi smo poslednje dve probe odradili u "tvrdjavi" na crvenom krstu i prilicno smo zadovoljni.

Taj studio ima sve preduslove, do jaja osoblje, do jaja zabod, ona sofa keva. Problem je sto nemaju adekvatnu izolaciju, pa se zvuk rasipa. U jednom delu prostorije se npr. cuje dobro vokal, a u drugom delu ne.

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj studio ima sve preduslove, do jaja osoblje, do jaja zabod, ona sofa keva. Problem je sto nemaju adekvatnu izolaciju, pa se zvuk rasipa. U jednom delu prostorije se npr. cuje dobro vokal, a u drugom delu ne.

jes' druze, skroz si u pravu! kad stanem u centar, imam utisak da me zvuk bukvalno napada dok pevam, a kad sam sa strane, zvuci dobro! e, a sta kazes za fotke u wc-u? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalni kvlt :)

Odi u studio Boom, u Zemunu, pa da vidis...lik je fasciniran fenderom. Znaci stolice su mu u obliku gitarske glave, tamo gde su civije, rucno radjeni. A Wc...znaci na solji nalepnica Fender :)

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da teta Desa at Dagunba's XD

Kupismo mi mikrofone i to 3 po ceni 50 Eur XD

Nisu losi ovi Behringer....za svrike i probe, ali za snimanje su mnogo losiji.

 

Reci mi da li su u pitanju XM1800?Ako jesu gde si kupio i ako jesu može sa njima odlično da se snimi samo ako imaš odgovarajuće znanje, muzičku kartu i mixer... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ivan Damjanovic

E ima NOVI studio u klubu Danguba, Cirila i Metodija Br. 2!

Dva razglasa! 2x250 i 2x300W zvuchnici!

6 mikrofona na 6 stalaka!

Yamaha stage custom, advantage, 2-3 cele chinele!

Marshall JCM800, 4x12 100W, tube... Fender Bassman ten 4x10 tube...

tranzistoraca josh 3 komada i 3 bas pojachala (da ih ne nabrajam)

zakazivanje na mobilni telefon.

evo vam i tel: 064 310 52 41

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

u 63 blocku u sklonistu izmedju prve dve sive zgrade gledano od kineza...ima dva studija...drugi je skoro otvoren...sasvim su ok...fina oprema sve ok...sad je trenutno 600 a koliko cujem od avgusta ce biti poskuplenje na 700...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Studio za probe ( uskoro i za snimanje ),

klimatizovan, prostran, svetao i ne smrdi :)))

Oprema: Roland Jazz chorus, Marshall, PDP bubanj, Behringer Ultrabass 450, Solton stereo mixer ( 8 stereo kanala ), McGee razglasne kutije, Siennheiser mikrofoni

 

Adresa: Nikole Cupica 10, Zvezdara

 

Broj: 064/925-92-63,Srki ( FLUSH )

 

Cena: 600 dinara dvocas

 

Prevoz: 46, 55 ( busevi ), 21, 22, 29, 19 ( trole ) do Arhitektonske skole "Vojislav Ilic" ( trole staju kod stadiona FK "Sindjelic", a busevi kod skole )

Odatle preci ulicu Vojislava Ilica, ici ulicom uzbrdo ka Cvetkovoj pijaci ( Gospodara Vucica ) , treca ulica desno.

 

PROVERITE!!! ;)

 

P.S. Ja nisam Srki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAha sta je ovo skupila se deca pa satro reklamiraju novi studio e biznis se reklamira kvalitetom ne postom na forumu

Zapravo, reklamira se postom na forumu. Moras da odes u studio da bi video kvalitet, a ne mozes da odes u studio za koji nisi cuo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi ql ako biste napisali opremu kojom raspolazete, a ne samo suvoparno "nazovite taj i taj broj". Btw, ako mislis da ti ista bude od tog studija takva "derista" ce da ti budu glavnina klijentele, pretpostavljam da nema mnogo matorih koji sviraju.

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...